IsaDora, Volume & Curl Mascara (Tusz do rzęs pogrubiająco - podkręcająca)

IsaDora, Volume & Curl Mascara (Tusz do rzęs pogrubiająco - podkręcająca)

Zakrzywiona szczoteczka oraz wyjątkowa formuła tuszu zapewniają zarówno objętość jak i efekt podkręcenia rzęs. Żeby uzyskać efekt zwiększonej objętości należy nałożyć tusz zewnętrzną, wypukłą, stroną szczoteczki, aby je podkręcić, wystarczy przycisnąć końcówki rzęs wewnętrzną stroną szczoteczki.
Specjalne elastyczne polimery tworzą małe rurki wokół rzęs dla maksymalnego pogrubienia, podkręcenia i podtrzymania. Po nałożeniu tusz przylega obkurczając rzęsy i pozostaje na nich przez cały dzień bez rozmazywania, kruszenia się i sklejania.

Oj nie..

Kupiłam ten tusz, ponieważ potrzebowałam czegoś wyjątkowo łatwo zmywalnego. Robiłam permenentne kreski, więc odpadało tarcie oczu w celu zmywania mojego ukochanego so couture Loreala.

+faktycznie, zmywa się rewelacyjnie
+nie zauważyłam, żeby coś się mazało, nawet grudki specjalnie się nie kruszą.. ekhem.

-jak dla mnie efekt fatalny. Trudno budować efekt choć trochę wyraźniejszy od delikatnego, ponieważ tworzą się grudki. Rzęsy a\'la musie nóżki to się chyba fachowo nazywa? :)
-szczoteczka - ale to jak dla mnie. Wolę silikonowe, drobne. Tą trudno mi się operuje, na czubku klucha, a na włoskach bieda..

Czekałam więc niecierpliwie do zagojenia powiek i możliwości powrotu do cudeńka z Loreala ;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

ZDECYDOWANIE NIE

Zachęcona dobrymi opiniami kupiłam ten tusz i nie mogłam się doczekać, kiedy go użyję. Bardzo się zawiodłam...

Tusz wprawdzie nie skleja, ale na szczoteczce jest go tak mało i ma tak rzadką konsystencję, że pomalowanie się nim jest prawdziwym wyzwaniem, a efekt ładnych czarnych rzęs niemal niemożliwy do osiągnięcia. Za tą cenę spodziewałam się zdecydowanie lepszych efektów!!!

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Najlepsza maskara ever

Jestem ekstremalnie wybredna jesli chodzi o tusze do rzęs, a ten odpowiada mi w w 98%.

Mowiac wybredna, mam na mysli to, ze maskara hit 1000 kcal spowodowala u mnie znaczne przerzedzenie sie rzęs, a na slynne Hypnose Lancome narzekalam glownie z powodu zbytniej delikatnosci oraz relatywnie szybkiej koniecznosci zakupu nowego tuszu. Poza tym uwielbieniem darze tusze weganskie, a ten wlasnie taki jest (o co bardzo trudno - wie ktos kto szukal).

+ nie uczula, nie szczypie w oczy, przeznaczona dla alergikow
+ weganski

[ tutaj sklad: Aqua/Water, Polyurethane-34, Glyceryl Stearate, Copernicia Cerifera Cera/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Synthetic Beeswax, Stearic Acid, Palmitic Acid, Acacia Senegal Gum, Aminomethyl Propanol, Peg-15 Glyceryl Stearate, Hydroxyethylcellulose, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Sodium Dehydroacetate, Talc, Tropolone [+/- CI77491/Iron Oxides, CI77492/Iron Oxides, CI77499/Iron Oxides]

+nie osypuje sie przez caly dzien!

Moze to mnie sie wydaje, ale naprawde conajmniej 5 nowych dwa razy uzytych maskar oddalam kolezankom czy mamie bo u mnie one pod koniec dnia tworza lekkie zasinienie i zwyczajnie sie krusza (nie chodzi mi o grudki, tylko o taka delikatna zmiane koloru pod oczami, ktora na pewno nie jest kolorem mojej skory). Juz mam cienie pod oczami, po co mi dodatkowe. Moze inne dziewczyny tego nie widza u siebie, albo nie zwracaja na to uwagi, ja widzę i to dla mnie absolutnie najwazniejsze, zeby maskara pod koniec dnia wygladala tak samo jak rano! Tej sie to udaje i za sam ten fakt absolutnie ja uwielniam. Trzyma sie caly dzien.

+ pieknie rozczesuje i wydluza. Mam dosc dlugie rzesy ale z a maskara wygladaja na jeszcze dluzsze, prawie ze siegajace brwi. Potrzebuje jednak dwoch nalozen, zeby nadac obiecanej grubosci. Efekt podkrecenia chyba sklasyfikowalam jako wydluzenie ;-). Ladnie wygladaja, zadnych grudek czy efektu stonogi.

+ mozna zmyc ciepla woda, ale generalnie ja musze uzyc jeszcze olejku lub plynu miceralnego, to jednak wystarczy by w calosci pozbyc sie produktu z rzes.

+ trwałość. Uzywam tej maskary w zasadzie codziennie od dnia zakupu. Zwykle kupuje nowy tusz, gdy stary zaczyna sie nieladnie osypywac lub potrzebuje wiecej niz 2 pociagniec zeby sie umalowac. Swoje opakowanie kupilam w czerwcu zeszlego roku (mamy kwiecien) i nadal potrzebuje trzech (nie dwoch) pociagniec zeby sie umalowac... ale jeszcze sie nie osypypuje :). Rezultat zatem swietny, mimo to mysle ze za 1-2 mc sprawie sobie nowy.

Minus w zasadzie jeden:

- szczoteczka nie jest silikonowa. Coz, silikonowe szczoteczki sa po prostu fajne, ale i bez tego ten tusz pozostaje moim ulubionym tuszem.

Używam tego produktu od: prawie roku

Bardzo dobra

Bardzo przyzwoita mascara.
Pięknie pogrubia i podkręca rzęsy nie sklejając ich. Nie obsypuje się, nie rozmazuje ale jednocześnie bardzo łatwo się zmywa, co z resztą obiecuje producent.
Jest jej stosunkowo dużo więc jest idealna dla kobiet często lub intensywnie malujących rzęsy.
Szczoteczka jest bardzo wygodna, nabiera odpowiednią ilość tuszu.
Jeśli miałabym podać jakąkolwiek wadę to byłaby nią trwałość produktu. Jeśli nie używa się tego tuszu często to niestety ale szybko wysycha i gęstnieje w porównianiu do innych, które miałam) co uniemożliwia lub znacznie utrudnia jego dalsze użycie.

Używam tego produktu od: ok 4-5 miesięcy