L'Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture So Black (Ultraczarny tusz do rzęs)

Pojemność 9,5 ml

Maskara Volume Million Lashes w , ultra-czarnej odsłonie. Precyzyjna szczoteczka otula każdą rzęsę tuszem. Rzęsy są rozdzielone. Formuła z płynnym jedwabiem wzbogacona o czarne pigmenty nadaje rzęsom czarną objętość.

Pachnie kokosem, ale po co?

Ten tusz stacjonarnie jest okropnie drogi, zawsze omijałam go szerokim łukiem. Czytałam jednak mnóstwo pozytywnych opinii na jego temat i gdy wyłapałam dużą promocję w jednym ze sklepów internetowych nie przeszłam obok niej obojętnie. Tusz posiada dość dużą szczoteczkę, ale ma ona na tyle dobrze dopracowany kształt, że nigdy nie podrażniła przez przypadek oka. Nie nabiera też zbyt dużej ilości tuszu. Jednak na początku, gdy tusz jest świeży i bardzo mokry trzeba uważać, bo może posklejać rzęsy.
Czerń tego tuszu jest naprawdę bardzo głęboka. Jednak by stworzyć nim efekt wow trzeba sporo napracować się szczoteczką.
Ładnie podkręca, rozdziela i wydłuża rzęsy. Jest trwały i nie osypuje się w ciągu dnia. Tylko po co mu zapach? Pachnie kokosem.

Must have !!!!!

Najlepsze tusz uwielbiam go nie odbija sie na gornej powiece i to najważniejsze dla mnie , nie kruszy , super rozdziela rzesy , pogrubia i wydłuża wytrzymuje kinkanasie godzin na swoim miejscu.

Najdroższa i najgorsza mascara

Zaczne od tego, że moje rzęsy są długie i gęste, podkręcone, jedyny problem jest taki, że w kolorze blond.
Potrzebują zatem porządnego rozdzielenia oraz dodania koloru.
Wydaje mi się, że oczekuje od mascary dość niewiele, natomiast ten tusz był jedynym droższym od 30 zł jaki w życiu kupiłam i najgorszym. Skleja rzęsy niesamowicie, szczoteczka nabiera zdecydowanie za dużo tuszu i to w zasadzie skreśla go od początku.

Mój ulubiony !

Piękna głęboka czerń, która nie spływa i nie rozmazuje się pod oczami po kilku dobrych godzinach w upale :) nawet jeżeli chodzi o demakijaż muszę używać konkretnych kosmetyków, bo ten tusz jest nie do zdarcia . Naturalnie mam raczej krótkie rzęsy, ale ten tusz potrafi zdziałać z nimi cuda. Są pięknie oddzielone bez żadnych grudek, tworząc piękny efekt motyla na rzęsach, z pięknie wydłużonymi i podkręconymi rzęsami przy zewnętrznym kąciku. Musiałam początkowo przyzwyczaić się do szczoteczki bo trochę się nią mazałam, ale po zużyciu kilku opakować opanowałam ją do perfekcji. Jeżeli ktoś ma naturalnie długie rzęsy ten tusz nada mu efekt sztucznych rzęs. Ja zaczęłam używać odżywki i w tej chwili wygląda to jeszcze lepiej . Póki co mój ulubieniec i nawet nie chce szukać innego, bo ten spełnia wszystkie moje oczekiwania i jest wart swojej ceny. Zużyłam już 4 opakowania i na pewno sięgnę po kolejne :)

Do ideału trochę brakuje

Tusze z tej serii skradły serca wszystkim moim koleżankom i trochę też mi. Ten jest moim drugim testowanym i nie jest idealny. Początkowo się przeraziłam, bo nijak nie dało się pomalować nim brwi - był za rzadki. Dopiero po jakimś czasie tusz nabrał odpowiedniej konsystencji aby coś robić. Tusz ładnie pracuje z rzęsami, ale brakuje mi możliwości stopniowania efektu. Wiadomo, że inny makijaż pasuje na dzień a inny na wieczór. W tym tuszu nie mamy możliwość zrobić poprawek, gdyż zaczyna się on nieestetycznie zlepiać. Opakowanie jest całkiem ładne, napisy się nie ścierają a szczoteczka dosyć precyzyjna. Jednak nie jest to hit.

Rewelacja!

Najlepsze tusze na rynku!

Idealnie rozdzielone rzęsy o głębokiej czerni!
Nie kruszy się nawet po całym dniu.
Produkt nie zasycha za szybko w opakowaniu,

Cena wysoka ale warto!

Dla mnie idealny

Mam bardzo niewymagające rzęsy - naturalnie długie i podkręcone. Od tuszu wymagam jedynie pogrubienia, czarnego koloru i rozczesania, bo i tak nie maluję końcówek rzęs, bo wyglądam wtedy karykaturalnie i zahaczają mi o brwi.
Póki co ze wszystkich tuszy ten wykonał zadanie najlepiej - choć stał się lepszy gdy ciut przysechł. Oprócz tego jego konsystencja różni się od innych taką jakby aksamitnością, kremowością... Po prostu lepiej się nakłada niż jakiekolwiek inne tusze. Nie zamierzam już szukać żadnego innego.

