L`Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture So Black (Ultraczarny tusz do rzęs)

Pojemność 9,5 ml

Maskara Volume Million Lashes w , ultra-czarnej odsłonie. Precyzyjna szczoteczka otula każdą rzęsę tuszem. Rzęsy są rozdzielone. Formuła z płynnym jedwabiem wzbogacona o czarne pigmenty nadaje rzęsom czarną objętość.

Ulubieniec wszech czasów ;)

Przetestowałam wiele tuszy do rzęs ale zawsze wracam do tego. Ma zgrabną, silikonową szczoteczkę, z łatwością dociera do najkrótszych rzęs. Idealnie rozdziela i wydłuża, a nałożenie kolejnej warstwy zapewnia dodatkowo efekt pogrubionych i zagęszczonych rzęs. Dodatkowo tusz nie osypuje się i nie odbija nawet na opadającej powiece. No i ten czekoladowy zapach! ;)
Oczywiście polecam kupować go w drogeriach internetowych gdzie jest tańszy niż w Rossmannie nawet po promocji -55%.

Tusz posiada szczoteczkę, dzięki której łatwo można wytuszować dokładnie rzęsy. Faktycznie kolor tuszu to intensywna czerń, rzęsy po nim są rozdzielone i gęstsze. Tusz się nie osypuje w ciągu dnia. Do tej pory nie znalazłam lepszego w tej kategorii cenowej.

Kusi luksusem

Opakowanie obiecuje nam wysoką jakość, to było pierwsze na co zwróciłam uwagę stojąc prze sklepową półką.
Tym, co mnie kompletnie zaczarowało był zapach mascary. Pierwszy raz spotkałam się z tak ładnie pachnącym produktem do makijażu rzęs. W tej kwestii 5/5.
Jeśli chodzi o efekt: rzęsy po aplikacji tuszu są widocznie pogrubione, zwiększa się ich objętość. Kolor jest bardzo intensywny, utrzymuje się cały dzień, nie kruszy.
Nie zdarzyło mi się jeszcze skleić rzęs tą mascarą, szczoteczka pozwala je ładnie rozdzielić i makijaż wygląda bardzo naturalnie.
Cena pozostawia sporo do życzenia, na szczęście w drogeriach internetowych znajdziemy ją w bardzo korzystnej cenie.

efekt wow

Idealnie rozczesane i wydłużone rzęsy w mocnym czarnym kolorze hipnotyzują. Bardzo dobrze rozdziela moje rzęsy i układa je we właściwej pozycji. Polecam każdej kobiecie, której każda rzęsa ma swoją wizję ułożenia:)
Nie kruszy się, jest trwały, wydajny i pachnie ( zaskakujące)

Najlepszy drogeryjny tusz, jaki miałam

Na wstępie zaznaczę, że jestem osobą, która jest dosyć wymagająca dla tuszy do rzęs. Posiadam naturalnie długie i podkręcone rzęsy, ale od tuszu wymagam zwiększenia tego efektu.

So Couture najpierw zaskoczył mnie ładnym wyglądem. Opakowanie sugeruje nam, że posiadamy w dłoniach coś luksusowego. Szczoteczka tuszu jest idealna do malowania rzęs. Nie przepadam za zbyt grubymi, ponieważ często wsadzam sobie je sobie do oka. Ta jest średniej długości i wykonana jest z sylikonu.

Jak wyglądają rzęsy po pomalowaniu? Tusz pogrubia i podkręca rzęsy. Do tego nadaje im piękny czarny kolor. Co najważniejsze, efekt jest dość naturalny i nie jest przerysowany. Do tego nie skleja rzęs, unikniemy tzw. "nóżek robaka". Dzięki temu nie psujemy makijażu nieestetycznie wyglądającymi rzęsami.

Produkt jest dosyć trwały. Utrzymuje się od 10 do 12 godzin na rzęsach. Potem oczywiście zaczyna blednąć. W upalne dni trzyma się trochę krócej. Tusz jest na tyle trwały, że czasem trudno ściągnąć go nawet płynem miceralnym/olejkiem do demakijażu.

Cena w drogeriach jest dość wysoka, ale tusz można kupić o połowę taniej w drogeriach internetowych. Produkt jest wydajny. Używam go razem z mamą i wystarcza nam na ponad miesiąc. Po tym okresie nadal jest go trochę w opakowaniu, ale zaczyna się kruszyć i wpadać do oka.

Jeden z moich ulubieńców.

