Maybelline, Express Manicure, Top Coat (Lakier nawierzchniowy zabezpieczający lakier)

Top coat zabezpieczający lakier. Pomaga przedłużyćtrwałość lakieru do 7 dni. Szybkoschnący, ultrabłyszczący.

całkiem niezły

Jestem zdziwiona negatywnymi opiniami na temat tego produktu. Ja jestem bardzo zadowolona. Lakier ten udało mi się kupić na promocji w SuperPharm, dzięki czemu zapłaciłam za niego niecałe 8 zł. Z początku po przeczytaniu komentarzy na wiżażu byłam sceptycznie nastawiona. Jednak na moich paznokciach sprawdza on sie bardzo dobrze i spełnia swoją funckję.

bardzo ładnie nabłyszcza
utwardza lakier

to o czym zapewnia producent moim zdaniem jest prawdą, faktycznie, trzeba uważać i poczekać aż wyschnie , ale na moich paznokciach schnie dosyć szybko. Poza tym, moje opakowanie już prawie się kończy a mimo wszystko lakier wciąż jest do użytku, co moim zdaniem jest wielką zaletą produktu, że dzięki metalowym kuleczkom (chyba?) nie gęstnieje i możemy go zużyć do końca.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

makabra...

Nigdy więcej!! Przejechałam się na top coatach, na rossmanowskiej promocji kupiłam ten i sally hansen z białą nakrętką - obydwa idą do kosza. Ten nigdy nie schnie!! Naprawdę dałam mu wiele szans, ale szkoda mi czasu na ten produkt, jest beznadziejny!!

Pożałowałam kasy na sache vite, a za te dwa miałabym pewny top, który przyspiesza wysychanie i pięknie nabłyszcza...

Nie traćcie kasy na ten badziew!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

top coat nigdy nie wysychający

Ile ja się za nim najeździłam podczas jednej z rossmanowych promocji. Gdybym tylko widziała, że zupełnie się nie sprawdzi.

-on nigdy nie wysycha. Nie ma znaczenia ile czasu poświecę na siedzenie i nic nie robienia, a i tak, nawet po kilku godzinach coś potrafi się odcisnąć. Mogę paznokcie pomalować, pójść spać po ośmiu godzinach, a i tak mam fakturę pościeli na paznokciach. Produkt, który miał przyśpieszać wysychanie sam nigdy nie wysycha. Nie ma znaczenia na jaki lakier będzie nakładany, ponieważ z każdym jest tak samo,
-na pewno niewątpliwymi plusami tego produktu są opakowanie, które wizualnie jest bardzo ładne i funkcjonalne. Bardzo dobry jest również pędzelek, który nie jest ani za szeroki, ani za wąski, a przy tym idealnie twardy.

Generalnie byłabym skłonna poczekać na wyschnięcie gdyby top coat działał, jednak w przypadku tego produktu to nie ma sensu, ponieważ on nigdy nie wyschnie. Dwie gwiazdki dałam za opakowanie i pędzelek, jednak generalnie to produkt bardzo zły i rozczarowujący, ponieważ lubię markę maybelline. Warto podkreślić również, że produkt mam już kilka miesięcy, robiłam do niego kilkadziesiąt podejść, naprawdę byłam zdeterminowana, a on w ogóle nie zgęstniał i wciąż w konsystencji jest dobry!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Pięknie nabłyszcza, gorzej utrwala.

Top Coat pięknie nabłyszcza i upiększa wizualnie nawet najtańszy kolorowy lakier, jest szybkoschnący, ale utrwala lakier góra do 3-4 dni, a nie jak producenta zapewnia - do 7 dni.

Plusy:

-dość niska cena
- wydajny, nie gęstnieje nawet po kilku miesiącach
- łatwo się nakłada
- pięknie nabłyszcza
- szybko schnie

Minusy:

- utrwala lakier góra do trzech, maksymalnie czterech dni

Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie 10 ml.

tragedia

miał przyspieszać wysychanie ha-ha, dostalam top coat, który nie schnie. nawet jeśli pomaluję paznokcie rano, położę się spać, na drugi dzień mam okropne odciski kołdry na paznokciach. NIE PO-LE-CAM

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno