Lancome, Visionnaire, Creme Multi-Correctrice Fondamentale (Kompleksowy krem korygujący cerę)

Innowacja Lancôme: krem dający efekt `drugiej skóry` wzbogacony unikatową cząsteczką LR 2412 (17 patentów) z kwasem hialuronowym oraz kompozycją wyjątkowych składników aktywnych (m.in. kwas hialuronowy, adenozyna), stworzony aby redukować niedoskonałości skóry.
Rezultat: Dzień po dniu, zmarszczki wyglądają na zredukowane, a struktura cery na jednorodną. Już po pierwszej aplikacji skóra staje się nawilżona, pełna młodzieńczego blasku, piękniejsza.

uniwersalne
Cera
dojrzała
w słoiczku
krem
50 – 100ml, <50ml

Bardzo dobry

Nie rozumiałam jak można wydać na krem tak dużo pieniędzy, dopóki nie dostałam próbki Lancome Visionnaire. Krem rozjaśnia przebarwienia, nie zapycha i świetnie nawilża. Szybko się wchłania, pozostawia skórę matową długi czas. Idealny pod makijaż.

Dobry

Po recenzjach widać, że krem różnie zachowuje się na różnych cerach. W moim przypadku cery mieszanej z tendencją do odwadniania:

- nie nawilża dostatecznie, policzki przesuszone
- co dziwne, nie wchłania się do końca, pozostawia warstewkę, która roluje się pod palcami
- mimo tej warstwy przyzwoicie utrzymuje makijaż
- po sześciu tygodniach stosowania cera ma ładny kolor, wypryski goją się szybciej, wygląda zdrowo, mimo że policzki są suche
- przyjemny w stosowaniu, delikatny zapach

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

boski

Mam problem ze skórą, mam rozszerzone pory i widoczne już zmarszczki bruzdy. Dostała 3 próbki tego kremu przy zakupach w sephora. Krem jest rewelacyjny choć drogi, krosty powoli znikają i już prawie śladu po nich nie ma. Krem dla wszystkich szukających nawilżenia i nie tylko polecam do skóry odwodnionej. Ja stosuję go na noc. Rano skóra twarzy jest wypoczęta, gładka i odżywiona. Ciekawo czy zmarszczki znikną hyyy Myślę o zakupie 50ml Bardzo polecam

Wygładza, pielęgnuje

Zacznę od opakowania. ładny słoiczek, bardzo elegancki. Bardzo ładnie wygląda na półce. Po otwarcia czuć delikatny ale bardzo ładny zapach. Nałożenie kremu to czysta przyjemność. łatwo się rozprowadza, nie trzeba bardzo dużych ilości. Idealnie się nadaje pod makijaż - nie powoduje ścierania podkładu ani jego rolowania. Bardzo szybko się wchłania. Wygładza skórę. Mam wrażenie, że jest bardziej napięta i oczywiście nawilżona. Cena dość wysoka. Nie posiadam pełnowymiarowego opakowania. Dostałam krem w opakowaniu 15 ml przy okazji sporych zakupów produktów z LANCOME. Nie należy do super lekkich, ale nie powoduje zapychania. Jak wszystkie próbki pokończę i nie uda mi się zdobyć małego opakowania, zdecyduję się na zakup normalnej pojemności.

Bardzo dobry krem

Lubię ten krem mimo braku idealnego składu, krem dobrze nawilża i mocno wygładza cerę. Mam wrażenie że działa kompleksowo. Wystarczy mała ilość. Nadaje się do skóry naczynkowej. Ma ciekawą lekko piankową konsystencję . Wchłania się w miarę szybko. Ma śliczny delikatny zapach.