Kupiłam go przy okazji jakiejś promocji w sklepie stacjonarnym, kiedy nie miałam jeszcze nawyku sprawdzania cen w internetowych drogeriach - gdybym sprawdziła szybciej cenę tam, to na pewno bym tak nie przepłaciła. W internecie w tej cenie miałabym dwa tusze do rzęs!
Nauczka nauczką, ale za co go tak lubię?
Bardzo lubię fakt, że nie odbija się i nie osypuje. W przypadku innych maskar jest to często dużą zmorą, jednak tutaj nie ma takiego problemu. Szczoteczka jest duża i doskonale radzi sobie z podkreśleniem oprawy oczu. Moje rzęsy są wydłużone, idealnie czarne i dobrze rozdzielone. Troszkę zirytował mnie tym, że jakoś po miesiącu używania przysechł nieco, ale kilka kropli płynu do demakijażu rozwiązało problem.
Uwielbiam jego zapach, dla mnie pachnie takimi czekoladowymi pralinkami, mniam.
Duży plus za opakowanie, dla mnie piękne i eleganckie. Na pewno jeszcze nie raz go kupię, na pewno jednak już w internecie.

Świetny

Używam tego tuszu już od dłuższego czasu i mogę o nim wypowiedzieć się w samych superlatywach. Zaczynę od świetnej konsystencji tuszu i rewelacyjnej szczoteczki, która potrafi pięknie rzęsy rozdzielić i nakładać kolejne warstwy dajac piękny efekt. Kolejne to świetna trwałość i brak obsypywania- duży plus. Zakończę na pięknej szacie graficznej. Cena w deogeriach dość wysoka dlatego preferuje zakupy online☺ Polecam

Pachnie kokosem, ale po co?

Ten tusz stacjonarnie jest okropnie drogi, zawsze omijałam go szerokim łukiem. Czytałam jednak mnóstwo pozytywnych opinii na jego temat i gdy wyłapałam dużą promocję w jednym ze sklepów internetowych nie przeszłam obok niej obojętnie. Tusz posiada dość dużą szczoteczkę, ale ma ona na tyle dobrze dopracowany kształt, że nigdy nie podrażniła przez przypadek oka. Nie nabiera też zbyt dużej ilości tuszu. Jednak na początku, gdy tusz jest świeży i bardzo mokry trzeba uważać, bo może posklejać rzęsy.
Czerń tego tuszu jest naprawdę bardzo głęboka. Jednak by stworzyć nim efekt wow trzeba sporo napracować się szczoteczką.
Ładnie podkręca, rozdziela i wydłuża rzęsy. Jest trwały i nie osypuje się w ciągu dnia. Tylko po co mu zapach? Pachnie kokosem.

Must have !!!!!

Najlepsze tusz uwielbiam go nie odbija sie na gornej powiece i to najważniejsze dla mnie , nie kruszy , super rozdziela rzesy , pogrubia i wydłuża wytrzymuje kinkanasie godzin na swoim miejscu.

Najdroższa i najgorsza mascara

Zaczne od tego, że moje rzęsy są długie i gęste, podkręcone, jedyny problem jest taki, że w kolorze blond.
Potrzebują zatem porządnego rozdzielenia oraz dodania koloru.
Wydaje mi się, że oczekuje od mascary dość niewiele, natomiast ten tusz był jedynym droższym od 30 zł jaki w życiu kupiłam i najgorszym. Skleja rzęsy niesamowicie, szczoteczka nabiera zdecydowanie za dużo tuszu i to w zasadzie skreśla go od początku.

Mój ulubiony !

Piękna głęboka czerń, która nie spływa i nie rozmazuje się pod oczami po kilku dobrych godzinach w upale :) nawet jeżeli chodzi o demakijaż muszę używać konkretnych kosmetyków, bo ten tusz jest nie do zdarcia . Naturalnie mam raczej krótkie rzęsy, ale ten tusz potrafi zdziałać z nimi cuda. Są pięknie oddzielone bez żadnych grudek, tworząc piękny efekt motyla na rzęsach, z pięknie wydłużonymi i podkręconymi rzęsami przy zewnętrznym kąciku. Musiałam początkowo przyzwyczaić się do szczoteczki bo trochę się nią mazałam, ale po zużyciu kilku opakować opanowałam ją do perfekcji. Jeżeli ktoś ma naturalnie długie rzęsy ten tusz nada mu efekt sztucznych rzęs. Ja zaczęłam używać odżywki i w tej chwili wygląda to jeszcze lepiej . Póki co mój ulubieniec i nawet nie chce szukać innego, bo ten spełnia wszystkie moje oczekiwania i jest wart swojej ceny. Zużyłam już 4 opakowania i na pewno sięgnę po kolejne :)

Do ideału trochę brakuje

Tusze z tej serii skradły serca wszystkim moim koleżankom i trochę też mi. Ten jest moim drugim testowanym i nie jest idealny. Początkowo się przeraziłam, bo nijak nie dało się pomalować nim brwi - był za rzadki. Dopiero po jakimś czasie tusz nabrał odpowiedniej konsystencji aby coś robić. Tusz ładnie pracuje z rzęsami, ale brakuje mi możliwości stopniowania efektu. Wiadomo, że inny makijaż pasuje na dzień a inny na wieczór. W tym tuszu nie mamy możliwość zrobić poprawek, gdyż zaczyna się on nieestetycznie zlepiać. Opakowanie jest całkiem ładne, napisy się nie ścierają a szczoteczka dosyć precyzyjna. Jednak nie jest to hit.