Eye Liner Compact

Eye Liner Compact

Eye Liner Compact przypomina cień do powiek: opakowany w owalne, złote puzderko, w środku ma przegródkę, oddzielającą sproszkowany eye-liner od dwóch aplikatorów. W skład zestawu wchodzi pędzelek z krótkiego, sztywnego włosia i aplikator z gąbeczką. Całości dopełnia lusterko.
Eye liner daje naturalny, przydymiony efekt. Sam puder jest dość drobno zmielony, miękki. Dzięki aplikatorom kreskę można rozcierać w dowolnym natężeniu. Występuje w kilku kolorach.

Cena: / 10 oz -3 g

mój faworyt

Miałam z tym eyelinerem neijaki problem, aż do momentu odkrycia jego idealnego partnera, czyli pędzelka do kresek BS. Od tamtej pory makijaż jest banalnie łatwy i bardzo efektowny - wcześniejsze próby z jak dla mnie nieporęcznymi pędzelkami były dość, hmm, interesujące :). Lancasterek pozwala wykreować efekt przydymionego oka, ale też można nim na upartego zrobić cieniutką kreseczkę. Lubię go też za to, że, jak się już bardzo skupię nagimnastykuję i zmówię modlitwę, da się nawet nim wykonać równą, półtransparentną kreskę. Ogólnie polecam fankom kresek :)