Ja uwielbiam go

Mam trzech ulubieńców w tuszać i to jest jeden z nich. Bez względu na wersję czarną czy intensywną czerń. Tusz wyróżnia się pięknym zapachem i niebanalnym opakowaniem. No i robi cuda z rzęsami. Ładnie wydłuża, pogubia. Jest trwały, cały dzień i bez naruszenia. Dobrze się zmywa płynem micelarnym z olejkiem. Dla podkręcania trzeba więcej czasu i nagimnastykowania ale da się z tym tuszem osiągnąć efekt podkreconych rzęs. Lubię mocno wytuszowane rzęsy i ten tusz spełnia swoje zadanie.

Dobry jako wykończenie

Zazwyczaj mieszam tusze, na początek daję tusz delikatniejszy, potem mocny- czyli ten.
Natychmiastowo pogrubia, wydłuża i modeluje rzęsy. Oczy są dużo większe, rzęsy spektakularnie długie. Często pytają mnie czy te rzęsy są moje i nawet nie dociera tłumaczenie, że nie są sztuczne i aktualnie nie używam bimatoprostu. Po prostu tak je wywija, podkręca, wyciąga, że wyglądają na gęstsze, dłuższe i mocniejsze.
Tusz jednak może się lekko kruszyć, znam takie, które są w stanie przetrwać lekki dotyk i nic się nie dzieje, tutaj można sobie go ruszaniem obskubać z rzęs.
Polecam dla tych kontrolujących się i szukających radykalnych rozwiązań.

Ideał

Nie wiem ile opakowań tego tuszu już zużyłam. Co jakiś czas go porzucam, a potem wracam i znów na moich rzęsach jest efekt wow. Szczoteczka świetnie rozczesuje, konsystencja tuszu sprawia, że są grube i długie. Tusz dobrze utrzymuje podkręcenie rzęs cały dzień. Czasami rzęsy po tym tuszu są tak idealne, że dostaje komplementy na temat super sztucznych rzęs ;) Jedyna rzecz do jakiej mogę się przyczepić to cena w sklepach stacjonarnych.

Dla mnie ekstra

Tusze od Loreal sprawdzają się u mnie bardzo dobrze. Tym razem zdecydowałam się na wersję So Couture So Black. Nie miałam tradycyjnej maskary So Couture, więc nie mam porównania. Tusz nabyłam na promocji.
Opakowanie masakry jest eleganckie i bardzo dobrze się prezentuje. Szczoteczka jest klasyczna i silikonowa. Nie należy do dużych szczotek. Przyjemnie mi się jej używa. Dociera nawet do tych krótkich rzęsek. To, co mi się w niej podoba najbardziej to to, że nie nabiera ona dużej ilości produktu, dzięki czemu wygodnie jest nią operować bez wrażenia, że za chwilę ubrudzimy się tuszem.
Gdy nałożymy już tusz to na pierwszy rzut oka efekt jest delikatny, ale z pewnością można go stopniować. Już po drugiej warstwie rzęsy są wyraźnie podkreślone i mają intensywny, czarny kolor. Maskara ich nie skleja. Rzęsy są ładnie rozdzielone i wyczesane. U mnie produkt się nie odbija na powiekach, ani nie osypuje. Wygląda bardzo dobrze, aż do samego demakijażu. Zmywanie tego tuszu nie należy do trudnych rzeczy. Bez problemu poradzi sobie z tym płyn micelarny czy chusteczka usuwająca makijaż.
Wiem, że dla wielu wadą tego produktu będzie jego cena regularna, gdyż sięga ona, aż 61 zł. To dużo, dlatego polecam szukać go na promocjach, bądź zamawiać online, gdzie cena jest o wiele niższa. Maskara jest ogólnodostępna. Można ją kupić w każdej drogerii zarówno stacjonarnej, jak internetowej.
Ogólnie rzecz biorąc u mnie tusz spisuje się super. Spełnia wszystkie moje oczekiwania. Rzęsy są widocznie przyciemnione, wydłużone i lekko pogrubione, a przy tym ładnie rozczesane. Na pewno kupię jeszcze niejedno opakowanie.

Upośledzony młodszy brat

Gorsza wersja tuszu VML So couture- ma byc niby bardziej czarny, a jest:
-gorszy w aplikacji, skleja rzęsy
-mniej trwały- potrafi się odbiać na powiece
-czasami rozprowadza niestetyczne grudki
-efekt na rzęsach bardzo średni
To co jest cudowne podstawowej wersji to efekt wydłużenia i pogrubienia bez sklejenia, tutaj tego nie ma. Dodatek "so black" robi ogrooomną rożnicę, wystrzegajcie się go. Mimo wszystko jak na cenę 29 zł ujdzie (i tutaj trzeba zaznaczyć koniecznie, ze jest to jedna z lepszych szczoteczek). Mam nadzieję, ze nikt nie kupuje w regularnych cenach w drogeriach, bo zdecydowanie nie jest tyle warty.