Organique, Botanic Garden, Body Sugar Peeling Orchid & Curacao (Cukrowy peeling do ciała `Orchidea i curacao)

Kremowy, aromatyczny peeling do ciała z luksusowym wyciągiem z orchidei. Aktywnie wspomaga skórę w walce z procesami starzenia oraz niekorzystnym wpływem czynników środowiskowych. Masujące kryształki cukru delikatnie pobudzają mikrokrążenie i w naturalny sposób złuszczają martwy naskórek, a unikalna baza stworzona z połączenia masła Shea i oleju sojowego przywraca skórze gładkość i elastyczność.

zapachowa
w słoiku
100 – 250ml

Domowe SPA

Jak na razie to móju ulubiony peeling do ciała. Peelingi solne mnie podrażniają więc staram się wybierać te cukrowe. Ten ma świetny skład, a jego zdecydowanym atutem jest zapach...słodko-kwaśny, jednocześnie odświeżający, nadaje się zarówno na zimowe jak i letnie miesiące. Stosuje raz w tygodniui jest dość wydajny. Świetnie natłuszcza i wygładza skóre. Po jego zastosowaniu nie trezba już uzywać balsamu czy oliwki. Chętnie wypróbuję inne peelingi cukrowe organique.

Terapia zapachowa

Sprawdza się bardzo dobrze i jako peeling, i jako terapia zapachowa :) Jest niesamowity. Niestety trochę koszuje, ale jedno opakowanie wystarczy spokojnie na kilka miesięcy, nawet przy częstym stosowaniu. Ujędrnianie to według mnie raczej kwestia ćwiczeń i diety - peeling może w tym pomóc, ale nie pełni jako kosmetyk roli czeogś, co ujędrnia samo w sobie. Nie wiem, czy ten konkretny peeling kupię ponownie ze względu na cenę, ale jeśli sprawdzicie, że ten zapach Wam też tak bardzo pasuje, to dobrze się sprawdzi choćby jako aromaterapia.

cudo!

Uwielbiam ten peeling. Dawno nic mnie tak nie zachwyciło jak ten produkt.
Przede wszystkim bardzo spodobał mi się ten zapach, więc na pewno niedługo zaopatrzę się w całą serię tego zapachu.

Minusów nie widzę w tym produkcie, za to same plusy:
- piękny, cudowny zapach,
- działanie peelingu jest rewelacyjne - drobinki są dość mocne co bardzo lubię,
- peeling zostawia lekką warstwę po umyciu - co sprawia, że skóra wydaje się fajnie wygładzona i delikatna,
- drobinki cukru oczywiście rozpuszczają się podczas kąpieli - drobinki nie podrażniły mnie,
- produkt jest wydajny,
- cena adekwatna do działania.

Polecam wypróbować!

Używam tego produktu od: kilkunastu tygodni

super

Jeden z fajniejszych peelingów jakich używałam. Stosowałam głównie na uda, pośladki i brzuch razem z rękawicą drobnoziarnistą po ćwiczeniach żeby pomóc w walce z cellulitem. I pomogło :) Dodatkowo skóra w miejscach stosowania peelingu była po użyciu bardzo gładka.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: jedno całe