Sukin, Moisture Restoring Night Cream (Krem na noc przywracąjący nawilżenie skóry)

Nawilżający krem na noc, wzbogacony w owoc dzikiej róży, wyciąg z wiesiołka i olej z ogórecznika aby zwiększać elastyczność skóry i chronić jej naturalną barierę ochronną.

Bardzo, bardzo dobry produkt

Kupiłam krem w TK Maxx, zapoznałam się ze składem, recenzjami na zagranicznych stronach i wzięłam :) za jakieś 35 złotych. Mam skórę trądzikową, bardzo wrażliwą i przesuszoną od traktowania jej przeróżnymi maściami dermatologicznymi. Do rzeczy.... krem ma dość dziwną, lekko tępą konsystencję, jednak wchłania się po wmasowaniu błyskawicznie nie pozostawiając absolutnie żadnej wyczuwalnej warstwy. Twarz już po minucie jest mega mięciutka, ukojona, jędrniejsza. Bardzo dobrze współpracuje z podkładami, jednak ja z reguły używam co którąś noc, głównie, aby ukoić skórę i nawilżyć jak jest już za mocno przesuszona. Przetestowałam wiele kojących kremów, ale ten nie ma sobie równych.
Zalety:
-przede wszystkim działanie! skóra nawilżona, ukojona, nie obciążona
- bardzo dobry, naturalny skład
- jeszcze mnie nie zapchał, nie podrażnił
- zapach jest rewelacyjny i jest pochodzenia naturalnego
- bez parafiny, parabenów i innych szkodzących skórze składników
- nie testowany na zwierzętach a to dla mnie ważne
- wart ceny regularnej z pewnością

Wady:
- nie do dostania, widziałam, że można zamówić w internecie

Używam tego produktu od: 3 m-ce