boski

Cudeńko od lancome :)
Krem, który idealnie sprawdza się na mojej skórze mieszanej z tendencją do wysuszania, stosuję na zmianę z Sensai Cellular Performance (ostatnio lancome na dzień, sensai na wieczór)
Krem doskonale radzi sobie ze skórą zmęczoną - nadaje blask i wyrównuje kolorytu. Skóra po użyciu jest miękka, nie świeci się, a sam krem przyjemnie pachnie.
Konsystencja kremu jest dość bogata, treściwa, wg mnie jest idealny na jesień, zimę i wiosnę, czy będzie odpowiedni również latem tego nie jestem pewna, bo latem wolę leciutkie i wodniste kremy.
Co do wydajności ciężko mi ocenić ze względu na to, iż używam tylko rano, smaruję niewielką ilość i używam 3 opakowanie o pojemności 15 ml, które dostałam jako gift w douglasie (w zapasie mam jeszcze 1 i albo kupię duże, albo się uśmiechnę i może znowu dostanę :))
Zdarza mi się go użyć jako bazę pod podkład, zwłaszcza teraz, kiedy jest zimno, ale zdecydowanie w tym temacie lepszy Meteorites Perles Light - Diffusing Perfecting Primer od Guerlain

Dobry, ale nie dostatecznie do bardzo suchej cery

Krem otrzymałam w prezencie i przez pierwsze dni używania byłam nim zachwycona. Wydawało mi się, że moja cera zaczyna nabierać blasku , staje się gładka i sprawia wrażenie odżywionej. Niestety czar szybko prysł i po dłuższym używaniu kremu efekt jakby znikł lub przestał być tak zauważalny :( Nie widziałam żadnej stanowczej poprawy w cerze w trakcie około 2 miesięcznego używania kremu. A to chyba zbyt krótki okres aby cera zdążała się przyzwyczaić.

Plusem jest konsystencja i przyjemny zapach. Skóra po aplikacji nie świeci się, a krem szybko się wchłania, wiec dla osób bez problemów z tendencja do przesuszania powinien idealnie sprawdzić się jako baza pod makijaż.

Ciężko jest mi ocenić czy krem jest wydajny, przy mojej bardzo suchej skórze musiałam używać go często gdy nie miałam na twarzy makijażu aby poczuć faktyczne nawilżenie. Mi opakowanie wystarczyło na około 2 miesicie, czyli bardzo krótko jak na taką cenę.

Cena zdecydowanie zbyt wygórowana w stosunku do działania.

Gdyby nie cena byłby kremem idealnym

Słoiczek wystarczył mi na dwa tygodnie, a to jednak krótko jak na taką cenę. Stosowałam go rano i wieczorem. Nie mam dojrzałej cery, ale stwierdziłam, że doskonale poradzi sobie z nadaniem jej blasku i wyrównaniem kolorytu - nie pomyliłam się. Słoiczek to prawdziwe cudo w naszej łazience - nie dość, że pięknie i luksusowo się prezentuje to jeszcze działa i to dosłownie od pierwszej aplikacji. Pięknie pachnie, tak bardzo delikatnie, subtelnie i nienachalnie. Konsystencję ma niby bogatą, ale moim zdaniem krem ma trochę żelowego dodatku, przyjemnie się go nakłada, sunie po buzi sprawnie, wchłania się dosyć szybko. Na noc kładłam większą warstwę, rano naprawdę minimalną. Nie jest biały, więc nie &quot;bieli&quot; buzi.
Czemu go już nie kupię mimo tylu zachwytów? Ponieważ jest drogi. Bardzo drogi, gdybym chciała go używać przez cały miesiąc, kosztowałoby mnie to 700 zł za sam krem, a jak wiadomo kosmetyków używa się wielu, mleczka, toniku, itp.

Minusy:
-kosmiczna cena, nawet mimo jego działania uważam, że to po prostu za dużo,
-niewydajny.

