Coherence, Anti-Age Fermete (Krem przeciwzmarszczkowy na dzień)

Coherence, Anti-Age Fermete (Krem przeciwzmarszczkowy na dzień)

Przeciwzmarszczkowy krem ujędrniający na dzień Coherence przeznaczony jest dla skóry dojrzałej, po 35 roku życia. Ma właściwości hamujące proces starzenia się skóry dzięki zawartości składników wywołujących syntezę kolagenu III. Działa ochronnie i odżywczo. Skóra staje się gładka, płytkie zmarszczki wyglądzają się, a głębsze stopniowo zanikają. Poprawia jędrność skóry, twarz staje się promienna i żywa.

chyba się przeprosimy ...

Od roku szukam idealnego kremu na dzień (czyli długotrwale nawilżającego, przeciwzmarszczkowego, na który mogę nałożyć bloker i żeby na tym wszystkim jeszcze utrzymał się makijaż ;-) ). I chyba wrócę znowu do Coherence'a, ponieważ spełnia on te warunki naprawdę dobrze, a przy tym jest łagodny dla mojej coraz bardziej chimerycznej cery i nie powoduje tworzenia się wyprysków. Bardzo dobrze pielęgnuje skórę i utrzymuje ją w dobrej kondycji - skóra staje się elastyczna, napięta, rozjaśniona. Jedyna wada, która mnie nieco zniechęciła do niego na początku, to że pozostawia na twarzy minimalnie świecącą się warstewkę. Ale poza tym - jest bardzo przyjemny, a także wydajny - wystarczył mi na parę miesięcy.

ilość zużytych opakowań: kilka próbek + 1 tuba