Eveline, Extra Soft Professional, Multiregenerujące mleczko do ciała

Eveline, Extra Soft Professional, Multiregenerujące mleczko do ciała

Mleczko do Ciała Extra Soft SOS zostało stworzone dla potrzeb bardzo suchej skóry, która szybko traci wilgotność i wymaga intensywnej pielęgnacji. Multiregerujące mleczko do ciała Extra Soft Kwas hialuronowy o wysokim stężeniu nawilża skórę i zatrzymuje wodę w komórkach. Wygładza, ujędrnia, uelastycznia i pozwala skórze zachować młody wygląd. Mocznik nawilża, ułatwia przenikanie innych składników aktywnych w głąb skóry, która jest nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku.
Receptura zawiera również algi laminaria, hydromanil, masło shea, olejek makadamia i sojowy, naturalną betaine, witaminy A,E,F, d-panthenol, allantoine.

balsamy
>250ml
Skóra
odwodniona, sucha

Dobre mleczko

Dobra mleczko do ciała. Ładnie i delikatnie pachnie, fajnie się rozprowadza. Nie zostawia lepkiej warstwy. Jest duży i wydajny. Aplikacja w formie pompki jest wygodna i ułatwia wzięcie odpowiedniej ilości.

bardzo dobry!

Bardzo dobry balsam do ciała. Dzięki pompce pobieramy tyle produktu, ile akurat jest nam potrzebne. Produkt jest leisty, ale to dlatego, że jest to mleczko do działa, łatwo się go rozprowadza po ciele, szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy.
Ma ładny zapach, który szybko zanika.
Doskonale nawilża skórę, nie podrażnia jej.

ok

Warty polecenia. Skutecznie nawilża, zmiękcza i uelastycznia skórę. Efekt trzyma się dość długo. Szybko się wchłania, nie pozostawia klejącej warstwy. Mało wyczuwalny zapach także na plus.

Totalne rozczarowanie

Skład jest bardzo obiecujący, bogaty, w sporej części naturalny - naprawdę dobry przy czym cena niska. I toby było na tyle, ponieważ na mojej skórze ten kosmetyk kompletnie się nie sprawdził. Mam wrażenie, że w ogóle się nie wchłania, tylko pozostawia lepiącą warstwę, jednocześnie bardzo słabo nawilża. Jeśli nakładałam go na nogi po goleniu, zawsze odczuwałam szczypanie. Bardzo nie przypadł mi do gustu też dziwny kwaśny zapach, więc nawet pod tym kontem używanie nie było dla mnie przyjemne.
Daję dwie gwiazdki zamiast jednej ze względu na dobry skład.

Skuteczny lepik

Kupiłam w promocji 2 w cenie 1, bez wcześniejszego testowania, sugerując się obiecywanym działaniem i przyzwoitym składem, i już po pierwszym użyciu przeklinałam własną głupotę. Mam skórę suchą, złuszczającą się szczególnie w okolicach brzucha i biustu, dlatego często używam produktów nie tylko nawilżających, ale regenerujących.
Przy pierwszym użyciu tego mleczka rozczarował mnie zapach, który kojarzył mi się bardziej z szamponem, niż z balsamem. Gęstą konsystencję byłam w stanie zaakceptować, bo to przecież produkt regenerujący. Ale to, że po mleczku cała się lepiłam i (czego nigdy nie robię) musiałam myć ręce po jego użyciu, bo nie byłam w stanie niczego dotknąć bez przyklejenia się, przekroczyło granicę mojej tolerancji. Tragedia. No, ale kupiłam dwie butle po 400 ml, więc trzeba je zużyć, skoro oprócz lepienia się, produkt nie robił mi żadnej krzywdy.
Przestałam przeklinać, kiedy po kilku dniach okazało się, że mleczko doskonale regeneruje. Skóra stała się ukojona, nie pękała, przestałam mieć napięty naskórek w ciągu dnia (mimo że mleczka używam tylko na noc, a na dzień oliwki pod prysznic). Okazało się więc, że to produkt prawie idealny, bo skuteczny. Gdyby tylko się tak strasznie nie lepił...
Drugim dużym minusem jest opakowanie, które nie pasuje do konsystencji mleczka. Pompka nie jest w stanie wyciągnąć całości produktu z butelki, sporo zostaje na dnie, a butelka jest za twarda, żeby ją przeciąć. Więc jedyną opcją opróżnienia opakowania jest odwrócenie go i potrząsanie, a potem wygarnianie resztek palcami. Samo mleczko dobrze sunie po wnętrzu butelki, nie zostając na ściankach, ale i tak zużywanie końcówki jest bardzo niekomfortowe. Dlatego męczę drugą butlę (z korzyścią dla skóry), ale nie wiem, czy z własnej, nieprzymuszonej woli sięgnę po to mleczko ponownie.