Plusy:
-luksusowe opakowanie,
-piękny delikatny zapach,
-doskonałe działanie, buzia jest promienna,
-świetnie się nim smaruje,
-dobrze i szybko się wchłania,
-nawilża dokładnie tyle ile trzeba, delikatnie, mam tłustą buzię i jest dla mnie idealny,
-świetna konsystencja: krem z domieszką żelu,
-nie zostawia śladu na buzi, można od razu gdzieś wyjść, malować się, itp.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie (50 ml)

Warto wypróbować

Najpierw była próbka, którą zużyłam dość szybko, a potem kupiłam cały słoiczek. Krem dobrze nawilża, skóra wygląda promiennie po aplikacji. Jest ujędrniona i jednolita. Zasadniczo kosmetyk spełnił moje oczekiwania, chociaż póki co nie zamierzam kupować ponownie. Preferuję rotację w pielęgnacji cery. Po kilku tygodniach skóra się przyzwyczaiła do tej kuracji.

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

bardzo dobry krem

Trafiłam na ten krem szukając czegoś bogatego i nawilżającego. Pomimo tego, że mam skórę tłustą lubię również bardziej treściwe kremy.

+ krem ma bardzo treściwą konsystencję, dlatego wchłania się dłuższa chwilę i to nie całkowicie, dlatego odjęłam jedną gwiazdkę,
+ skóra po użyciu jest bardzo miękka, nawilżona i gładka, dlatego stawnoi dobrą bazę pod makijaż (oczywiście po wchłonięciu). Moje podkłady się na nim nie ważyły.
+ po zastosowaniu faktycznie można odczuć efekt drugiej skóry, która jest gładka i promienna,
+ po dłuższym stosowaniu efekt się utrzymuje. Krem wyraźnie odbudowuje strukturę skóry, daje długotrwałe efekty, to widać :)
+ krem stosowałam dwa miesiące - zazwyczaj raz dziennie, ale zdarzało mi się stosować go również na noc,
+ krem zupełnie mnie nie podrażnił i nie uczulił, za to wielki plus,
+ z uwagi na swoją wysoką cenę i markę krem ma piękne, ciężkie opakowanie, które zdecydowanie dodaje mu luksusu,
+ ma bardzo delikatny zapach,
+ cena jest wysoka, ale według mnie warto, ponieważ krem nie tylko bardzo ładnie wygląda, ale również bardzo dobrze działa,

Jeżeli posiadacie odpowiednią ilość gotówki to zdecydowanie warto się na niego zdecydować, bo nie tylko ładnie wygląda, ale i świetnie działa.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Cudo!

PLUSY:
- skóra po użyciu tego kremu wygląda zdecydowanie lepiej, zdrowo i promiennie
- dobrze się rozprowadza i szybko wchłania
- ma delikatny, przyjemny zapach
- redukuje drobne zmarszczki
- nawilża, wygładza i odżywia skórę
- nie zapycha porów
- świetnie nadaje się pod makijaż
- ma ładne opakowanie

MINUSY:
- brak

naprawde skuteczny

Jestem naprawde zadowolona z tego kremu i cos jest w obietnicy efektu &#8220;drugiej skory&#8221;. Moja cera jest raczej normalna, ostatnio wrazliwa i alergiczna.

KONSYSTENCJA
Krem ma bardzo lekka konsystencje. Jest bialy, szybko sie wchlania, nie pozostawia po sobie filmu na buzi. Rozprowadza sie wysmienicie.

EFEKT
Bardzo dobrze nawilza, swietnie nadaje sie pod makijaz, skora jest po uzyciu miekka, a krem jest lekki jak piorko, wiec nie obciaza. Podklad sie na nim swietnie rozprowadza, wiec ma dzialanie troszke jak baza pod makijaz, do tego sie nie roluje, nie przetluszcza, nie zapycha, ani nie uwidacznia suchych skorek.

Mam wrazenie, ze dziala lagodzaco.

Ma tez dzialanie regenerujace naskorek. Faktycznie lekko wygladza, z reszta dosyc szybko to widac, juz wlasciwie po tygodniu uzywania.

OPAKOWANIE
Sliczne, bardzo ladny design.

Polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy