Rosarium, Krem-Maska z Płatków Róż - pod oczy

Rosarium, Krem-Maska z Płatków Róż - pod oczy

Krem - Maska do intensywnej pielęgnacji suchej, delikatnej, wrażliwej skóry wokół oczu. Wyciąg z płatków róż i odżywczy ekstrakt z owoców róży chilijskiej, w połączeniu z naturalnymi witaminami C + E dają świetne efekty wygładzające i przeciwzmarszczkowe. Błyskawicznie regenerują, wzmacniają i ujędrniają skórę.

za długo się wchłania!

Kremik może i jakoś nawilża, ale nie nadaje się do stosowania pod makijaż. Nie wchłania się szybko, pewnie przez swoją nieco mazistą, tłustą konsystencję, a nie zawsze rano mamy czas czekać, aż krem się wchłonie. :)

Używam tego produktu od:

niestety nie dla mnie

Jestem zawiedziona tym kosmetykiem, tym bardziej, że czytałam przed jego kupnem recenzje i wydawało mi się, że spełni moje oczekiwania. Beznadziejna konsystencja, zanim udało mi się nabrać odpowiednią ilość kremu spora jego ilość marnowała się natłuszczając mi niepotrzebnie palce. Nakładać należy bardzo ostrożnie, a mimo to i tak po każdej aplikacji łzawiły mi oczy, kilkakrotnie musiałam przemyć je wodą bo szczypanie było nie do zniesienia. Efektów obiecanych przez porducenta u mnie BRAK, a zuzyłam już prawie całe opakowanie.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:końcówka pierwszego

ratunek dla suchej skóry

Moja skóra wokół oczu jest straszliwie kapryśna - na kremy o konsystencji żelu reaguje wysuszeniem, a kremy o kremowej konsystencji wywołują opuchliznę. wybór mam zatem niewielki ;-)
Jedyny od lat krem pod oczy, który na mnie działa to ANR Estee Lauder, ale powinnam czasem zrobić przerwę i stosowac coś innego. Niestety przez kilka lat spotykały mnie same rozczarowania, dopiero krem-maseczka Rosarium dał pożądany efekt.
Kremik w słoiczku wyglada groźnie gęsto, ale podczas aplikacji nabiera lekkości i poślizgu, co czyni ją łatwą i przyjemną. Jest bardzo tłusty, więc nadaje się na noc. Poratował moją przesuszona skórę, wyraźnie ją odżywił, nabrała jędrności, przestała przypominać pergamin, jest aksamitna w dotyku.
Bardzo mile zaskoczył mnie fakt, że kosmetyk tak mocno natłuszczajacy jest po nałożeniu leciutki i wogóle nie obciąża skóry.
Do tego bajecznie piekny zapach sprawia, że uzywanie tego cudeńka to prawdziwa przyjemność :)

Jedyny minus to brak szpatułki, ale schomikowałam kilka od ANRa i w przypadku Rosarium sprawdzają sie doskonale.
Krem oceniam w sumie na 4 gwiazdki, a piatą dodaję gratis za relację ceny do jakości - zdarzało mi sie wydawać trzy razy wiecej na dużo gorsze kremy, które lądowały w koszu.

Polecam Paniom mającym przesuszoną skórę wokół oczu, ktore potrzebują szybkiego ratunku.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Dziwadło

Kolejna rzecz, zakupiona przeze mnie na fali namiętności do róż (w środku zimy). Nie mam jakoś szczęścia do maseczek pod oczy i ta niestety nie jest wyjątkiem. Tak jak napisała poniżej Smoczyca jest to nieprawdopodobnie tłusta maź, ulegająca natychmiastowemu roztopieniu już podczas aplikacji, która w związku z tym do prostych nie należy. Trzeba uważać, żeby nie napakować sobie tego do oka (ja jestem w tym kierunku szczególnie uzdolniona), bo szczypie jak diabli i oczy zachodzą mgłą. Nadaje się do stosowania wyłącznie na noc, bo żaden makijaż na takim podkładzie trzymać się nie będzie. Ja lubię sobie poczytać przed zaśnięciem, ale ta maseczka niejednokrotnie pozbawiła mnie ulubionej rozrywki, wpłynąwszy mi do oka. Co do działania, to szczerze mówiąc nie zauważyłam żadnego. Nawilża bardzo przeciętnie, żadne zmarchy mi się nie rozprostowały ani nic. Słowem: dość drogi produkt, ślicznie opakowany i pachnący, niezbyt przyjemny w stosowaniu ze względu na konsystencję no i co tu dużo gadać: kolejny kosmetyk nie robiący nic dla skóry wokół oczu. Nie warto wydawać pieniędzy moim zdaniem.

Ugh! Ohyda...

