Kemon, Finishing Net, Strong Liding Style (Mocny lakier do włosów)

Kemon, Finishing Net, Strong Liding Style (Mocny lakier do włosów)

Cechy:
Zapewnia trwałą fryzurę przez długi czas
Zwiększa objętość włosów
Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów
Nie pozostawia śladów i daje się łatwo wyczesać
Lakier ma delikatny zapach mango
Kluczowe składniki:
Otręby ryżowe - cząsteczki kwasu ferulowego zawarte w otrębach ryżowych zapewniają ochronę przed słońcem o skuteczności większej niż syntetyczne filtry
Nasiona winogron - chronią białko włosa przed utlenianiem i czynnikami środowiskowymi, zmniejszają ryzyko uszkodzenia włókien przez suszarki i prostownice

Spełnia wszystkie obietnice

Przyznam, ze lakier mam juz od roku, ale dopiero teraz musze mu wystawic ocene. Zawsze uzywalam go na wlosy rozpuszczone i tu musze przyznac, ze bylam nim lekko zawiedziona, nie czulam wiekszej roznicy w fryzurze i wytrzymalosci.
Ostatnio zrobilam sobie kok i zeby utrzymac fryzure spryskalam sie tym lakierem. Poniewaz balam sie o efekt i czy mi sie fryzura nie rozpadnie, lakieru uzylam naprawde duzo. Bylam zaskoczona, bo lakier utrzymal fryzure, ale jej nie skleil, przeciwnie tak jak ja wymodelowalam, tak ja utrwalil. Jednak jeszcze bardziej bylam zdziwiona jak rozplatalam wlosy, wyjelam wsuwki, a moje wlosy byly bardzo ladnie uniesione, w ogole nie sklejone, nie mialam potrzeby mycia, tak jak po zwyklym lakierze do wlosow, zwlaszcza, ze lakieru uzylam dosc duzo. Takze polecam ten lakier do kokow, do utrwalenia zrobionej fryzury, plus ten lakier ma ladny zapach taki pudrowy... Teraz na pewno beda go uzywac w wiekszej ilosci niz poprzednio, bo balam sie efektu wlosow po lakierze, ale w tym przypadku nie ma sie czego obawiac.

Używam tego produktu od: od roku