Wibo, Silk Wear (Cienie do powiek)

Wibo, Silk Wear (Cienie do powiek)

Pojemność 1 szt

Zestaw kompaktowych cieni do powiek z jedwabiem. Ulepszona formuła zapewnia trwałe wykończenie bez osypywania i rozmazywania się. Jednorodny i wyrazisty kolor w poczwórnym wydaniu . Dostępny w 4 zestawach kolorystycznych.

Niestety

Cienie dostałam od znajomej i cieszę się, że nie wydałam na nie nawet złotówki. Są naprawdę słabe pod każdym względem. Ich pigmentacja, a nawet to jak ciężko się je nakłada tylko źle o nich świadczy. Bardzo się rolują, mimo nałożenia kilku warstw nadal są niewidoczne.

Niewarte uwagi

Choć połączenia kolorów są bardzo kuszące - mamy tu matową brzoskwinię, grafit i brąz oraz perłowy odcień szampański, to trzeba bardzo dużo poświęcić czasu na to, by z tych cieni wydobyć głębię na oku. Malując się nimi, odniosłam wrażenie, że nabieram te cienie w nieskończoność a na powiece nie widać różnicy. Niestety pigmentacja jest aż tak słaba i w pewnym momencie nabierałam już tego produktu za dużo, przez co cienie bardzo się osypywały. To co udało się jednak nałożyć na powiekę trzymało się bardzo ładnie bez problemu przez cały dzień. Zaletą jest tu oczywiście cena, wielkość idealna do noszenia na co dzień w torebce lub do zabrania czegoś małego na wyjazd. Plusem jest również ilustracja pokazująca gdzie rozmieścić poszczególne cienie, znajdująca się z tyłu opakowania. Niestety nie kupię tego produktu ponownie.

Zbyt zwykłe

Cienie jak cienie. Kilak kolorów bardzo zbliżonych, przez co cieżko cokolwiek zrobić. Miekkie są i dobrze się nakłada jednak kolor jest wypłowiały, nie napigmentowany. Cena jest do niska i zachęca do kupna jednak jakoś nie przekonuje do ponownego zakupu.

NIE

Cienie są słabe. Tylko to mogę o nich powiedzieć. Kolory źle się rozcierają, mieszają się ze sobą w jedną wielką plamę. Trzeba się namęczyć, aby wykonany nimi makijaż wyglądał dobrze,

Przyzwoita, skromna paletka

Paletę kupiłam podczas jednej z promocji w Rossmanie. Nie jest zła :)

Plusy:
*cienie są całkiem nieźle napigmentowane
*poręczne opakowanie – zmieści się do każdej kosmetyczki
*ładne połączenia kolorów
*cena

Minusy:
*kiepskie ułożenie cieni – ciężko nabrać konkretny cień nie brudząc przy tym pędzla innym cieniem
*słaba trwałość
*trochę się osypują podczas nakładania

Polecam paletkę, ale tylko na krótkie wyjścia :)

wszystko zostaje na policzkach..

Niestety rozczarowałam się bardzo tym produktem. Ma kiepską pigmentacje, trzeba się mocno napracować żeby przełożyć kolor na powiekę a kiedy przechodzimy do rozcierania i tak wszystko znika.

Uwielbiam

Cienie te służą mi długo i nie rozstaje się z nimi. Super napigmentowane, jestem mile zaskoczona, ze z atak nie wielką cenę moża kupić produkt w wysokiej jakości. Używam na codzien jak i na święta, Zdały test nawet przy ponurej pogodzie. Podoba mi się również, ze z tyłu jest pokazana instrukcja który kolor gdzie i iedy nałożyć. Dla początkujących jak i teraz przy długim użytkowaniu bardzo pomocne. Dla mnie to największy plus.

Fajne

Produkt kupiłam na promocji. Cienie mają ładne chłodne brązy takie jakie lubię. Uważam że ładnie się trzymają na powiekach bez użycia bazy Jakieś 5h bez poprawek. . Używam tylko 2 kolorów- matowe brązy. Cenowo jak najbardziej w porządku tym bardziej że na promocji można je kupić naprawdę za parę groszy. Myślę że skuszę się jeszcze na zakup.

Za tę cenę ok

Cienie kupiłam z ciekawości na -49%. Dobrze, że wtedy bo za cenę regularną byłabym niezadowolona z efektu. Są średnio napigmentowane i nie trzymają się na powiekach za długo. Na krótkie wyjścia w ciągu dnia będą ok, bo wyglądają ładnie, a kolory dają delikatny efekt. Na dłuższą imprezę się nie nadają.

Cudo

Produkt zakupiłam na słynnych promocjach -49%. Z ciekawości i oczarowana kolorami postanowiłam kupić jedna z paletek. Ku mojemu zdziwieniu pigment tych cieni to mistrzostwo! Cena jak najbardziej kusząca, dostępne w każdym rossmanie, naprawdę polecam, a dobór kolorów (akurat w mojej paletce) idealnie pasuje na wyjście na randkę lub na większe wydarzenie :) polecam z całego serca! Dodam ze swatche na zdjęciu są wykonane JEDNYM przeciągnięciem palca!

W porządku

Mam wersję z brązami. Można wyczarować z niej fajne smookie. Denerwuje mnie jedynie fakt, że nie są dostępne wszystkie 4 kolory matowe, zawsze jeden dodają metaliczny oraz to, że nie są one równo podzielone gramaturowo. Cienie długo utrzymują się na powiece, kolory też dość intensywne.

Takie sobie

Słabe. 4 kolory: 3 ładnie napigmentowane (jak na tą cenę oczywiście), 1 ledwo zostawiający ślad na powiece.
Zestawienie kolorystyczne takie sobie (biel, róż, granat, brąz). Przy blendowaniu i próbach połączenia ich razem wychodzi marny efekt.
Dwa środkowe kolory są ułożone w wąskie paseczki, co bardzo utrudnia nakładanie szerszym pędzlem.
Cienie niestety nie są trwałe a po całym dniu jakimś cudem spełzają z powiek pod oczy.
Nie polecam. Dla tych, którzy nie oczekują wiele pewnie będą ok.