La Femme Professionnel, Nail Polish (Lakier do paznokci)

La Femme Professionnel, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Innowacyjna linia trwałych, szybkoschnących lakierów do paznokci stworzona została z myślą o osobach ceniących sobie jakość. Mocno napigmentowane kolory zapewniają dobre krycie, a za idealną konsystencję odpowiadają wysokiej jakości składniki. Precyzyjny pędzelek doskonale rozprowadza lakier na powierzchni paznokcia nie tworząc smug. Są w pełni bezpieczne dla zdrowia.

Zaskakująco dobry :)

Mam N41, N67, N14 i jestem bardzo zadowolona. Szukałam na szybko konkretnego koloru i brałam, co mi wpadło w ręce, bo wcześniej nie znałam tej firmy. Nie miałam oczekiwań :) Jakież było moje zaskoczenie, gdy okazało się, że:
+ piękne intensywne kolory
+ szybko schnie
+ pięknie kryje
+ w miarę trwały, zwłaszcza że mam dość trudną, tłustą płytkę paznokcia
+ fajny jest też kształt samego szklanego opakowania
+ dobrze się nakłada

Przeciętny produkt

Przeciętny lakier do paznokci. Dość szybko schnie chociaż na pewno nie ekspresowo. Zmywa się bezproblemowo. Niestety jego trwałość jest słabiutka, już na drugi dzień pojawiły się odpryski. Trudny pędzelek, który lubi tworzyć smugi. Ale z pewnością nie musi dotyczyć to innych odcieni.

Duży plus za ogromy wybór kolorów, ładne opakowanie, możliwość zakupu małej 7 mln buteleczki (czego brakuje np. Inglotowi) oraz to, że udało mi się kupić kolor o małym poziomie krycia jakiego szukałam :)

Lakier zakupiłam w centrum handlowym w sklepiku LaFemme za około 6 zł :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni

szybkoschąncy, nie maże się podczas zmywania

Nie jestem ekspertką od malowania paznokci, po prostu lubię jak jest łatwo i szybko oraz jeśli lakier łatwo się zmywa, a często przy ciemnych kolorach zmywanie jest uciążliwe i lakiery się mażą. Dlatego przeważnie nie chce mi się malować ciemnymi kolorami chociaż ładnie wyglądają na paznokiciach. Ten lakier mi odpowiada, bo kolor jest ladny, błyszczy się, łatwo się nakłada i nie maże się przy zmywaniu.
Przy takim normalnym trybie dnia, pranie, zmywanie itd. ładnie wygląda przez 3 dni.

Plusy:
łatwa aplikacja
szybko schnie :)
Nie maże się podczas zmywania
dobra cena
krycie po dwóch warstwach

Minusy:
niedostępny w drogeriach (tylko internet albo sklepy tej firmy)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 lakier