Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Pat & Rub, Face, Krem pod oczy (nowa wersja)

Pat & Rub, Face, Krem pod oczy (nowa wersja)

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 30 ml
Cena 150,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Krem działa natychmiast, wyraźnie redukując cienie i opuchliznę pod oczami. Napina skórę natychmiast oraz długofalowo chroni i odbudowuje elastynę. Przywraca skórze równowagę hydrolipidową. Zwiększa odporność i elastyczność skóry, poprawia jej napięcie. Zwalcza wolne rodniki. W skład kremu wchodzą: antyoksydanty, kwasy omega 3 i 6, aminokwasy, flawonoidy, peptydy, proteiny, substancje redukujące cienie i opuchliznę oraz substancje chroniące i odbudowujące elastynę. Nie zawiera alergenów, jest hipoalergiczny.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 3 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Długodystansowiec

Krem ma postać półpłynną, takiego mleczka. Nie trzeba maltretować skóry przy wsmarowywaniu. Mazidło szybko się wchłania, ale nawet wtedy, kiedy się to już stanie skóra się błyszczy. Nałożony zbyt obficie wywołuje u mnie wrażenie dziwnego zalepienia, lekką opuchliznę i drobne wypryski (pewnie nie bez znaczenia jest fakt, że mam tłustą cerę).

Raczej nie miewam mocno przesuszonej skóry pod oczami, ale zdarza się w ciągu dnia odczuwam w tej strefie nieprzyjemne ściągnięcie albo podrażnienie i zaczyna ona przypominać spękaną od suszy ziemię. Nie wygląda to dobrze, dodaje lat. Dotąd krem nawilżał i natłuszczał wystarczająco, by złagodzić takie zmiany i zapobiec ich powstawaniu, napinał też trochę naskórek. Ostatnio jednak przestał wystarczać i musiałam się wspomagać kroplą oleju arganowego.

Jakby tego było mało, zdarzało się, że po aplikacji odczuwałam pieczenie, a skóra była zaczerwieniona. Nie okazał się ukojeniem dla mojej wymęczonej zimnym wiatrem, ogrzewaniem i pocieraniem skóry. Dla wrażliwej skóry - niekoniecznie. Ale krem jest hipoalergiczny, pozbawiony kompozycji zapachowej (ma neutralny zapach komponentów; kwiatowa woń wyczuwalna po rozpieczętowaniu opakowania stopniowo się ulatnia).

Nie zauważyłam, by niwelował zasinienia i obrzmienia, ale one raczej się u mnie nie pojawiają, a jeśli się to stanie, to nic nie pomaga.

30 ml kremu do okolic oczu to całkiem sporo, ale też i większa szansa na to, że używany systematycznie przez dłuższy okres ujawni swoje moce. O ile w nim tkwią. W każdym razie zestaw antyoksydantów zawiera.

Używałam poprzedniej wersji tego kremu (producent trochę zmodyfikował formułę, ale stężenia procentowe składników aktywnych i właściwości użytkowe nie zmieniły się znacząco) i podróży w czasie nie odbyłam. Przynajmniej nic takiego nie było widoczne gołym okiem, bo co się wydarzyło na poziomie komórkowym nie sprawdzałam. Kolejne opakowanie i przełomu brak.
To akurat nie jest zaskakujące, ale szkoda, że nie zapewnia komfortu.


Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  43
  produktów

  240
  recenzji

  310
  pochwał

  10,00

 2. 2

  9
  produktów

  108
  recenzji

  268
  pochwał

  6,35

 3. 3

  33
  produktów

  111
  recenzji

  241
  pochwał

  6,11

Zobacz cały ranking