L`Oreal Paris, Skin Perfection, Soothing Gel-Cream Wash (Kojący żel - krem do mycia twarzy)

Pozbawiony mydła żel-krem nie tylko oczyszcza skórę z makijażu i wszelkich zanieczyszczeń, ale działa kojąco i pozostawia skórę gładką, bez uczucia dyskomfortu, ściągnięcia, czy przesuszenia. Produkt przebadany przez dermatologów i okulistów, odpowiedni zarówno do mycia twarzy, jak i okolic oczu.

oczyszczające, łagodzące
bezzapachowa
w tubie
>100ml
żel

całkiem ok

Dobrze oczyszczający żel do twarzy. Kupiłam na promocji aby spróbować ale na dłuższą metę się nie nadaje przynajmniej jak dla mnie ponieważ pojawiło mi się więcej porów raczej nie zagości już u mnie..

Przeciętnie

Żel ten kupiłam jakiś czas temu, kiedy jeszcze szukałam mojego must have i chętnie kupowałam nowe produkty. Spodobało mi się opakowanie - jest bardzo estetyczne, a i cena nie była zbyt wygórowana. Żel ma ładny kolor i wygodną w użyciu konsystencje (nie jest ani za rzadki ani za gęsty). Niestety niezbyt dobrze działał na moją skórą. Oprócz domywania z niej resztek makijażu, nie widzę żadnych plusów. Mydlił się bardzo dziwnie - trochę jakbym myła twarz mydłem w płynie, bardzo wysuszał i ściągał skórę. Ogólnie kosmetyk udało mi się wykończyć, ale znam lepsze. Ot, taki przeciętniak.

Zdecydowanie nie

Żel kupiłam skuszona dobrymi recenzjami na wizażu. Sama niestety zupełnie go nie polubiłam i chyba wyrzucę opakowanie, w którym mam chyba połowę produktu. A co mi się nie spodobało? Zabrzmi to głupio, ale poza kolorem nic... Produkt wyciskamy z opakowania przez malutki otwór, na co schodzi mi przesadnie dużo czasu i dzień zaczynam od irytacji. Następnie nakładamy na twarz i można poczuć dziwny zapach (produkt nie zawiera perfum i pewnie dlatego pachnie wg mnie jak basen). Po twarzy jakoś nieprzyjemnie mi się on rozsmarowuje i ma dziwny poślizg. Oczyszcza słabo (do zmycia delikatnego makijażu niezbędny był płyn micelarny) i zostawia na twarzy specyficzny film.
Do plusów należy tylko dostępność, ładna szata graficzna i wydajność.

najlepszy

Jeśli chodzi o kosmetyki do mycia twarzy na wstępie napiszę, że jestem wybredna - sucha, wrażliwa skóra skłonna do podrażnień i zaczerwienień. Jestem tym typem, który zmywa pełny makijaż żelem i uzupełnia płynem do demakijażu to, z czym nie poradzi sobie żel i już tu muszę przyznać, że krem Loreal'a jest świetny. Nie zmywa 100% z dwóch/trzech warstw tuszu do rzęs, ale po drugim myciu jestem prawie całkowicie bez makijażu. Do tego kosmetyk jest mega wydajny, bo używam go od Bożego Narodzenia, a w opakowaniu jest jeszcze z 1/4. Zero podrażnień, szczypiących oczu, zaczerwienień. Według mnie jeden z najlepszych kosmetyków tej firmy. Cena też jest naprawdę przyzwoita zwłaszcza, gdy bierze się pod uwagę wydajność kosmetyków.
Myślę, że w przypadku wrażliwej skóry i alergii warto go wypróbować na początku przed super drogimi ekokosmetykami lub aptecznymi wynalazkami (jeśli oczywiście dermatolog nie ma przeciwwskazań).
Na pewno będę do niego wracać :)

Całkiem niezły

Nie podrażnia mojej bardzo wrażliwej skóry i to bez wątpienia plus.
Oczyszcza nie najgorzej.
Nie lubię jego zapachu. Nie poprawia w żaden sposób kondycji skóry, pozostawia ją mocno ściągniętą.

Polecam!

Żel delikatnie oczyszcza skórę, nie podrażnia mojej wrażliwej (naczynkowej) cery, nie wysusza, jest bardzo wydajny.

