Avon, Nail Experts, Professional manicure set (Zestaw do profesjonalnej pielęgnacji paznokci)

Pojemność 1 szt

Elektryczny przyrząd do manikiuru i pedikiuru na baterie zawierający: 2 tarcze ścierające, polerkę, pilnik w kształcie walca, pilnik w kształcie stożka, pilnik w kształcie dużego stożka, wiatraczek. Służy do nadawania kształtu paznokciom, polerowania i suszenia lakieru.
Wymiary: 18,3 x 7,2 x 3,8 cm

Kiepski jak na swoją cenę

Mam ten zestaw od roku, w tym czasie 3 razy wymieniałam baterie. Do użycia nadają się tylko stożkowate elementy, używam ich do piłowania paznokci (czyli nie do końca zgodnie z zaleceniami producenta). Pilnik i polerki są kompletnie nieprzydatne. Ten produkt jest lepszy niż podobny zestaw z Rossmanna, ale jego jakość w stosunku do ceny pozostawia wiele do życzenia.

Plusy:
+ stożkowate elementy
+ szybkość obrotów

Minusy:
- stosunek jakość/cena
- nieprzydatność polerek
- nieprzydatność płaskich, okrągłych pilników

Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

niezły

Uważam, że jest to zupełnie niezły zestaw do manicure.

plusy:
Ładne opakowanie
+ dobrze piłuje
+ wiatraczek jest pomocny przy wysychaniu lakieru
+ tani (na allegro po 14 zł)

minusy:
-pilniki dosyć szybko się ścierają
-polerki nie są skuteczne na tyle, na ile bym tego chciała

Włożyłam zwykłe baterie paluszki i pilniki zacinają się tylko jak mocno przecisnę (co jest niepotrzebne).

Ilość zużytych opakowań: 1 ( w trakcie zużywania)

Beznadzieja

Moja mama jest zadowolona niby z tego produktu,tylko nie wiem dlaczego ciągle narzeka ,że ma słabe baterie. Niby jej się podoba i w ogóle, ale to nie dla mnie. Raz moze dwa chciałam tego użyć, ale ani nie wypoleruje, ani nie wypiłuje. Pieniądze w błoto jak dla mnie , a cena kosmiczna. Lepiej już dołożyć , nawet i drugie tyle i kupić coś porządnego. Sprzęt który się wyłącza przy zetknięciu ze skórą to nie jest sprzęt!

Używam tego produktu od:jakieś pół roku

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

bubel

Kupiłam ten zestaw w promocji -co i tak bardzo nadwyrężyło mój portfel.Okazało się że to kompletny niewypał. Nie wiem jakiej mocy baterii należałoby użyć do tego przyrządu bo nasze swojskie''paluszki''okazały się zbyt słabe (nawet te lepszych i droższych firm).Poszczególne elementy nie radzą sobie w kontakcie z paznokciem. Zatrzymują się na nim-próbowałam pod różnymi kątami ale nic z tego. Po dwukrotnym użyciu rzuciłam go w kąt....bo to jest jeden wielki bubel. Baterie wyczerpują się bardzo szybko a i same elementy są nietrwałe, łatwe do uszkodzenia. ...