Bath & Body Works, PocketBac, Garden Strawberries, Anti - Bacterial Hand Gel (Antybakteryjny żel do rąk)

Żel antybakteryjny do rąk bez użycia wody. Zawiera naturalne składniki. Idealny na co dzień i w podróży. Ten niewielki produkt zadba o czystość rąk eliminując 99,9% bakterii. Utrzymuje ręce czyste i świeże, a także pięknie pachnące. Żel szybko wysycha na skórze, nie pozostawiając uczucia lepkości.
Zapach to świeże, ogrodowe truskawki.
Produkt zawiera etanol.

odświeżające
zapachowa
żel
<50ml

Truskawkowe studio.

Pewnie jak wiele z Was,uwielbiam truskawki. Szkoda, że tak szybko się kończą.
Z tęsknoty za owocami sięgam po kosmetyki, które mogą umilić mi czas oczekiwania na sezon. Przyznaję, że trochę obawiam się kosmetycznego zapachu truskawki, ponieważ, jest to zapach nader trudny do odwzorowania.
Czy BtBW się udało?

+ atrakcyjne opakowanie, zachęcające do zakupu
+ ergonomiczne, mobilne opakowanie, które zmieści się w torebce, kieszeni kurtki, itp.
+ przyjemnie owocowy zapach, truskawkowej galaretki
+ zapach pozostaje na dłoniach
+ przyjemna, żelowa, ale lejąca się konsystencja, bez problemu wylewa się na dłoń z opakowania
+ nie pozostawia klejącej warstwy, wystarczy wylać odrobinę i wetrzeć w dłonie
+ nie wysusza dłoni
+ przydatny " na mieście", w podróży
+ spełnia swoją rolę oczyszczająco, dezynfekującą

- cena, wysoka, ale do przejścia, poza tym kilka razy w roku sklep organizuje duże obniżki
- niestety, słaba dostępność.

NAJLEPSZY

Produkt zakupiłam za granicą także nasza polska cena jest oczywiście troche wygórowana w stosunku do ceny, za jaką można go kupić poza PL :)
Plusy:
*zapach ! - nie ma chyba kosmetyku Bath&Body Works którego zapach by sie nie podobał, zapach truskawek jest piękiny, słodki ale taki &quot;żelowy&quot;, piekny
*działanie - antybakteryjne, żel po nałożeniu i wsmarowaniu od razu wchłania się w skórę, nie trzeba myć rąk, spokojnie możemy po jego użyciu jeść cokolwiek bez ich dezynfekcji
*opakowanie - poręczne, bardzo zgrabne, peodukt łatwo się wyciska
*dostępne sa tez tzw. &quot;pockets&quot; czyli opakowania do przyczepienia do torebki, plecaka, paska, nie trzeba wyjmowac produktu aby go użyć.
Sprawdza sie w podróży, wilgotnym klimacie, sytuacji kiedy musimy umyc rece a nie mamy czym, przed zabiegami kosmetycznymi, przed opatrywaniem ran.
POLECAM !!!

Używam tego produktu od: 4 miesiecy