Jestem w trakcie trzeciego opakowania i pewnie kupię kolejne.

dobrze oczyszcza, nie podraznia

Fajny produkt dla wrazliwej cery, dobrze oczyszcza, ale nie podraznia. Uzywam razem z manualna szczoteczka, spelnia swoja role. Jest wydajny, dobrze sie pieni.
Niestety nie podoba mi sie jego zapach.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Na plus

Kupiłam go tylko ze względu na to,że był w promocji i pasował do mojego typu skóry. Jednak nie przypuszczałam,że jest to tak fajny produkt. Zdecydowany plus za opakowanie, które pozwala na zużycie produktu do końca bez potrzeby jego rozcinania. Żel oczyszcza skórę, a przede wszystkim jej nie podrażnia. Jeżeli ktoś oczekuje od niego właściwości nawilżających to ich tu nie znajdzie.
Nie podejrzewałam,że stanie się on moich ulubieńcem.
Właśnie kończę 3 albo nawet 4 opakowanie. Super :)

Ilość zużytych opakowań: 3-4

NAJLEPSZY

Kupiłam ten żel kiedy wchodził jako nowość skuszona ceną, zapłaciłam coś koło 10zł. Dałabym za niego i 3 razy więcej:P
To jest najlepszy żel do mycia twarzy jakiego używałam kiedykolwiek. (poza płynem micelarnym z Vichy, ale stosunkiem ceny do jakości bije go na głowę jak i stanem skóry po użyciu)
Ponieważ skóra po myciu tym żelem odżywa, jest cudownie nawilżona, ukojona, w ogóle jej nie podrażnia.
Konsystencja bardzo przyjemna, lekki żel-krem, fajnie się rozprowadza. Zmywa każdy makijaż, nie podrażnia oczu.
Opakowanie bardzo ekonomiczne, w ogóle żel jest bardzo wydajny. Kiedy moja siostra raz go użyła kupiła go od razu sobie :)

Plusy:
+ cena
+ wydajność
+ konsystencja
+ doskonale oczyszcza skórę
+ zmywa makijaż i nie podrażnia oczu!
+ cudownie nawilża skórę
+ opakowanie

Minusy
- zapach, a właściwie jego brak, produkt jest BEZZAPACHOWY(moim zdaniem pachnie tak trochę sztucznie aptecznie, tzn. wiem że nie ma zapachu ale ja to tak odczuwam), dzięki temu z pewnością nie podrażnia, ale mógłby pachnieć tak jak tonik z tej serii - brzoskwiniowo.

Mimo tego malusieńkiego minusa, który jest paradoksem bo jak można oczekiwać zapachu od bezzapachowego produktu:P? powiem jeszcze raz, że jest to dla mnie najlepszy produkt do mycia i demakijażu dla suchej skóry z jakim się zetknęłam.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

bardzo dobry

Pierwszy raz spotkałam się z taką konsystencją. Mam skórę bardzo suchą, wrażliwą, a używając tego żelu-kremu mam wrażenie, że skóra jest dodatkowo nawilżana. Może to zasługa konsystencji, ale podoba mi się ;)
Produkt ten jest też bardzo wydajny, używam od dwóch miesięcy, codziennie wieczorem, a nie widać w zasadzie zużycia.
Otwór w tubce jest tak malutki, że leci dokładnie taka ilość żelu jaką aktualnie nam potrzeba.
Zapach jest typowy dla l\'oreala. Delikatny, mi bardzo pasuje.
Estetyka opakowania też przypadła mi do gustu. Opakowanie jest minimalistyczne, delikatne i wg mnie bardzo dziewczęce.
Cena w porównaniu do wydajności to bajka.
Nie dałam pełnych pięciu gwiazdek tylko dlatego, że jeśli żel dostanie się na usta to przez długi czas pozostawi nieprzyjemny posmak, którego wprost nie znoszę :)
Ogólnie bardzo polecam. Świetny produkt w dobrej cenie. W sam raz dla posiadaczek suchej i wrażliwej cery.

Używam tego produktu od: od dwóch miesięcy

jest cudowny!

żel ma właściwie same plusy:

-genialnie zmywa makijaż,
-jest bardzo wydajny (miałam go przez grubo ponad pół roku mimo codziennego korzystania),
-konsystencja bardzo dobra nie leje się, ani nie jest zbyt gęsty,
-nie podrażnia
-ładne i wygodne opakowanie

jedynym minusem może być uczucie lekko ściągniętej skóry i za to właśnie odejmuje pół gwiazdki, co prawda nie wiele to zmienia bo i tak zaraz po umyciu twarzy smaruje ją kremem co błyskawicznie ją rozluźnia, ale warto o tym wspomnieć :)

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Miłe zaskoczenie :)

Gdy skończył mi się mój ulubiony żel do mycia twarzy pobiegłam do drogerii po następne opakowanie. Zobaczyłam na półce nowość z L\'Oreala i postanowiłam zaryzykować. Był to strzał w dziesiątkę! Żel jest super. Nie powoduje żadnych podrażnień na mojej wrażliwej i trądzikowej cerze. Dokładnie usuwa zanieczyszczenia i resztki makijażu, których nie zmyje płyn do demakijażu. Jako plus mogę też wymienić cenę oraz wydajność. Żel kupiłam 3-4 (!) miesiące temu i przy codziennym stosowaniu nadal się nie kończy.
Polecam w 1oo%!

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy