Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Estee Lauder, Enlighten, Even Skintone Correcting Creme (Rozjaśniający krem na noc)

Estee Lauder, Enlighten, Even Skintone Correcting Creme (Rozjaśniający krem na noc)

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 50 ml
Cena 345,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Krem Enlighten Even Skintone Correcting Creme - intensywnie nawilżający krem o lekkiej i bogatej zarazem konsystencji zawiera kompleks soczewicy, arbuza i jabłka, które zapewniają skórze głęboką ulgę i długotrwałe nawilżenie. Technologia optymalizacji odnowy wspomaga naturalny potencjał regeneracyjny skóry, nadwątlony w ciągu dnia oddziaływaniem niekorzystnych czynników środowiskowych, a niezwykle skuteczne połączenie przeciwutleniaczy z substancjami przeciwdziałającymi podrażnieniom w nocy koi skórę, a w dzień pomaga jej się bronić przed uszkodzeniami środowiskowymi.
Intensywnie nawilżający krem koi i rozjaśnia skórę - w nocy łagodzi podrażnienia, a w dzień chroni skórę przed niekorzystnym wpływem czynników środowiskowych. Lekka, płynna formuła zawiera:
Intensyfikator nawilżania - naturalne połączenie soczewicy, arbuza oraz jabłka zwiększa zdolność skóry do zachowania odpowiedniego poziomu nawilżenia w dzień i w nocy dla zachowania komfortu. W efekcie skóra jest nawilżona i wygładzona.
Technologia optymalizacji odnowy - ta zaawansowana technologia pomaga skórze utrzymać zdolność do naturalnego procesu odbudowy, która ulega osłabieniu w następstwie wystawiania skóry na działanie czynników środowiskowych, takich jak zanieczyszczenie powietrza czy promieniowanie UV oraz pomaga jej zwalczać widoczne szkody wyrządzone przez promienie UV i inne czynniki środowiskowe.

Cechy produktu

Struktura
lekkie
Opakowanie
w słoiczku
Konsystencja
krem
Pojemność
50 – 100ml
Rodzaj
na noc
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 0

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  6
  produktów

  29
  recenzji

  287
  pochwał

  10,00

 2. 2

  18
  produktów

  38
  recenzji

  261
  pochwał

  9,71

 3. 3

  19
  produktów

  24
  recenzji

  225
  pochwał

  8,00

Zobacz cały ranking