AA, Make Up Satin, Podkład satynowy

AA, Make Up Satin, Podkład satynowy

Podkład doskonale wtapia się w skórę, zapewniając jej idealny koloryt bez efektu maski. Fluid jest prawdziwym wybawieniem dla cery zmęczonej, pozbawionej blasku. Dzięki nowatorskiemu zastosowaniu koenzymu Q10 w inteligentnym systemie IQ10 podkład dodaje skórze energii i chroni ją przed skutkami upływającego czasu. System TIME16h zapewnia trwałość podkładu aż do 16 godzin. Fluid dostępny w pięciu odcieniach: Ivory, Light Beige, Sand, Dark Beige, Caramel.

Za tą cenę rewelka

Zaskoczył mnie ten podkład i to on rozpoczął moje uwielbienie dla marki AA. Nie uczula, nie piecze, nie zapycha jakoś strasznie, nie robi maski. N ie wysusza. Daje świeży efekt, młodej, wypoczętej cery. Nie ściera się zbyt łatwo,ale bez problemu daje się usunąć podczas demakijażu. Za tą cenę, no rewelacja. Odcień Light Beige dla mnie idelalny.

Tylko dla bardzo suchych skór

Podklad zakupilam na promocji w Rossmanie, odcień naprawdę wyjątkowo ładny, produkty z niższej/średniej półki cenowej jak ten mają to do siebie, że często mają odcienie różu/beżu a ten wpada w odcień żółty przez co daje bardzo naturalny efekt, promiennej skóry. Opakowanie estetyczne i bardzo wygodne. Produkt łatwo dostępny, ale pomówmy o efekcie, bo ten niestety mnie rozczarował. Do mojej mieszanej skóry się nie sprawdził, nie utrzymał się na twarzy a po całym dniu pracy cała się świeciłam pomimo sypkiego pudru nałożonego po fluidzie. Mimo wszystko polecam go osobom, o bardzo suchej skórze, zasługuje na wysoką ocenę za cudowny odcień, konsystencje i łatwość rozprowadzania.

Bardzo fajny, choć słabo kryje

Efekt zastosowania tego podkładu bardzo mnie zaskoczył. Myślałam, że będę miała po nim zaklejoną twarz i świecenie na całego, a tu okazuje się, że jest to bardzo delikatny podkład, po którym moja mieszana cera w ogóle się nie świeci! Oczywiście przypudrowana ;) I trzyma się na mojej buzi prawie cały dzień, sukces :)
Minusem jest to, że ma on bardzo słabe krycie. Ale efekt, jaki daje, jest super naturalny! Nie widać go na twarzy, nie czuć, dwie warstwy poprawiają koloryt skóry i zapewniają zdrowy wygląd na cały dzień. Jestem nim oczarowana :)
Wielki plus za buteleczkę z pompką.
Naprawdę polecam!

Nie dla bladych

Wybrałam odcień porcelain. Podkład miał być idealny dla bladziocha a niestety tak nie jest, jest za ciemny . Efekt jaki zostawia na buzi także nie do końca mi się podoba, twarz nie wygląda gładko i jednolicie.Mam wrażenie,że bardzo odznacza się na buzi, jestem zawiedziona.

Super

Bardzo fajny podkład, ma fajne krycie. Nie roluje się i nie robi plam. Dobrze się rozprowadza. Kiedyś używałam namiętnie, niestety ostatnio nie mogę znaleźć żadnego jasnego odcienia podkładu, a mam wielką ochotę wrócić do niego.

Dobry podkład na lato

Oceniam odcień 103 Light Beige.
Podkład należy do lekko kryjących,przypudrowany trzyma się do ośmiu godzin,nie wchodzi w zmarszczki ,nie nie podkreśla porów.
Nie roluje się ,nie podkreśla suchych skórek,nie wysusza ,nie zapycha.
Kremowa,dość rzadka konsystencja świetnie się rozprowadza gąbeczką.
Bardzo wydajny,higieniczna pompka.
Moja mieszana cera go polubiła,do tłustej czy problemowej raczej się nie nadaje.

Jeden z ulubionych

Kupiłam go na promocji w rossmanie za 12 zł i jestem z niego bardzo zadowolona. Mam go w kolorze 103, który jest na mnie za ciemny, ale nie jest to dla mnie duży problem, ponieważ każdy podkład rozjaśniam. Wzięłam także akurat ten kolor, bo był mocno żółty, czego nie miał kolor 101. Ma dosyć dobre krycie, przykrywa przebarwienia i większość moich naczynek. Lekko zastyga, więc nie muszę go mocno pudrować by utrzymał mi się w ciągu dnia. Nie ma zapachu. Szczerze, nie widzę w tym podkładzie wad.

