NYX, Love in Paris, Eye Shadow Palette (Paleta cieni do oczu)

NYX, Love in Paris, Eye Shadow Palette (Paleta cieni do oczu)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 7,2 g

Podkreśl uwodzicielski blask swych oczu dzięki tej palecie zawierającej 9 bogato pigmentowanych cieni. Kompaktowe zestawy pozwolą ci na wykonanie makijażu jak ze świata high-fashion.
Palety występują w dwunastu wersjach kolorystycznych: A La Mode, Madeleines and Macaroons, Be Our Guest Maurice, Love Affair With Louis, Parisian Chic, C`est La Vie, Pardon My French, Let Them Eat Cake, Meci Beaucoup, Je Ne Sais Quoi, You Are In Seine, Mon Cherie.

paletki cieni
prasowane

Kompaktowa i bardzo dobra

Posiadam wersję paletki LIP02 Madeleines and Macaroons i przyznam, że kupiłam ją z ciekawości (na promocji w drogerii ezebra.pl) za ok.20 zł.

Paleta składa się z 9 cieni, w tym matowe, satynowe i błyszczące - czyli wszystko to, co potrzebujemy, by wykonać dzienny makijaż, a i coś na wieczór też. Jest w niej np. cień matowy beżowy, czarny, satynowe złoto albo pudrowy róż czy klasyczny matowy brąz. W konsystencji cienie są miękkie. Bardzo dobrze mi się z nimi pracuje. Łatwo się blendują, chociaż niektóre z nich, szczególnie te ciemne cienie, osypują się.

Paleta jest mała, kompaktowa, z podstawowymi kolorami cieni i to dobrej jakości. Myślę, że warto posiadać tę paletkę, ponieważ ma cienie bardzo dobrej jakości i jest poręczna.

Najgorsze cienie jakie posiadam

Paletkę kupiłam na dużej przecenie, podekscytowana, że wreszcie dorwę jakąś rzecz z nyxa. Wszystkie cienie się mocno pylą, maty są strasznie mało napigmentowane, tym bardziej te jasne kolory. Jedyną "mocną" stroną są dwa błyszczące cienie, typowe złoto, którego nawet można użyć jako rozświetlacza i poniżej owego złota błyszczący brąz, ale cienie transferują się tylko palcem, przy użyciu pędzla nie ma żadnego efektu, jakby w ogóle nie nabrało się na niego cienia. Ani trochę nie polecam, lepiej kupić sobie kilka pojedynczych cieni sprawdzonej firmy.

Moja pierwsza paleta

Nawet nie pamiętam ile lat temu to było... Wtedy nie umiałam jej używać, odcienie były zbyt ciemne, ale jeszcze ją mam i niedawno do niej wróciłam, by odkryć, że to naprawdę całkiem porządna paleta. Nie jest na pewno moją ulubioną, ale mam pewien sentyment a cienie w stosunku do ceny są naprawdę przyzwoite.

Słaba pigmentacja

Posiadam paletkę Madeleines and macaroons. Kupiłam ją w promocji za 35 zł. Zależało mi na mym opakowaniu cieni, abym mogła go używać w podróży. Niestety bardzo się zawiodłam.
Nie ważne ile produktu nałożyłabym na powieki - w ogóle ich nie widac. Cienie, które powinny być brokatowe, w ogóle nie błyszczą. Dodatkowo się osypują.

Przyzwoite

Kupiłam tą paletkę z ciekawości bo trafiłam na nią w wyjątkowo fajnej cenie, mam ją w wersji kolorystycznej 02 - Madeleines and Macaroons. Cienie mają ładne kolory ale lekko się osypują. Używam ich raczej do makijażu dziennego, na większe wyjścia średnio się nadają. Bardzo podoba mi się urocze opakowanie z ozdobną kokardką.

Cienie nie są złe natomiast w regularnej cenie, w której proponuje je np. Sephora na pewno bym ich nie kupiła. Jeśli trafię na taką okazję jak przy okazji pierwszego zakupu to pewnie się na nie znowu skuszę.

Codzienne, delikatne

Posiadam odcień 02 - Madeleines and macaroons.
Dla mnie super, mimo, trochę sypiących się świecących cieni. Paletka nadaje się do zabrania w podróż można zrobić nią zarówno makijaż dzienny jak i wieczorowy. Cienie dostałam w prezencie więc niestety ciężko odnieść mi się do ich ceny.
Generalnie polecam.

Blednące kolory

Dostałam tę paletkę od chłopaka w prezencie. Posiadam numer 01.
Nie jest to najlepszy wariant kolorystyczny dla mnie, ale staram się z niej korzystać, choćby z brązów i czarnego koloru na linię rzęs.
Zgadzam się, że paleta jest za droga w stosunku do jakości. Pigmentacja mogłaby być lepsza. To co mnie najbardziej zniechęca to to, że kolory bledną mimo użycia bazy. Nie ma tragedii, ale mogło być lepiej. Nie ma co porównywać z pigmentacją palety Zoeva Cocoa Blend.
Opakowanie jest plastikowe, ale ma ładne zamknięcie zakończone kokardką.

zbyt drogie...

Cienie do oczu nie wyróżniają się niczym szczególnym. Uważam, że paleta jest zbyt droga jak na tak niewielką ilość i wyjątkowo przeciętną jakość…
1. Wytrzymują 2-3h, a później niestety rolują się
2. Gama kolorystyczna interesująca (kolory fajnie komponują się), mogłoby być więcej cieni matowych, a mniej brokatowych
3. Zbyt wysoka cena w stosunku do jakości i wydajności
4. kiepski pędzelek
5. Problemy z dostępnością

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Świetne!

Posiadam paletę w odcieniu : Parisian Chic.

Zdecydowanie jestem zadowolona z tego zakupu. Cienie mają dobrą pigmentację i dobrze utrzymują się na oczach zarówno na sucho jak i nałożone wilgotnym pędzelkiem.

Brązy w mojej palecie świetnie nadają się również do konturowania nosa przez co jestem podwójnie zadowolona!

Z przyjemnością kupiłabym kolejną paletę z tej serii, jednak dostępność kolorystyczna w Polsce jest trudna ;<

Używam tego produktu od: prawie roku.