AA Face VITALlift, Krem na noc

AA Face VITALlift, Krem na noc

Krem na noc o działaniu liftingującym, przeciwzmarszczkowym i odżywczym z kompleksem Liftiline oraz wyciągami z wiśni japońskiej i z liści oliwki.
Krem o bogatej recepturze został opracowany z myślą o skutecznej kuracji liftingującej i przeciwzmarszczkowej skóry dojrzałej i wrażliwej. Dzięki właściwościom liftingującym i uelastyczniającym specjalnej kompozycji wysokocząsteczkowych protein pszenicznych skóra jest napięta i wygładzona. Jednocześnie zastosowane w kremie wyciągi z liści oliwki i z wiśni japońskiej ( bogatej w wit. C) oraz masło Shea i wit. A i E działają przeciwzmarszczkowo i odżywiają skórę.

doskonaly

doskonaly,ma swietny zapach,konsystencje,daje efekty,super sie wchlania,mozna go nalozyc wiecej....lubie go.mam cala serie.polecam

Bardzo dobry!

Do kupna tego kremu zachęciły mnie dobre opinie i niska cena :) Okazało się, ze jest to dla mnie idealny kosmetyk. Ma bardzo delikatną konsystencję, super zapach (faktycznie pachnie podobnie jak perfumy L eau par Kenzo), szybko się wchłania, nie świeci się, skóra po nim jest taka aksamitna :) . Pięknie wygładził mi pionowe kreski pomiędzy brwiami i "zagniecenia" na dekolcie (lubię spać na boku, co niestety nie jest dobre dla skóry dekoltu). Naprawde nie spodziewałam sie tak dobrych efektów po kremie za 13 zł :) Naprawde miło jest rano spojrzeć w lustro :)

Brawo

Przyznam, że krem mnie zaskoczył pozytywnie. Moja skóra jest wymagająca. Za tłuste kremy powodują wypryski i zaskórniki, a zbyt lekkie wysuszają ją. Ten krem jest swietny. Nie przetłuszcza i nie suszy. Pozostawia lekki film na twarzy. Zauważyłam też jego działanie liftingujące- fakt, że mam dopiero 23 lata, ale miałam cerę poszarzałą. Teraz aż promienieje! :-)
Przetestowałam juz mase kremów i myslę, że ten jest godny polecenia.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:1
Recenzja: ...

Dieta na trądzik

ogólnie bardzo przyjemny

Bardzo przyjemny krem - nie za tłusty, nie za wodnisty, dobrze się wchłania (zostawia tłustawą warstewkę ale nie czuje się jej na twarzy). Umnie nie ma co wygładzać ani napinać :-) tak więc nie mogę poręczyć za działanie przeciwzmarszczkowe/liftingujące. natomiast podoba mi się to że kiedy go użwam skórę mam ożywioną, elastyczną i miekką. Budzę się z lekko nawilżoną, chłodną buzią - bardzo to lubię. Poza tym skóra jest wypielęgnowana i ma ładny kolor, nie wyskakują żadne niespodzianki :-)
Bardzo wydajny, cena niewygórowana (choć zdrożał - 15,99zł w hipermarketach).
Odejmuję dwie gwazdki - jedną za brak rewelacji (nie jest to krem o MOCNYM działaniu - pielęgnuje ale dostatecznie)
i drugą za podrażnienie naczynek - to akurat poważny problem. Zaraz po nałożeniu (po wcześniejszym dokładnym zmyciu makijażu i umyciu buzi żelem) pojawia się rumień i twarz robi się gorąca :-( Ten efekt specjany znika po ok godzinie. Krem jest przeznaczony dla alergików i osób z problemami skórnymi więc oczekiwałam że nie będzie takich problemów, nie będzie podrażniał naczynek.
Krem nie spowodował trwałych zmian w naczynkach (całe szczęście) i to podrażnienie da się przeżyć ale nie powinno go w ogóle być!

Bardzo dobry

Kupiłam ten krem zachęcona bogatym składem i niewysoką ceną. Krem ma bardzo miłą konsystencj, mnie ona przypomina budyń. Ładnie, świeżo pachnie- coś jak perfumy L eau par Kenzo. Bardzo dobrze sie rozsmarowuje, ma świetny poslizg- nic nie trzeba zmudnie wcierać ani wklepywać. Zostawia lekki film na twarzy, ale że to krem na noc to mi nie przeszkadza. Rano buzia jest wygładzona, dobrze odżywiona i napięta.Podoba mi się też opakowanie- taki smukły, biały słoiczek z liliową nakrętką.