Avon, Nail Experts, Nail Hardener (Utwardzacz płytki paznokcia we flamastrze)

Avon, Nail Experts, Nail Hardener (Utwardzacz płytki paznokcia we flamastrze)

Supernowoczesny preparat w formie flamastra, wzmacniający paznokcie w ciągu 7 dni. Zawiera witaminy, wapń i keratynę. Szybko doprowadza kłopotliwe, słabe, łamiące się paznokcie do porządku.

Cena; 27,90 zł / 3,7 ml

Doskonały

Z pewną taką nieśmiałością :) podeszłam do tego flamastra jak do wszystkich kosmetyków Avonu. Długo zmagałam się z moimi cieniutkimi, łamiącymi się paznokciami, a ten preparat w błyskawicznym tempie je uzdrowił! Maluję nim paznokcie 2 razy dziennie, końcówka się troszkę sfatygowała, więc ją skróciłam :)

rewelacja

Utwardzacz jest fantastyczny, wreszcie mam twarde paznokcie. Od pol roku mam ciagle dlugie paznokcie, nie pekaja, nie rozdwajaja sie. To najlepszy kosmetyk Avonu.

świetny, skuteczny!

Super produkt, nie rozumiem tylko, dlaczego już opuszcza katalog, skoro dopiero się pojawił. Flamaster ma końcówkę jak w innych flamastrach, nakłada się nią odżywkę na paznokcie. Wchłania się ona błyskawicznie i nie zostawia żadnego śladu. Nie jest to lakier. Zawiera pył diamentowy, utwardza i wzmacnia paznokcie. Końcówka flamastra może się rozdwajać, ale można ją wtedy nieco skrócić. Moje paznokcie były ciagle rozdwojone i często się łamały. Dzięki temu utwardzaczowi w ciągu kilku tygodni systematycznego stosowania zmieniły się nie do poznania ;) Twarde, nierozdwojone, niepodatne na urazy mechaniczne. Polecam gorąco.

Używam tego kosmetyku / ilość zużytych opakowań: przez kilka tygodni / w trakcie pierwszego

Avon Mark - relacja

Miłe rozczarowanie :)

Nie przepadam za kosmetykami Avonu.. ale miło się rozczarowałam tym utwardzaczem. Kupiłam go przed wyjazdem na urlop, i dzień w dzień, rano i wieczorem, od jakiś 3 tygodni rysuję nim po paznokciach. Efekt jest taki że paznokcie są twarde, ładnie rosną, nie łamią się, nie robią się w nich zadry. Wcześniej pazurki miałam takie że to aż wstyd pokazać, a teraz są po prostu śliczne i zadbane bez większego wysiłku.