Organique, SPA & Wellness, Green & White Tea Immuno-Serum (Immunoserum z zieloną i białą herbatą)

Aktywny, żelowy koncentrat, o nowej, udoskonalonej i delikatnej formule, przeznaczony do pielęgnacji skóry wrażliwej, odwodnionej, szarej i zmęczonej, zarówno twarzy jak i ciała. Łączy w sobie odmładzające i rewitalizujące działanie dwóch herbat: białej i zielonej oraz ekstraktu z alg brunatnych Ascophyllum Nodosum. Ekstrakt z zielonej herbaty pobudza skórę, przyspiesza mikrokrążenie, chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Wyciąg z białej herbaty niweluje wolne rodniki, zapobiega procesom starzenia się, wzmacnia i dodaje energii. Ekstrakt z alg eliminuje toksyny, wzmacnia, ujędrnia i dotlenia skórę. Gliceryna roślinna zapewnia odpowiednie nawilżenie i zapobiega utracie wody z przestrzeni międzykomórkowych. Pantenol łagodzi podrażnienia i zapobiega ich powstawaniu, przez co uzupełnia kompleksowe działanie preparatu. Serum szybko się wchłania, tworzy na skórze delikatny, film o odświeżającym zapachu zielonej herbaty.

NAJLEPSZE!!!

Rzadko zdarza mi się, żeby kosmetyk tak mnie zachwycił! Mam bardzo tłustą cerę i naprawdę ciężko dobrać mi kosmetyk, który ją nawilży, ale nie będzie jeszcze dodatkowo przetłuszczał. Serum Organique to się udało :)

Po pierwsze podoba mi się opakowanie - higieniczne, proste, łatwo wycisnąć dokładnie tyle kosmetyku, ile potrzeba. Zapach jest bardzo przyjemny - orzeźwiająca zielona herbata. Serum jest przezroczysto-zielonkawe, ale na skórze zupełnie niewidoczne. Błyskawicznie się wchłania, nie pozostawia tłustej czy lepkiej warstwy. Moja skóra czuje się dosłownie jakby dostała picie ;)

Serum nawilża, odżywia, można je stosować pod makijaż czy krem na noc. Jest bardzo delikatne, absolutnie nigdy nie podrażnia (niestety spaliłam sobie twarz na słońcu i serum ją uratowało). Ma w składzie pantenol <3

Dostałam je w prezencie, ale z ciekawości sprawdziłam cenę i pozytywnie mnie zaskoczyła!

To mój hit, używam go od miesiąca, ale na pewno kupię jeszcze niejedno opakowanie!

Na piątkę

Bardzo dobry skład, do czego Organique przyzwyczaił. Świetnie się sprawdza w przypadku mojej cery mieszanej, skłonnej do wypryskow. Nawilża, szybko się wchłania, zauważyłam poprawę stanu mojej cery przy codziennym stosowaniu. Odstawiłam inne kremy na codzień i używam tylko tego immunoserum- z dobrym efektem. Jak najbardziej polecam.

Nawilżające cudo

Jeszcze nigdy moja skóra tak mi nie dziękowała za użycie produktu. Serum używam na noc, najlepiej po peelingu bo wchłanialność jest znacznie lepsza. Rano budzę się z bardzo nawilżoną skórą twarzy. Mniejsze problemy z "wyskakującymi" niedoskonałościami. Wydajność super: wystarczą dwie pompki wielkości ziarenka pieprzu na całą twarz. Uwielbiam zapach - cudownie herbaciany. Przez ten produkt zakochałam się w firmie Organique bo wiem, że mimo niektórych wysokich cen - jakość produktu mnie nie zawiedzie. Z pewnością po nie sięgnę jeszcze raz!

PRZECIĘTNE

Serum jest przyjemne, gdyż ładnie pachnie, jest wydajne , dobrze się wchłania. Niestety pozostawia niedosyt... Nawilża średnio, odżywia dość dobrze. Dla mojej problematycznej cery niestety nie jest odpowiednie. Mimo to duże plusy za naturalny skład, zapach i wchłanianie do matu.

