Phyto, Phytocyane, Density- Volume- Shine (Rewitalizujące serum przeciw wypadaniu włosów u kobiet)

Pojemność 12 szt

Ogranicza wypadanie włosów. Hamuje pojawianie się oznak starzenia się włosów, poprawia ich wygląd, zapewnia całościową pielęgnację i nie wymaga spłukiwania. Silnie skoncentrowany preparat w ampułkach.
Miłorząb i kora kaliny - stymulacja procesów wymiany komórkowej oraz mikrocyrkulacji.
Policyjanidy z winogron - ochrona przed wolnymi rodnikami.
Aminokwasy siarkowe, aktywatory peptydowe i polisacharydy zawierające siarkę - pobudzenie keranocytów do produkcji włókien włosa.
Witaminy B5 i B6 - nawilżenie i zwiększenie objętości włosów.
Proteiny jedwabiu - przywrócenie blasku.
Pochodna tyrozyny - opóźnia proces siwienia włosów
Preparat stosuje się doraźnie jako kurację w przypadku łysienia plackowatego lub okresowego bądź też przez cały rok ze względu na jego walory kosmetyczne.
Doraźnie: 1 ampułka 3 razy w tygodniu, przez okres 1 miesiąca.
Jako zabieg kosmetyczny: 1 ampułka na tydzień przez okres 2 miesięcy.
Przełamać ampułkę i nałożyć końcówkę aplikatora.
Rozprowadzać równomiernie zawartość ampułki na skórze głowy, odgarniając pasmo po paśmie.
Lekko wmasować, aby ułatwić przenikanie preparatu w głąb skóry. Ułożyć włosy jak zwykle.
Współdziałanie zawartych w preparacie aminokwasów siarkowych, wyciągów z ginkgo biloba [miłorzębu japońskiego] i kory kaliny sprzyja procesom wymiany międzykomórkowej oraz wytwarzaniu keratyny. Procyjanidy pozyskiwane z winogron chronią cebulki włosów przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i spowalniają proces ich starzenia się. Phytocyane, bogaty w witaminy z grupy B i proteiny jedwabiu, nadaje włosom gęstość i połysk, nie obciążając ich ani nie powodując przetłuszczania się. Pochodna tyrozyny, prekursora melaniny, opóźnia pojawianie się siwych włosów.

12 x 7,5 ml

Skuteczne

Ampułek używałam co trzy dni tak jak jest napisane na opakowaniu. Kuracje stosowałam przez miesiąc regularnie. Powodem dla którego stosowałam ampułki było poprostu wzmocnienie włosów. Ampułki nie wpływają na nasze włosy mam tu na myśli nie obciążają nie przetłuszczają i nie puszą włosów. Po miesiącu zauważyłam sporo nowych włosków zwłaszcza z przodu przy linii czoła. Produkt warty polecenia jeśli chcemy wzmocnić włosy i wpłynąć na ich porost.
Bezzapachowe

SUPER

DWA RAZY DO ROKU WYPADAJA MI WLOSY I TO NAPRAWDE W DUZEJ ILOSCI, BUDZE SIE I ZNAJDUJE WLOSY NA PODUSZCE SA NA SWETRACH KRZESLE WSZEDZIE PO NAMOWIE PANI Z APTEKI POSTANOWILAM SPROBOWAC , EFEKT JUZ PO PIERWSZYM TYGODNIU , NIE SKONCZYLAM OPAKOWANIA I WSZYSTKO SIE USPOKOILO.POLECAM