Yasumi, Clean & Fresh, Silky Powder (Puder oczyszczający do mycia twarzy)

Yasumi, Clean & Fresh, Silky Powder (Puder oczyszczający do mycia twarzy)

Puder do codziennego oczyszczania skóry przeznaczony do każdego rodzaju cery. Usuwa zanieczyszczenia oraz delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka. Nie wysusza i nie podrażnia skóry.
Kwas salicylowy reguluje pracę gruczołów łojowych, zapobiega nadprodukcji sebum, zwęża pory i przyczynia się do redukcji zaskórników. Amisoft to łagodny środek myjący, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia, nie naruszając warstwy hydrolipidowej naskórka. Pozostawia skórę wyjątkowo miękką w dotyku. Ekstrakt z limonki neutralizuje wydzielanie sebum, złuszcza martwy naskórek, oczyszcza, łagodzi. Poprawia kondycję skóry i nadaje jej promienny wygląd. Alantoina silnie nawilża, łagodzi stany zapalne. Aloes regeneruje, przyspiesza proces gojenia uszkodzeń skóry, działa nawilżająco i łagodząco. Po zastosowaniu Clean & Fresh Silky Powder skóra jest oczyszczona, rozświetlona i niezwykle gładka w dotyku.

Idealny doczyszczacz

Stosuje ten produkt jako doczyszczenie skóry po demakijażu, jak dla mnie rewelacja. Szczególnie sprawdzi się do cery trądzikowej lub z niedoskonałościami cery. Wygodne opakowanie, które wygląda jak solniczka, powoduje że produkt jest też bardzo wydajny. W składzie jest kwas salicylowy, mi bardzo fajnie rozjaśnia skórę przy okazji.

Wspaniały!

Najlepszy produkt do mycia twarzy! Skóra po nim jest wygladzona, matowa, niweluje zaczerwienienia, a sam nie podraznia i oczyszcza skórę nawet z makijażu. Dla mnie hit!

Bardzo dobry to codziennego oczyszczania twarzy

Bałam się że będzie bardzo mocno peelingujący i podrażni cerę, ale tak się nie dzieje. Kupiłam już chyba z rok temu, ale jakoś przeleżał wśród innych kosmetyków. Dopiero gdy zauważyłam że już krótko do końca terminu zaczęłam go używać. Po kilku próbach ile tego nasypać i jak użyć znalazłam swój sposób.
Nie podrażnia w ogóle mojej cery, doskonale usuwa zarówno makijaż jak i inne zanieczyszczenia. Nie spowodował żadnych niespodzianek, a nawet poprawił wygląd twarzy. Tak go polubiłam że użwyam rano i wieczorem każdego dnia.
Jest bardzo wydajny, praktyczny na wyjazdy.

Super

Jeden z moich ulubionych produktów marki Yasumi, zaraz obok kilku wariantów ampułek i gąbek Konjac.
Puder świetnie oczyszcza skórę twarzy, wręcz napinając ją, ale bez zbędnego uczucia ściągnięcia czy przesuszenia.
Wygodna forma sprawia że chętnie zabieram go w podróże, czy też po prostu, kiedy nocuję poza domem. Mam pewność że nic się nie wyleje, nie wycieknie, a z pewnością nie wysypie, gdyż zatyczka trzyma dość mocno, ponadto nie waży zbyt wiele, a jest bardzo wydajny.
Jeden z niewielu produktów który daje takie uczucie oczyszczenia, nie wysuszając przy tym skóry twarzy.

dobry

fajnie sprawdza się przy skórze tłustej/mieszanej/trądzikowej. Mój ulubieniec w sezonie letnim. Dobrze oczyszcza moją mieszaną cerę i delikatnie przysusza wypryski. Stosuję wieczorem, a rano coś delikatniejszego i nawilżającego. Moim zdaniem nie nadaje się do demakijażu oczu, jedyny minus. Jest mały i poręczny przez co idealnie nadaje się na wyjazdy.
Ktoś w recenzji napisał, że puder wpada do nosa. Szczerze nie wiem jak to możliwe, tak naprawdę na skórze to jest już pianka a nie puder. Zwilżamy skórę twarzy i dłonie i na wilgotne dłonie sypiemy puder i rozcieramy do momentu spienienia się. Dopiero nakładamy na twarz

Używam tego produktu od: rok

Przyzwoity.

Nie wiem jak mam ocenić ten produkt. Teoretycznie jest dobry, robi co ma robić czyli oczyszcza twarz ale ma problem z oczyszczaniem kiedy na twarzy są resztki podkładu. Raz po zmyciu makijażu, po umyciu twarzy pudrem wytarłam twarz w biały ręcznik i resztki podkładu na nim zostały.
Natomiast kiedy nic na twarzy nie ma, puder się sprawdza. Twarz jest oczyszczona po całym dniu.
Nie wysusza jakoś bardzo.
Co może być dużym plusem jest bardzo wydajny na tyle, że mi się już znudził. :D
Minusem jest to, że zawilgotniał mi i ciężko było go wysypywać. Musiałam czyścić dziurki a i tak mało pomogło.

ciekawy produkt

Produkt bardzo dobrze oczyszcza skórę (efekt jak po dobrym peelingu).
Skóra jest po nim naprawdę gładka.
Natomiast, nie zauważyłam by nawilżał czy odżywiał skórę, plusem jest jednak to, że jej nie wysusza :)

Forma pudru okazał się dla mnie bardzo wygodna, zwilżyć dłonie, troche pudru, potrzeć i już myjemy twarz.

Latem ten produkt dobrze się u mnie sprawdza, gdy moja skóra potrzebuje porządnego odświeżenia i odtłuszczenia.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Taki sobie

Dobrze oczyszcza, pachnie trcohe jak vibovit, ale dziala trochę jak peeling (chyba ze rozmydli sie w dloniach przed kontaktem ze skórą twarzy bardzo dobrze)
Mnie zazwyczaj puder zdążył wpaść do nosa i "a psik"

Do mycia twarzy wolę panki

Nie dla mnie :(

Sama nie kupiłabym tego produktu, ale był w październikowym boksie subskrypcyjnym, więc dałam mu szansę. Niestety, u mnie się nie sprawdził, dla mojej wrażliwej cery jest chyba za mocny. Skóra jest po nim czysta, "że aż piszczy". Stosuję go jak peeling, raz w tygodniu, bo po każdym użyciu mam wrażenie, że zdarł mi z twarzy całą warstwę hydrolipidową :( Możliwe, że związane jest to z powierzchownością (zapach i forma - puder), która kojarzy mi się z proszkiem do mycia wanien i stąd takie odczucia. Przy stosowaniu raz w tygodniu realnie nie wysuszył ani nie podrażnił mi skóry, po prostu nie lubię go używać. Natomiast zwolenniczki ekstremalnego oczyszczenia powinny być zadowolone.