Warte swojej ceny

Zalety:
+ Opakowanie. Bardzo wygodne i higieniczne.
+ Konsystencja. Lekka, żelowa, szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustego filmu.
+ Zapach. Świeży i delikatny.
+ Wydajność. Jedno opakowanie wystarcza mi na kilka miesięcy codziennego stosowania.
+ Skład.
+ Serum nawilża, wygładza, łagodzi podrażnienia i lekko matuje.
+ Nadaje się pod makijaż.
+ Nie zapycha.

Wady:
- Brak!

Zakup tego serum, to bardzo dobrze zainwestowane 40 zł :) Naturalny skład, wysoka wydajność i świetny wpływ na moją cerę sprawiły, że ten kosmetyk stał się moim ulubieńcem.

MĄŻ DZIELI SIĘ ZE MNĄ SWOIM SERUM

Szukałam kremu dla męża, a kupiłam serum. Jest wspaniałe i niesamowicie wydajne, więc dzielimy się nim, by zdążyć je zużyć przed upływem terminu ważności.

Plusy:
+ kojący zapach
+ niewiarygodna wydajność
+ błyskawicznie się wchłania
+ nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy
+ nawilża
+ odżywia
+ idealne zamiast kremu na dzień
+ doskonałe pod makijaż
+ nie zapycha porów

Minusów brak

Ilość zużytych opakowań: jedno w użyciu

dobra inwestycja

Serum kupiłam w prezencie i regularnie podkradam je obdarowanemu z kosmetyczki.

Właściciel używa serum po goleniu, wspomaga się nim w walce z podrażnieniami oraz przesuszoną skórą i nie może się go nachwalić. Regularnie zaopatruję go w kolejne opakowania (potrącając sobie prowizję od tej usługi).

Serum ma doskonałą konsystencję - gęstą, kremowo-galaretkową.
Piękny herbaciany zapach i co najważniejsze - nie pozostawia na skórze lepkiej ani tłustej warstwy (jedynie lekki, matowy film).
Wiadomo przecież, że żaden facet nie zniesie uczucia maski na twarzy

(tu cytat zaczerpnięty z moich prywatnych badań terenowych w grupie męskich konsumentów:
&quot;nie używam kremu, bo nie znoszę tego smaru na ryju&quot;).

Serum rozwiązuje ten problem - wchłania się szybko i pozostawia uczucie komfortu. Nawilża i łagodzi. Nie wywołuje uczuleń. Można wręcz odnieść wrażenie, że lekko odkaża. Po prostu działa.

Kosmetyk jest uniwersalny. Sama stosuję go np. po wizycie na basenie lub po opalaniu - tak naprawczo.

Opakowanie: funkcjonalne, z pompką

Cena: wysoka, ale to dobra inwestycja

Wydajność: dobra

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Lekkie i odświeżające.

Przyszłam po krem, wyszłam z serum.

Immunoserum w żelowej i nietłustej konsystencji jest dobrym rozwiązaniem dla cery tłustej. Aplikuję je na twarz by wygładzić i nawilżyć skórę bez dodatkowego natłuszczenia.

Na dzień sprawdza się jako lekka baza pod podkład (zwłaszcza mineralny), ponieważ nie zapycha porów i daje gładkie wykończenie, mimo braku silikonów w składzie. Na noc wspomaga działanie nawilżające kremu.

Ponadto zielona i biała herbata działają silnie przeciwzapalnie, co w przypadku trądziku jest bardzo istotne. Nie ukrywam, że wysoka zawartość herbacianych polifenoli i innych przeciwutleniaczy cieszy mnie niezmiernie ze względu na przeciwdziałanie starzeniu się skóry :). Zapach jest przyjemnie świeży.

Pojemność to aż 100mL, czyli 2 razy więcej niż standardowego kremu 50mL a kosztuje ponad 2 razy mniej niż kremy Organique.

Serum nie zastąpi kremu w 100% ale skoncentrowane składniki i lekka formuła spodoba się niejednej maniaczce naturalnych kosmetyków :).

Używam tego produktu od: ponad roku.
Ilość zużytych opakowań: 2.