Koszmarny, paskudny produkt - mam go już od jakiegoś czasu i zmęczyć nie mogę. Lubię maseczki pod oczy, lubię treściwe konsystencje, lubię wreszcie kosmetyki Dermiki - ale temu dziwacznemu tworowi mówię stanowcze nie. Mały jajowaty słoiczek, koszmarnie niehigieniczny - nie to żebym jakąś obsesję na tym punkcie miała, ale Dermika tradycyjnie nie dołącza żadnych szpatułek - a do kremu ciężko się dostać. W słoiku wygląda niewinnie, po dotknięciu ze skórą topi się i kolorem oraz konsystencją przypomina do złudzenia stopione masło. Albo masło zjełczałe, co wybitnie potęguje mało przyjemny zapach kosmetyku (na pewno jest świeża, ma jeszcze dlugi termin). Ciężko ją wyciągnąć ze słoika, ciężko nałożyć na okolicę oczu (jak nałożyć równomiernie ciecz?!). Tłusta, okropnie tłusta - nie mam nic przeciwko tlustości bo skórę pod oczami mam bardzo suchą i lubię treściwe gęste kremy na tę okolicę. Ale nie te o konsystencji (tlustej) wody! Na Jowisza! Przecież to się maże i po jakimś czasie wsiąka - nałożywszy maseczkę wieczorem warstwą bardzo obfitą - wymaga to nie lada ostrożności, bo przecież łatwo tu zakroplić ciecz do oka - rano budzę się z suchą skórą pod oczami. A zatem obietnice nawilżenia to bajeczki. Natłuszczenie po jakimś czasie znika i skóra jak był sucha, tak jest. O wygładzeniu i lekkim choćby ujędrnieniu nie ma co marzyć - krem o tak lekkiej konsystencji tego nie dokona, jedyne specyfiki które się u mnie sprawiają w tej roli to bardzo gęste preparaty. Po co komu coś tak dziwacznego jak ta maseczka? Ja nie mam juz pomysłu na nią, próbowałam wielu metod, zużyłam pół słoika czekając na cud i mam już dość. Ani specjalnego nawilżenia, ani trwałej poprawy wyglądu skóry nie widać. Najbardziej drażni mnie konsystencja i utrudniony sposób aplikacji stąd wynikający (skojarzenia ze zjełczałym masłem nasuwają mi się natrętnie i nie mmogę się ich pozbyć). W dodatku podrażnia spojówki, trzeba naprawdę uważać przy nakładaniu zeby nic nie spłynęło do oka. Dla mnie to jeden z największych bubli ostatnich miesięcy. A fuj!

Rewelacja!!!

Wspaniały kosmetyk pod oczy wyłącznie do stosowania na noc jako krem lub maseczka (na dzień za bardzo się świeci a poza tym pozostawia wyraźny film, na którym rolowałby się makijaż jeśli w ogóle możliwe by było jego wykonanie). Dla mnie jest to małe cudeńko porównywalne z maseczką Oceanic chociaż dużo bardziej przypadło mi do gustu. Sam kremik jest szalenie wydajny nawet przy obfitym nakładaniu co przy cenie ok. 50zł / 15ml ma spore znaczenie. W opakowaniu jest gęsty, ale zaraz po nałożeniu przypomina "masełko" , które pięknie pachnie, świetnie nawilża lekko przy tym natłuszczając i nie podrażnia!!! Po nałożeniu pozostawia lekko tłustawy film, ale wg mnie to zaleta :). Podczas stosowania maseczki Oceanic czesto budziłam się z podpuchniętymi albo załzawionymi oczami a tu wręcz przeciwnie i to bez względu na nakładaną ilość. Po przebudzeniu oczy nie są podrażnione, skóra jest wygładzona i jakby bardziej napięta, jest dobrze nawilżona a moje leciutkie zmarszczki mimiczne (i te z przesuszenia) zanikają. Stosuję go co noc od ponad 2 tygodni i wszyscy mówią, że nie mam podpuchniętych oczu, a cienie lekko się rozjaśniły. Dla mnie maseczka Oceanic to 5*, ale Dermika jest jeszcze lepsza i gdybym mogła dałabym jej 6*. Polecam!!!

Nic rewelacyjnego.

Po miesiącu stosowania nie zauważyłam żadnego efektu przeciwzmarszczkowego - a nawet wręcz przeciwnie - do tej pory prawie niewidoczne zmarszczki zaczęły jakby być bardziej wyraźne rano...
Nawilżenie ok.

znakomity

Bardzo dobra maseczka pod oczy, której używam sporadycznie albo (okresowo) codziennie jako kremu pod oczy na noc. Jest bardzo tłusta, o konsystencji masła, ale dobrze się rozprowadza i w ogóle nie obciąża skóry (zazwyczaj po takich ciężkich kremach rano łzawią mi oczy). Wspaniale nawilża, rano skóra jest wręcz mokra. Wygładza zmarszczki spowodowane odwodnieniem skóry. Krem uratował mi skórę po uczuleniu na Lierac (łuszczenie, ciągnięcie). Ładnie pachnie różami (nieco inaczej niż tonik z tej samej serii), nie wyciskając przy tym łez. Słoiczek jako nienajlepszy pomysł na krem pod oczy, tu chyba jest usprawiedliwiony gęstą konsytencją - nie wiem, czy dałoby się ją zamknąć w tubce czy dozowniku.