Isana, Wohlfuhlbad Hibiskus & Kokos (Płyn do kąpieli `Hibiskus i kokos`)

Isana, Wohlfuhlbad Hibiskus & Kokos (Płyn do kąpieli `Hibiskus i kokos`)

Rozpieszcza i relaksuje. Przeznaczony do skóry suchej. Zawiera łagodny kompleks pielęgnacyjny,który pomaga utrzymywać równowagę wilgotności skóry i chronić ją przed wysuszeniem. Niezapomniany zapach kwitnącego kwiatu hibiskusa i aromatycznego orzecha kokosowego uwodzi Twoje zmysły,a delikatna piana otacza Twoje ciało. Płyn zapewnia aksamitnie miękką skórę i relaksujące chwile.

Świetny płyn

Ogromna butla pięknie pachnącego płynu w dobrej cenie. Gdybym używała go jako płyn do kąpieli miałby 5 gwiazdek. Ale ja z braku wanny stosowałam go jako żel pod prysznic. I tu duża butla i otwór były nieporęczne. Do tego zapach po jakimś czasie mi się znudził. Jest kwiatowy z lekką nutkà kokosa, nic ekstra odkrywczego ale baaardzo przyjemy.
Konsystencja nieco glutkowata, podobna do żeli isany pod prysznic.
Nie wysuszał i nie podrażniał.
Jeśli macie wanne to śmało sięgajcie, zapach wam się nue sprzykszy. Ja miałam go ponad rok pod prysznicem, wprawdzie stosowany zamiennie z innymi ale i tak piekielnue wydajny

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Świetny produkt :)

Bardzo dobry plyn myjacy o slicznym zapachu. Za cene 4,99 otzymujemy az 750 ml dobrego produktku, ktory na prawde jest wart uwagi, a juz na pewno swojej ceny. Plyn jest zamkniety w przezroczystym opakowaniu, wiec widzimy jego zuzycie, Opakowanie jkest duze i troszke nieporeczne, do tego otwor jest dosc duzy i moze nam wylac sie za duzo plynu, ale mozna przymknac na to oko. Plyn ma sliczny zapach kokosa i hibiskusa, delikatny i nienachalny. Dobrze siepieni i nie potrzeba go duzo, aby miec wanne cala painy :D Płyn dobrze myje skore, oczyszcza i sprawia, ze jest gladka. Zel jest niezwykle wydajny - uzywam codziennie ponad miesiac, a mam jeszcze wieksze pol opakowania. Na pewno wyprobuje inne warianty :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

piękny<3

Bardzo lubię płyny do kąpieli i żele pod prysznic z Isana i zawsze jak widzę nową wersje zapachową,to kupuję.Za ten produkt zapłaciłam jakoś 4,30 albo 4,50, cena regularna,to 4,99/750 ml.
Płyn ma miłą dla oka szatę graficzną.Butelka ma dosyć duży otwór,ale już się do nich przyzwyczaiłam.
Produkt jest bardzo kremowy.Bardzo dobrze się pieni gęstą,kremową pianą,która od razu nie opada.
Nie wysusza ani nie nawilża skóry.
Zapach jest cudowny-mleko kokosowe z kwiatem hibiskusa.Relaksuje.Jest to edycja limitowana,ale mam nadzieję,że nie wycofają jej szybko.

Używam tego produktu od: ok.mies.
Ilość zużytych opakowań: jedno całe