Green Pharmacy, Balsam do ciała `Nagietek i zielona herbata`

Green Pharmacy, Balsam do ciała `Nagietek i zielona herbata`

Aromatyczna przyjemność i pielęgnacja emulsją, która długotrwale nawilża, przedłuża młodość skóry i wzmacnia ją. Odnowa warstwy lipidowej przywraca skórze piękno. Ulga dla wszystkich typów skóry, zwłaszcza dojrzałej, suchej, wrażliwej, pozbawionej miękkości i elastyczności. Wchłania się szybko, delikatnie otula zapachem. Ekstrakty z zielonej herbaty, nagietka lekarskiego i witamina E neutralizują wolne rodniki. Działają przeciwzapalnie, kojąco, wzmacniają naczynka włosowate skóry. Kwas hialuronowy i pantenol dają siłę nawilżania.

jest bo jest

Dziwne zjawisko ten balsam... Pachnie przyjemnie ale tylko przez 10 sekend później już nic się nie czuje. Bardzo rzadka konsystencja przez co produkt mało wydajny. Dobrze się wchłania. Nawilża do pół godziny nic a nic nie ujędrnia. Bez szału

Jak dla.mnie nie

Kupiłam ze względu na skład. Na jednym z pierwszych miejsc olejek makadamia, producent zapewnia również o zawartości kwasu hialuronowego, wyciągu z ziół.
Plusem jest to ze dość szybko.się wchłania ale niestety pozostawia tłusta warstwe- chociaż nie brudzi ona ubrań. Jest bardzo wydajny ale zapach mnie.odrzuca. jedynie do użytku gdy nie wychodzi się z domu. Słabo nawilża a jeśli już to na 2 h.efektu odmladzajacego jak zapewnia producent nie zauważyłam.
Nie kupię go więcej.

Świetny

Balsam ma takie same właściwości jak inne z tej serii.
Dla mnie największą zaletą jest znaczne zmniejszenie świądu skóry, którego nawet dermatolog nie potrafiła zdiagnozować, wychodzi na to, że to kwestia przesuszenia, ale nie wiem czemu inne kosmetyki nie działają.
Do tego balsam ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, pozostawia gładką skórę, przyjemnie, ziołowo pachnie. Daje efekt lekkiego chłodzenia skóry. Jest bardzo wydajny.
Pompka działa sprawnie i dozuje odpowiednią ilość kosmetyku.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: ok. 1/4

To nie to :nie:

Balsam ten jest lekki, szybko się wchłania i jednoczśnie bardzo słabo nawilża skórę. Może sprawdzi się u mało wymagających skór.Zapach ma typowy ziołowy, nie przeszkadzał mi szczególnie.

Konsystencja: leciutka, idealna na lato, biała, szybko wchłaniająca się, nie pozostawiająca tłustej warstwy.

Działanie: na mnie nie podziałał, już na drugi dzień od balsamowania miałam wysuszone przedramiona. Nie uelastycznił ani nie napiął mi skóry, nie była odżywniona, momentami była nieprzyjemnie ściągnięta. Jednakże nie podrażnił mnie, nie wywołał uczulenia, był dobry gdy chciałam szybko nakremować się i ubrać.

Opakowanie: pompka jest wygodna, kosmetyk nie osiadał się na ściankach, więc można było do końca wykorzystać produkt. Pod koniec radzę przeciąć butelkę, bo pompka nie \'wydaje\' końcówki balsamu.

Zapach: jest to typowo ziołowy zapach, nie należał do najpiękniejszych, ale również nie był zły. Nie utrzymywał się na skórze, nie zapychał.

Dostępność: kupiłam w Rossmannie.

Plusy:
- wydany
- konsystencja
- szybko się wchłaniał
- poręczne opakowanie

Minusy:
- nie zapewniał nawilżenia do kolejnej aplikacji

Używam tego produktu od: Około 2 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 500 ml.

Świetyn zapach, dobry efekt nawilżenia

Balsam zamknięty jest w plastikowej, ciemnobrązowej butelce, przez którą widać zużycie produktu. Aplikację ułatwia niezacinająca się pompka. Jednak, gdy w butelce zostanie jakaś 1/3 produktu, to niestety trzeba ja przeciąć, aby wydobyć kosmetyk do końca.
Balsam jest biały, o lekkiej, nietłustej konsystencji. Jest gęsty, ale rozprowadzając go na skórze przypomina mleczko do ciała. Wystarczy naprawdę niewielka ilość, aby wmasować go w sporą powierzchnię ciała. Wchłania się błyskawicznie, można od razu się ubrać. Bardzo dobrze nawilża, skóra ładnie się po nim błyszczy, ale nie jest tłusta i lepka. Jest za to mięciutka, gładka i przyjemna w dotyku. Efekt nawilżenia u mnie długo się utrzymuje, aż do następnego prysznica.
Zapach- cudny, uwielbiam w kosmetykach zapach zielonej herbaty. Ten balsam przypomina mi zapach słynnego w latach 90 dezodorantu Impulse zielonego. Za każdym razem, gdy aplikuje ten balsam na skórę, przypominają mi się lata szkolne :D Szkoda tylko, że zapach balsamu długo na skórze się nie utrzymuje.
Jest bardzo wydajny i przy codziennym stosowaniu wystarczył mi na lekko ponad dwa miesiące. W stosunku do takiej wydajności jego cena jest śmiesznie niska :)

krótkotrwały efekt nawilżania

Daje krótkotrwały efekt nawilżania. Jest rzadki i dość wolno się wchłania. Plusem jest to, że ładnie pachnie. Nie kupię go drugi raz. Dużo lepsze są masła do ciała tej firmy.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Gdyby tylko nie ten zapach...

Balsam ładnie nawilża, ma niezły skład, jest wydajny, lekki, szybko się wchłania... słowem: już myślałam, że trafiłam na ideał... gdyby tylko nie ten zapach:(

To oczywiście subiektywne odczucie, ale radzę przed zakupem powąchać - początkowo zapach wydawał mi się ziołowy, "zielony", świeży, przyjemny, niestety okazał się bardzo intensywny i muszę pamiętać by posmarować się dłuższą chwilę przed snem by mnie nie zadusił - ale jeśli znajdzie się na ten zapach sposób, albo ma się takie upodobania - polecam:)