Revlon, ColorStay, Longwear Nail Enamel (Długotrwały lakier do paznokci)

Revlon, ColorStay, Longwear Nail Enamel (Długotrwały lakier do paznokci)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 11,7 ml

Revlon ColorStay Longwear Nail Enamel to innowacyjny lakier do paznokci, który zapewnia wyjątkowo trwały kolor i żelowy połysk - nawet do 11 dni! Zainspirowany żelowymi lakierami z salonów, pozwala uzyskać wyjątkowo błyszczący kolor bez lampy UV. Technologia ColorStay natychmiast tworzy na płytce ochronną warstwę, która zabezpiecza lakier przed odpryskiwaniem. Lakier Revlon ColorStay Longwear Nail Enamel jest łatwy do usunięcia i delikatny dla paznokci. Unikalny podwójny pędzelek zapewnia równomierną aplikację, bez smug.

Bardzo fajny!

Lakier długo się trzyma, posiada całkiem sporą gamę koloryzacyjną. Lakier ma podobną cechę co lakiery Opi, a mianowicie się ściera. Nie ma odprysków co przedłuża trwałość. Ogólnie manicure u mnie trzyma się do tygodnia.

Używam tego produktu od: 2013
Ilość zużytych opakowań: dwa

Lakier warty swojej ceny

Recenzuję kolor 120 RED CARPET

Świetny lakier, ma bardzo fajną konsystencję, nie jest rzadki ani też bardzo gęsty. Pędzelek jest dosyć szeroki, nadaje się idealnie do malowania średniej długości lub długich paznokci. Krótkie paznokcie mogą mieć problem, bo łatwo skórki pomalować. Kolor jest identyczny na płytce. Lakier utrzymuje się średnio 7 dni, przy wykonywaniu czynności w domu, np. zmywanie naczyń, sprzątanie, praca zawodowa. Jest bardzo wydajny. Łatwo zmyć lakier. W sytuacjach, gdy nie używałam bazy pod lakier nie zostają przebarwienia. Szybko schnie. Wystarczy już jedna warstwa aby uzyskać kolor taki jaki jest w buteleczce, która jest duża.

Dobry, trwały lakier

Lakier trzyma się na płytce około tygodnia. Jest to jeden z trwalszych lakierów przeze mnie do tej pory używanych. Jego aplikacja jest łatwa dzięki dobremu pędzelkowi. Lakier bardzo wydajny. Jedyny jego minus, to okropny zapach. Długo utrzymuje się w powietrzu. Jak to mówią: Coś za coś :)

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

w tej cenie można kupić coś lepszego

Opisuję kolor 10, tj. ciemny khaki.
Co do moim spostrzeżeń, to może najpierw to, co pierwsze zauważymy. A raczej poczujemy. Lakier ten strasznie śmierdzi. Po malowaniu nim paznokci trzeba wietrzyć pokój pół dnia.
Mój kolor jest bardzo ciemny, więc żeby pokrycie płytki paznokcia była w miarę równomierne muszę go nakładać minimum dwa razy.
Pędzelek jest wg mnie całkiem fajny. Bardzo łatwo pomalować nim paznokieć i nie powyłazić na skórki.
Co do trwałości to jest więcej niż niezła, bo lakier trzyma się ok. tygodnia kiedy nie oszczędzamy paznokci, a nie używam do niego ani bazy, ani utwardzacza.
Plusem dla mnie jest też paleta kolorów. Nigdzie indziej nie spotkałam takiego odcienia jak ten, który posiadam.
Wydaje mi się jednak, że w tej cenie można znaleźć coś lepszego dlatego nie wiem, czy wrócę do lakierów z Revlonu.

Używam tego produktu od: od Wigilii 2013