Complete, Matujący krem nawilżający

Complete, Matujący krem nawilżający

Krem zawiera specjalne mikrocząsteczki, które wchłaniają nadmiar łoju, dzięki czemu po jego zastosowaniu skóra pozostanie matowa. Preparat skutecznie zapobiega powstawaniu pryszczy, a jednocześnie doskonale nawilża i wygładza skórę. Ma lekką konsystencję, dobrze się wchłania i nie zatyka porów. Doskonale nadaje się do stosowania pod makijaż.

okropny!

Kiedys go kupiłam ale ze nie sluzyl to wyrzucilam. Malo powiedzanie ze nie sluzyl. Byl okropny! Tłusty, nie matował, nie usuwał syfków, nie nawilżał. Niepotrzebny, śmierdzący smalec!

Nikomu nie polecam

Używam tego produktu od: kiedys uzywalam
Ilość zużytych opakowań: nie cale jedno

nieee !

w ogóle nie matował, wręcz przeciwnie - skóra była po nim dziwnie tłusta, zapychał pory i dostawałam wyprysków ;( ale żaden z kosmetyków tej serii mi nie odpowiadał ;/

Używam tego produktu od:dawno

hmm..

Przyjemnie nawilża skórę. Nadaje się pod makijaż, chociaż trochę wałkuje podkład.. Jednak nie likwiduje mi wyprysków, a szkoda. :(

Ogólnie przyznaję mu 3 gwiazdki, ponieważ spodziewałam się czegoś większego.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

dobry

krem jest lekki, szybko się wchłania i rzeczywiście dobrze nawilża, dlatego używam go jako nawilżacza podczas używania toniku z kwasem salicylowym. jego wadą jest to, że w ogóle nie matuje!!!! niby ma talk w składzie, jednak skóra się po nim błyszczy niemiłosiernie, wiec niezbędny jest puder. poza tym, ma chemiczny, nieprzyjemny zapach-jak środka do mycia toalet....ale cóż, nie ma perfum w składzie, za to są kwasy owocowe, które mnie nie podrażniają, tylko wygładzają skórę. w działaniu jest podobny do Oceanica antybakteryjnego-nie zlikwiduje pryszczy, nie zapobiegnie im, ale nawilży i uspokoi skórę(jestem
nosorożec, więc kremik ten ma dla mnie słabe działanie anty). polecam na noc lub w domu, gdy nas nikt nie widzi(błyszczenie).Używam tego produktu od:miesiąc

Okropny

Minusy:
-nie matuje
-wysusza
-po nałożeniu ściąga skóre (niezbyt przyjemne uczucie)
-podkład na nim wałkuje sie

Plusy:
-wygładza cere
-usuwa wypryski

Ogólnie jestem niemile zaskoczona.

Używam tego produktu od:

Zamiast sztyftu

Na pojedyńcze krostki jest super! Na noc posmarować nim wyprysk i rano na pewno zauważymy "wyciszenie" stanu zapalnego. Na całą twarz nie polecam, bo wysusza.
Używam tego produktu od:

dla skory bardzo suchej..

kupilam ten kremik przez przypadek.pomylilo mi sie i zamiast pielegnujacego clerasila kupilam nawilz-matujacy.nie jestem zadowolona z tej pomylki.krem nie matuje wcale!!!wydaje mi sie ze bylby swietny do cery bardzo suchej, poniewaz mam mieszana i na suchych policzkach sprawuje sie calkiem dobrze.strefa T natomiast blyszczy sie niemilosiernie!!!poza tym krem ten ma stosunkowo ladny zapach i pojemniczek z pomka jest,jak dla mnie,bardzo wygodny.
Recenzja: ...

ja już zgłupiałam

Wiecie co dziewczyny ja już zgłupiałam, próbowałam tyle kremów matujących, że chyba bym mogła sobie samochód kupić , no może przesada ale wiecie o co chodzi i ten jako jedyny mi się nie wałkował, a loreala, garniera i jeszcze paru innych tak, to chyba wszystko zależy od cery a nie od kosmetku, już go nie używam ale dla mnie był dobry.

Aksamitna buźka :)

Mam chyba nowszą wersję tego kremu niż ta na zdjęciu , bo mam do w pojemniczku z pompką i za 50ml. zapłaciłam 15,50. Jestem z niego zadowolona, mimo iż efekt matowienia nie jest ewelacyjny (zreszą kto by w to wierzył ;-) ) to efekt nawilżenia jest super :-) przy czym jeszcze buzia staje się aksamitnie gładka ( może to ma być to zmatowienie) Niewiem jak długo ten efekt się utrzymuje bo stosuję go na noc, działanie antybakteryjne opiszę po dłuższym działaniu gdy ubędzie mi wyprysków ;) a póki co jako nawilżający krem na dzień polecam

Jedna wieeelka porażka!

Ten krem jest poprostu okropny! Wogóle nie matowi, wręcz nabłyszcza. Okropnie pachnie jakąś chcemią. A poza tym na opkowaniu jest napisane, iż jest to krem nawilżający, taaa... jasne! On wcale nie nawilża tylko pozostawia jakąś wstrętną powłokę :[ Jednym słowem: Fuj!

Jednak nie dokońca OK

Kupiłam, i minimalnie (ale bardzo minimalnie) żałuję... Generalnie kremik jest dobry, nie taki drogi, wydajny (nie trzeba go dużo nakładać), nawet przyjemnie pachnie i chyba pomaga w znikaniu pryszczy (chyba, bo stosuje go dopiero 2 tygodnie , ale zuważyłam drobną poprawę – ciekawe jak będzie później)... Jest jednak „ale”... pozostawia na skórze „kłaczki” – coś podobnego, jak po mazaniu kartki gumką do mazania....Ale znalazłam na to sposób - po nałożeniu kremu na twarz należy go rozsmarować kolistymi ruchami, ale nie do końca – tzn, tak żeby nie było białych śladów kremu, ale nie wsmarowywać do całkowitego wchłonięcia (!), poczekać aż krem się sam wchłonie bez dotykania twarzy rękami – wtedy krem się nie zwałkuje i na twarzy nie będzie tych „kłaczków”. Na początku skóra jest troche napieta – jak dla mnie nie zbyt przyjemne uczucie, ale po jakichś 5-10 min wszystko jest ok. i skóra jest odpowiednio nawilżona. Po nałożeniu twarz troche się błyszczy ale potem jest ładnie matowa i makijaż rzeczywiśćie dobrze się trzyma. Ogólnie rzecz biorąc - **** . (byłoby ***** gdyby nie te kłaczki – zwłąszcza na brodzie :-/ )

Używam od ok. 2 tygodni

Zmieniam recenzję! z 4 * spada ocena na ** A to dlatego, że prawie wogole nie matuje.... Na początku matowił (albo mi sie tak wydawało) a teraz? porażka! Jedynym plusem jest TYLKO dziłaanie antybakteryjne... POd tym wzgledem jest rewelacyjny. ale ogolnie to jakis kiepski ten krem...