Jeden z fajniejszych podkładów

Używam go ja, moja mama i siostra. Ja lubię próbować różnych, dlatego aktualnie mam Bourjois Healthy Mix, mama dostała Revlon, a siostra po dłuuugich poszukiwaniach do niego wróciła i powiedziała, że nie opuści :P Bardzo ładnie wygląda na buzi, naturalnie, wyrównuje koloryt, przy tym nie jest drogi, a sprawdza się rewelacyjnie. Też na pewno za jakiś czas do niego wrócę. Nie waży się, ładnie się rozprowadza, nie roluje, same plusy. Polecam !!!

Dla mnie hit!

Mam bardzo jasny odcień skóry, do tego skórę atopową i z przebarwieniami. Podkład kiedyś wzięłam na promocji w kolorze Ivory i od tej pory jest to mój hit nr 1. Dobrze radzi sobie z zakrywaniem przebarwień, nie podrażnia. Jako jeden z niewielu podkładów mnie nie uczula, nie robi smug, jest tani i bardzo wydajny, nie zostawia maski, wiele osób nawet nie zauważa że go mam, nie ciemnieje na twarzy, nie robi ciastka na buzi. Minusem jest tylko to że przy całodziennym stosowaniu pod wieczór już troszkę się ściera (ale ja nie nakładam dużej warstwy - na całą twarz daje jedną pompkę, pod pokład tylko zwykły krem i nie przypudrowuje niczym twarzy).

dotrzynuje kroku podkładom bardziej renomowanych marek drogeryjnych

Podkładu używałam zeszłego lata. Kupiłam bez przekonania, ponieważ kilka lekkich produktow na lato się już u mnie nie sprawdzilo, choć wielu je zachwalało. Marka AA kojarzyła mi się z pomarańczowymi podkładami z plastikowych tandetnych opakowaniach,jakie kilkanaście lat temu mogłam znalezc w kosmetyczce mamy-taki kosmetyczny koszmarek. Nastawialo mniento raczej sceptycznie.
Z tym produktem jednak jest inaczej. Podkład mimo lekkiej konstystencji krył naprawdę na satysfakcjonującym poziomie moje przebarwienia. Ładnie wyrównywał koloryt skóry i wyglądał naturalnie na twarzy. Utrzymywał się długo ( podczas gdy CC Bell i Bourjois schodziły z twarzy po kilku godzinach mimo że posiadam cerę suchą). Nie zauważyłam pogorszenia stanu cery. Nie oksyduje. Czuję właściwości nawilżające po aplikacji. W miarę wydajny. Na plus takze cena-jakieś 25 złotych bez zadnej promocji, więc bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Ja polecam,być może jeszcze do niego wrócę,choć nie jest to mój hit.

Mój hit

Kupiłam ten podkład przypadkiem na wyprzedaży końcówek serii w Rossmanie. Okazał się jednym z najlepszych, jakie miałam okazję stosować.
Mam cerę problematyczną - sucho-tłustą, trądzikową i naczynkową. Ten podkład bardzo mi odpowiada. Nakładam go mokrą gąbeczką i skóra potem jest miękka, nie ściągnięta. Nie podrażnia. Kryje delikatnie, co bardzo mi odpowiada, bo nie tworzy na skórze efektu maski, którego nie lubię. W razie potrzeby krycie można trochę stopniować. Dogaduje się z większością kremów i nie warzy. Twarz jest po nim rozświetlona, przy tłustej skórze według niektórych czasem zbyt mocno błyszczy, ale mnie to nie przeszkadza.
Małym minusem jest to, że słabo trzyma się skóry - łatwo go zetrzeć i bardzo brudzi telefon przyłożony do policzka.
Opakowanie z pompką, wydajne, wygodne i higieniczne.
Kupiłam dwa odcienie - Ivory i nieco bardziej żółty Light beige. Wolę jaśniejszy, ale generalnie obydwa dobrze wyglądają na skórze. Czasem używam obu dla delikatnego konturowania twarzy. Po czasie potrafi trochę ściemnieć.
Nie mam jeszcze pewności co do tego, czy nie zapycha. Gdy go używam, na twarzy pojawiają się niespodzianki, ale nie mogę wykluczyć, że to przez niedokładne domywanie go wieczorem.
Generalnie stosuję go bardzo często i niezmiennie uwielbiam - za uczucie na skórze, odpowiednio jasny kolor, krycie, trwałość, efekt. Na pewno zostanie ze mną na długo.

Nawet...

(101 Ivory)
Zalety:
+ Kolor, który jest żółtawy
+ Można go nakładać na suchą skórę, czułam jakby mi ją lekko nawilżał
+ Dobrze kryje, wyrównuje koloryt i skórę.
+ Wygodna pompka
+ Trzyma cały dzień na twarzy, po intensywnej nocy trochę też zostaje
Wady:
- Po kilku godzinach świeci się strasznie czoło. Jak się używa pudru to pół biedy, ale jak się zapomni to można robić za latarnię.