Clinique, All About Shadow Duo (Podwójny cień do oczu)

Clinique, All About Shadow Duo (Podwójny cień do oczu)

Pojemność 2,2 g

Cienie do powiek od Clinique to czysty i długo utrzymujący się na powiekach kolor o niezwykle delikatnej, kremowo - pudrowej konsystencji. Opalizujące odcienie współgrające ze wszystkimi kolorami oczu są podstawą naturalnej lub bardziej wyrafinowanej stylizacji. Wygodne w aplikacji cienie utrzymują się na powiekach do 8 godzin bez konieczności poprawiania makijażu. Formuła odpowiednia dla kobiet noszących szkła kontaktowe oraz dla cery wrażliwej. Przetestowana dermatologicznie i okulistycznie.

prasowane
podwójne

Dobre

Posiadam cienie w kolorze Like mink. Bardzo delikatna kremowo-pudrowa konsystencja idealnie wtapia się w makijaż na twarzy. Cienie pięknie połyskują na powiece, długo się utrzymują. Podczas aplikacji nie osypują się, bardzo dobry pędzelek.

bardzo dobre

Oceniam kolor: 103 BUTTERED BRONZE
Plusy:
- jedwabiste w dotyku
- satynowe wykończenie, nie ma mowy o żadnym świeceniu, jest piękne rozświetlenie
- oko wydaje się być świeże i wypoczęte
- nie osypują się
- poręczne opakowanie
- nie zmieniają koloru na powiece
- dodany aplikator naprawdę bardzo przyjemny

Minusy:
- nie najlepsza trwałość :(
- lubią zbierać się w załamaniu

całkiem fajne

Choć nie jestem szczególnie fanką tej marki skusiłam się na te cienie ze względu na kolor 14 strawberry fudge (róż z brązem) oraz całkiem niską cenę jak na markę selektywną (ok 90zł).
Opakowanie ładne i dobrze,że Clinique wreszcie pakuje swoje produkty w ładne pudełka,a nie tylko te okropne zielone bazarowe trumienki...
Cienie przy nakładaniu się nie osypują, fajnie się blendują i długo utrzymują na powiekach (nawet bez bazy).
Jestem na tyle zadowolona,iż rozważam zakup innych odcieni z tej serii. Polecam.

Używam tego produktu od: ponad 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Lubimy się

Miałam kiedyś starą wersję w takim opakowaniu w kolorze szpitalnych kitli ;) Aktualnie posiadam nową i muszę przyznać, że jakość cieni również uległa zmianom na lepsze.
Posiadam odcienie Sand Dunes. Jest to piękny, delikatny, ciepły złoty brąz ze złotymi drobinkami(żaden tandetnybrokat!), a drugi odcień jest cielisty,prawie, że niewidoczny.Również posiada nienchalne drobinki, pięknie rozświetla powiekę.

+piękne kolory
+fajna konsystencja cieni(niby kremowa, niby pudrowa)
+eleganckie, srebrne opakowanie opakowanie (już nie wieje szpitalem uff)
+całkiem wydajne
+dołączony aplikator

-cienie mają tendencję doosypywania się
-cena nie jest zbyt kusząca

Używam tego produktu od: 2miesięcy