Nivea, Creme (Uniwersalny krem do twarzy)

Nivea, Creme (Uniwersalny krem do twarzy)

Najbardziej uniwersalny krem świata. Pielęgnuje każdy rodzaj skóry o każdej porze roku. Zawiera łatwo przyswajalny Eucerit, który czyni skórę gładką i zadbaną. Dostępny w wielu wariantach pojemności.

Niekoniecznie do twarzy :)

Krem uniwersalny od Nivea, jak sama nazwa wskazuje jest raczej uniwersalny, niżeli do twarzy. Ja stosuję go wszędzie tam, gdzie moja skóra wymaga dobrego nawilżenia. Na buzię czasem też, ale tylko i wyłącznie na noc, bo krem jest dosyć ciężki i tłusty. Zazwyczaj smaruję nim ręce, łokcie i stopy. W tych obszarach sprawdza się fantastycznie! Inna sprawa, że ciężko nie mieć go w kosmetyczce :)

Tragedia!

Ten krem jest po prostu tragiczny! W podobnej cenie i znacznie lepszy jest choćby retimax 1500. Zostawia na twarzy tłusty film, ciężko się wchłania i do tego potwornie zapycha przez tą swoją tłustość. Szczerze nie wiem jak matki mogą ten krem dzieciom zakładać na buzie - przecież to robi krzywdę nawet doświadczonym życiem twarzom. Mój narzeczony dopóki mnie nie poznał używał go notorycznie na problemy z AZS, które uwydatniało mu się na brodzie i wąsach po goleniu. Ten krem tylko zaogniał sprawę i powodował tylko permanentny stan zapalny. Nie polecam, nie polecam i jeszcze raz nie polecam!

Stary klasyk :)

Ten krem towarzyszył mi od maleńkości i będzie towarzyszyć do końca życia :) dobry nie tylko do twarzy, ale i wszędzie :) i czy to otarcie, czy pieczenie, czy swędzenie - przynosi ulgę. Podstawowy kosmetyk.

Klasyk

Myślę, że niewiele jest osób, które go nie znają, najbardziej uniwersalny krem, bardzo dobrze nawilżający, ja używam go do ciała, bo mam bardzo suchą skórę na nogach i rękach i idealnie je nawilża.

Krem Nivea

Miałam jedno opakowanie i nie mogłam go zużyć, w końcu wyrzuciłam. Ten krem nie nadaje się do cery tłustej. Skóra po użyciu zaczyna się świecić. Być może do innego typu cery będzie odpowiedni.

Mam go od zawsze!

Używam go już od kilku lat, codziennie rano nakładam na usta, na oczy i brwi by pomada lepiej się rozprowadzała. Jestem uzależniona, dzień bez kremu rano to dzień stracony, czuję się żle jak go nie nałożę. To już tradycja do końca życia :)

Niezbędny :)

Używanie tego kremu w domu stało się u nas tradycją. Intensywnie nawilża suchą skórę, regeneruje ją i chroni. Jest doskonała dla każdego, kto boryka się się ze suchą skórą, ponieważ jest jednym z tłustszych kremów. Ja posiadam cerę tłustą ale wieczorami, po całym dniu chodzenia w makijażu, staram się skórę przywrócić do normalności. Pomaga mi w tym krem do twarzy od Nivea. :)

Wszystkim znany

Krem Nivea wszystkim znany i stosowany od lat, bardzo ładnie pachnie zawsze mi się z tym zapachem kojarzą kosmetyki linii Nivea, bardzo wydajny używany od lat przez pokolenia

Dla wszystkich

Krem jak świat stary, był kiedyś na półce w każdym domu. W moim nadal jest. Jest tłusty, gęsty - stosuję go zimą, gdyż świetnie chroni skórę przez zimnem, mrozem i wiatrem. Charakterystyczny zapach klasycznych produktów od Nivea <3 W pozostałym czasie roku stosuję go do ust i nawilżania rąk. Nie wchłania się za szybko, zostawia tłustą warstwę na skórze.

Od zawsze na zawsze

Krem Nivea bardzo długo gości na rynku,gdzie są dostępne różne jego pojemności.Można go kupić w plastikowym opakowaniu i metalowym. Ma subtelny zapach, który przez lata się nie zmienił.
Krem znajduje się w okrągłym opakowaniu z oddzielną górą. Jest zabezpieczony sreberkiem. Ma biały kolor i gęstą konsystencję, która łatwo się rozsmarowuje. Produkt wchłania się szybko i pozostawia uczucie świeżości na skórze i natychmiastowe nawilżenie. Krem można stosować na całe ciało i twarz. Nie zapycha cery i w ogóle nie podrażnia ani nie powoduje uczulenia.Kosmetyk jest w wielu miejscach dostępny: w drogerii, kiosku czy przydomowym sklepiku.

Klasyk

Ten krem zna chyba każdy. U mnie w domu na półce był on zawsze.
Ostatnio trafiłam na niego w drogerii i z sentymentu postanowiłam go kupić, aby się przekonać czy coś się w nim zmieniło.
Jedyna zmiana to opakowanie, które obecnie jest metalowe, konsystencja i skład jest ten sam co kiedyś. Dla mnie krem jest za tłusty, nakładanie go na całą twarz sprawia, że rano budzę się z mega błyszczącą twarzą, którą ciężko jest mi domyć, ponieważ po kremie pozostaje tłusta warstwa.
Jednak doskonale działa, gdy stosuję go punktowo na przesuszone miejsca. Wtedy nie ma problemu ze świeceniem a skóra jest w tym miejscu mniej przesuszona.

Ratunek na suchą skórę

Ten krem jest moim ulubieńcem gdy mam suchą i przesuszoną skórę, krem jest w eleganckim opakowaniu, co lubię, ma świetny klasyczny zapach nivea, krem trochę ciężko się rozprowadza ale świetnie nawilża podrażnienia, nawilża skórę, skóra jest miękka, nawilżona, stosuję go od kilku dobrych lat i mnie nie zawiódł. Na pewno będe wracała do tego kremu.