Golden Rose, Temprenc, Pędzel do pudru z naturalnego włosia

Golden Rose, Temprenc, Pędzel do pudru z naturalnego włosia

Pojemność 1 szt

Pędzel do pudru wykonany z wysokiej jakości włosia koziego, przeznaczony do nakładania wszelkiego typu pudrów do twarzy i ciała. Płaski, HP15.

Strata pieniędzy

Gdy zobaczyłam go na stoisku, byłam zachwycona, był duży, dosyć miękki i w przyzwoitej cenie, lecz niestety po paru dniach zawiodłam się. Zauważyłam, że wypadały z niego włoski, lecz nie było to tak uciążliwe, natomiast na następny dzień irytowało mnie to, na twarzy ciągle coś zostawało. Dodatkowo zauważyłam, że pędzelek mnie uczula, mam wrażliwą skórę i zostawił mi parę brzydkich, czerwonych plam na twarzy. Jeśli chodzi o rozprowadzanie - kupiłam go specjalnie do pudru do konturowania, nakłada się nim na prawdę dobrze, nie zostawia brzydkich plam, praca z nim jest łatwa. Niemniej jednak wymienię go na inny produkt, tym razem zainwestuję w coś droższego

Używam tego produktu od: tygodnia

Niezbyt.

Jest twardy, nie kuje przy użyciu,ale aplikacja nie jest zbyt przyjemna.co najbardziej mnue zawiodło to to że już po drugim myciu się odkształcił. puder dobrze osadza się na twarzy, ale ten pędzel niestety nie jest ideałem :(

Mój pierwszy pędzel - dla mnie w sam raz

To jest mój pierwszy pędzel do pudru - przedtem korzystałam tylko z takich tandetnych puszków dołączanych do produktów.
Używam go do nakładania mojego ukochanego sypkiego pudru ryżowego. Puszek, który był do niego dołączony był po prostu tragiczny w użyciu.

-pędzel jest średnio twardy (nie drapie w twarz, ale nie jest zbyt miękki)
- puder nakłada się nim bardzo przyjemnie, czuć, że puder jest na twarzy, a nie jak w przypadku gąbeczek, które były wiecznie brudne od kolorowych pudrów albo od podkładu i nigdy nie wiedziałam, czy więcej kosmetyku jest na buzi czy w aplikatorze
- używam go z pół roku z częstotliwością mycia go co drugi dzień (nie stosuję pudru codziennie); pomimo długiego użycia włosie jest w bardzo dobrym stanie - pędzel nadal jest gęsty, jakieś tam ubytki włosów są, ale są one naprawdę minimalne
- włosy wypadaj z niego po kilka (dosłownie 3-4) na tydzień lub nawet rzadziej
- do jego mycia używam odrobiny szamponu lub szarego mydła w płynie
- pędzel wygląda ładnie i estetycznie, nie rozpada się,
- cena jest ok, kilkanaście złotych za dobry pędzel to niedużo

Dołączam zdjęcie, bo przy okazji dodawania produktu zapomniałam o fotce :)

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: dalej mam pierwszy