Synergen, Perfect Cover Cream (Antybakteryjny krem maskujący)

Synergen, Perfect Cover Cream (Antybakteryjny krem maskujący)

Krem perfekcyjnie maskujący. Antybakteryjny.
Niezawodnie zakrywa zaczerwienienia i cienie pod oczami.
Sposób użycia:
1. Nanieść zielony krem neutralizujący zaczerwieninia.
2. Następnie użyć jeden z kolorów maskujących.
W razie potrzeby mieszać oba kolory w indywidualnie dobranej proporcji.
Efektem jest perfekcyjnie wyglądająca cera.

Pomocny w walce z pryszczami

W sklepie wahałam się między nim, a "pomadkową" wersją w sztyfcie. Wybrałam ten, bo do wyboru mam aż trzy odcienie :) Kupiłam, żeby mieć coś, co zakamufluje zaczerwienienia po wyciskaniu (nieraz mam tendencję do masakrowania skóry tuż przed wyjściem z domu...) oraz zadziała antybakteryjnie. Kremik spisuje się przyzwoicie.

+ cena,
+ dostępność,
+ opakowanie - można zabrać wszędzie,
+ wysusza pryszcze.

- problem z aplikacją - najbardziej lubię kolor zielony "bazę", bo najlepiej kryje, ale kiedy (według zaleceń producenta), przykryję to którymś z odcieni brązowych - bardzo odznacza się na skórze... Nawet jeśli nałożę jedną, cienką warstwę, jest widoczny - zawsze - ale wygląda to lepiej niż czerwona plama :P

Podsumowując, najlepiej sprawdza się do użytku w domu - kiedy nigdzie nie wychodzimy. Można go wtedy nałożyć do woli i obserwować antybakteryjne efekty, które w moim przypadku mają miejsce :) Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: dwóch czy trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Ujdzie

Nie wiem czemu, ale jakoś go lubię. Rzucił mi się w oczy w Rossmanie i postanowiłam go kupić. Jest naprawdę tani.
Opakowanko jest małe, kilka centymetrów długości. Korektory mają lekko mazistą konsystencję. Trochę ciężko się go uzywa, bo zazwyczaj jeden kolor nachodzi na drugi.
Co prawda te dwa pierwsze korektory nie mają dobrego krycia, wręcz żadnego, a kolor zielony widać na twarzy i nijak go przykryć, to jednak produkt ten ma w sobie to "coś"... Tym czymś może być działanie antybakteryjne tudzież jego złudzenie. Być może serio zmniejsza moje "niedoskonałości" (mam cerę trądzikową), a być może to jedynie efekt placebo.

Używam tego produktu od: 4 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nie dla mnie .!

Kupilam go niedawno w Rossmanie wrzucil mi sie w oczy bo z marki Synergena mam puder ktory spisuje sie fajnie :) i myslalam ze z tym bedzie podobnie :) niestety zawiodlam sie :)
Kolor zielony zbyt mocno wrzuca sie w oczy nawet wtedy kiedy przykladam go kolejnymi warstwami jasniejszych kolorow :)Moze neutralizuje zaczerwienienia ale nie dokladnie szybko sie sciera ii mozna naniesc zbyt duzo produktu na twarz :)zapach tez nie przyjemny . Jak dla mnie jestem na nie :) moze kiedys sie przekonam ..Hm.. bede probowac z nim walczyc ale niewiem czy wygram:DStrata nawet tych kilku groszy .. pozdrawiam!

Używam tego produktu od: 10.01.15
Ilość zużytych opakowań: 1 male

korektor jak na razie sprawdza się okej, bez większych problemów.

Korektor ten kupiłam spontanicznie, i wydaje się że był to dobry wybór jednak mam do niego pewne zastrzeżenia m.in-zbyt twarda konstystencja, lecz nakładany pędzelkiem jest ok -nie wygodne pudełeczko

Nie da się go używać...

Powiem tak: może gdyby nałożenie na pędzel/palec, a potem na twarz i jeszcze jakoś by to wyglądało byłoby dużo lepiej.

Bo trzeba mu przyznać, że utrzymuje się całkiem nie najgorzej, ale co z tego jak odpowiednia aplikacja graniczy z cudem?

Korektor ma mega twardą, tępą i zbitą konsystencje. Na twarzy ni jak go rozetrzeć, a według instrukcji mam położyć tego 2 warstwy. To ciekawe co producent proponuje zrobić, żeby ta plama owego "cudeńka" nie odcinała się od skóry dużo gorzej niż pokryte zaczerwienienie.

W dodatku uważam, że choć jeden korektor powinien być znacznie jaśniejszy. Ja mam ciemną karnację, a to jakoś tak dziwnie na mnie wygląda, nie wyobrażam sobie tego na twarzy bladej dziewczyny.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze jest w trakcie leżakowania na półce.

bardzo go lubie ma więcej + niż -

lubie go za to że:
\\n
\\n-jest tani
\\n-jest super wydajny
\\n-perfekcyjnie ukrywa moje zaczerwienienia
\\n
\\nminusy-
\\nmałe opakowanie na początku nie potrafiłam go dobrze nakładać ponieważ było żle opiasne

Koszmar

Kupiłam bo szukałam czegoś taniego i na szybko. Mogłam jednak chwile postać przy tej półce i się zastanowić. Korektor, a raczej "krem maskujący", jest potwornie widoczny na twarzy, konsystencja twarda i ciężko się nabiera produkt, po roztarciu nadal go widać, a co najlepsze odsłaniamy wyprysk. Podsumowując:

- konsystencja
- bardzo widoczny
- pod oczami podkreśla każdą mini-zmarszczkę
- opakowanie: liche, małe i trudno się otwiera
- żadnych właściwości antybakteryjnych (tyle dobrze skoro piszą, że jest pod oczy)

+cena i dostępność

Zawiodłam się, puder tej firmy jest dla mnie absolutnym hitem więc myślałam, że ten produkt będzie chociaż znośny :/