Bath & Body Works, Anjou Pear, Deep Cleansing Hand Soap (Głęboko oczyszczające mydło do rąk)

Jak 60 sekundowy manicure, głęboko oczyszczające mydło do rąk zaprojektowane zostało z odnawiających skórę mikrosfer dla skutecznego oczyszczania i złuszczania. Ochronny aloes i witamina E czynią skórę miękką i gładką. Zapach to świeża gruszka Anjou.

Cudny produkt

Mam kilka wersji głęboko oczyszczającego mydła tej marki i żaden mnie na zawiódł. Mamy tutaj do czynienia z mydłem, które zawiera w sobie drobinki delikatnie peelingujące skórę dłoni.

+ idealnie oczyszcza skórę - usuwa wszystko co znajduje się na naszych dłoniach
+ złuszcza naskórek
+ delikatnie pielęgnuje
+ dłonie wyglądają na bardziej odżywione więc myślę, że poprawia krążenie
+ nie podrażnia
+ nie wysusza
+ cudowny gruszkowy zapach
+ dłonie są gładkie
+ dłonie są przyjemne i miękkie w dotyku
+ mydło bardzo dobrze się pieni
+opakowanie z pompką, które pozwala na nabrania odpowiedniej ilości produktu
+ cena za tak dobrą jakość

- dostępność

Bardzo jadalna gruszka.

Koło gruszkowego zapachu nie mogłam przejść obojętnie - uwielbiam ten aromat w kosmetykach. Tutaj grusza kusi soczystością, jest bardzo prawdziwa.

Nie jest typowym peelingiem, bo jego podstawowe zadanie to bycie mydłem, ale jest skuteczne. Dzięki niemu dłonie są jedwabiście gładkie, rozjaśnione, nawilżone. Wyglądają zdrowo, mają ładny koloryt. Wydaje mi się, że po użyciu Anjou Pear lepiej chłoną krem do rąk.

Skutecznie usuwa zanieczyszczenia a równocześnie jest bardzo delikatny, nie podrażnia skóry.

Opakowanie bardzo ładne, widzę dokładnie, w jakim tempie mydła ubywa. Pompka zawsze dozuje tyle, ile potrzebuję. Żel nie jest za rzadki, nie przecieka przez palce.

Drobinki zatopione w żelu nie są za ostre, nie podrażniają skóry, więc mydło z powodzeniem można stosować codziennie. Do tego mają fajny poślizg. Mydło rozprowadzam okrężnymi ruchami, wtedy zauważam najlepsze rezultaty. Połączenie codziennej pielęgnacji z peelingiem to naprawdę fajne rozwiązanie. Mydło pielęgnuje ręce, nie przesusza ich, jest delikatne dla naskórka. Przy regularnym stosowaniu ten efekt utrzymuje się.

Po umyciu ręce delikatnie i przyjemnie pachną. Mydło nie pozostawia na skórze żadnej warstwy.