Super!

Bardzo dobre mleczko do bardzo suchej skóry.Głęboko i długotrwale nawilża niwelując szorstkość skóry.Bardzo wydajne z super wygodną pompką.Jeden minus dla niecierpliwych może być taki,że długo się wchłania ale zamiarem producenta było właśnie dogłębne nawilżenie.Cudownie pchnie,a szata graficzna czyni je jeszcze bardziej zachęcającym.Cena do 13 zł za 350ml.Warto! :)

Daje radę!

Szukając dla siebie kosmetyku do ciała w drogerii stwierdziłam, że trudno znaleźć tam coś dobrego. koniec końców zdecydowałam się na balsam Eveline. Według mnie ma dość wartościowy skład jak na drogeryjny kosmetyk. Balsam ma średnio rzadką konsystencję, biały kolor, nieprzyjemny mydlany zapach. Zuzycie zajęło mi dużo czasu bo używałam go bardzo nieregularnie.

+ dobrze nawilża
+pozostawia skórę gładką i elastyczną
+ łatwo się rozprowadza
+szybko się wchłania
+wygodne opakowanie z pompką

- odstraszajacy zapach
-z powodu zawartości mocznika skóra może szczypać po aplikacji
-nie pomoże bardzo wysuszonej skórze po jednorazowym użyciu

Świetny!

Ten balsam naprawdę działa. Mam skórę lekko atopową i on radzi sobie z nią doskonale. Po paru dniach stosowania skóra stała się zauważalnie bardziej miękka i nawilżona. I do tego duży plus za skład: żadnej parafiny, parabenów i oleju minaralnego. Pozostanę mu wierna.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Najlepszy jaki do tej pory miałam i nie zamierzam zmieniać :)

Bardzo ciekawy skład i przyjazny dla skóry, na co ostatnio zwracam uwagę ;)
\\n
\\nWydajny balsam, który naprawdę nawilża za niską cenę.
\\nOd czasu gdy go używam nie narzekałam na suchą skórę.
\\nMinus za opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 8 dużych

Kocham!

Po tym jak kupiłam przez pomyłke wersje w białej butelce, postanowiła spróbowac tej.
I znowu oczarowanie - cudowne nawilżenie, a skóra jakby młodsza.
Kupuję teraz tylko ten i nie planuję się na nic innego przestawić.

Balsam w miarę szybko się wchłania, ale trzeba go porządnie wsmarować, bo sam lubi czasami zasychać w takie smugi białe i się to potem lepi. Natomiast jak się to wsmaruje, to problem znika.

Jest dość wydajny, ale ta butelka z pomką pod koniec mnie wkurza, bo muszę ją rozmontować, żeby wytrzepać z dna kosmetyk.

Używam tego produktu od: 8 mies
Ilość zużytych opakowań: kilka

okropnie się klei:/

Balsam kupiłam w Lidlu za 12 zł. Ciężko mi coś o nim dobrego napisać bo strasznie wkurza mnie to, że długo się wchłania i strasznie klei po aplikacji. Na pewno ładnie pachnie, ale to chyba tyle:/

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: zaczełam 1 opakowanie

dobrze nawilża

Krem jest wydajny, dobrze się wchłania, i faktycznie dobrze nawilża. Do tego podoba mi się jego delikatny zapach.
Odejmuję gwiazdki za uczucie lepkości, które po sobie zostawia.