Rimmel, Extra 3D Lash (Tusz do rzęs)

Rimmel, Extra 3D Lash (Tusz do rzęs)

Średnia ocena: 4.60/5

Maskara Extra 3D Lash posiada specjalistyczną szczoteczkę w kształcie elipsy. Jej płaska część pozwala uzyskać pożądaną objętość, natomiast zaokrąglone boki docierają do nawet najkrótszych rzęs i dokładnie je rozczesują. W rezultacie spojrzenie zachwyca perfekcyjnym wyrazem.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
silikonowa

Cudów nie ma

Mascarę używam już ponad miesiąc więc mogę co nie co o niej napisać.
Mam rzęsy krótkie ale nie jakieś mega rzadkie, dlatego zależy mi aby tusz je wydłużyl i podkręcił ale żeby nie były "przerysowane" ;)
Opisywany produkt z zalet na fajną szczoteczkę i głęboką czerń natomiast efektu wydłużenia czy pogrubienia rzęs w moim przypadku (mimo kilkukrotnego nakladania tuszu)niestety nie zauważyłam.
Poza tym tusz niestety osypuje się...

Rzęsy z efektem 3D

Dostałam go w prezencie od koleżanki i jestem z niego bardzo zadowolona. Mam delikatne rzęsy, więc lubię silikonowe szczoteczki; ta jest bardzo precyzyjną i dociera do trudno dostępnych miejsc. Sam tusz jest czarny i dość gęsty, więc potrafi delikatnie zlepić rzęsy, ale najczęściej ładnie je rozdziela i delikatnie podnosi. Nie zauważyłam, żeby się brylił i obsypywał, ani odbija się na powiece.

Świetna mascara do lekkiego, naturalnego makijażu i w tym celu będę do niego wracać, ale na razie jeszcze się cieszę obecną zawartością. :)

Potrafi zrobić fajny efekt jak i delikatny.

Lubię tusze od Rimmel i bardzo chciałam przetestować wersję 3 D. Tusz ma cienka silikonowa szczoteczkę o dużej ilości włosków co pozwala dotrzeć do każdej jednej rzęsy. W moim przypadku gdzie rzęsy mam dość liche to jest jej wielki atut. Jedna warstwa daje taki codzienny efekt gdzie oko jest podkreślone ale nie przesadnie przerysowane. Jestem w stanie wyczarować też fajny efekt ale że szybko zastyga to z kolejną warstwą trzeba się spieszyć żeby nie zrobić sobie nóg pająka. Formule ma bardzo lekka i nie obciąża rzęs . No i cena w promocji kie całe 15 zł więc warto chociażby potestować.

ani dobry, ani zły

Sama nie wiem, jak mam ocenić ten tusz. Były dni, kiedy byłam z niego naprawdę zadowolona, ale były również też dni, kiedy bardzo mi odpowiadał. Tak więc mam mieszane uczucia. Na pewno dobrze nakładał się na rzęsy, wyglądał na nich naturalne, rzęsy były wydłużone. Ale niestety czasami (nawet jak oczy mi nie łzawiły) rozmazywał oraz osypywał się.

bardzo go lubię!

tusz dostałam od mamy i odkąd go używam zawsze dostaję mega naturalny efekt długich rzęs. szczoteczka jest smukła dlatego dociera do każdej rzęski. rzęsy są fajnie rozdzielone a sam tusz jest bardzo trwały. na pewno sprawie sobie kolejny.

POLECAM

Jest to mój ulubiony tusz, rzęsy się nie sklejają i pięknie wyglądają. Parę osób nawet pytało czy robiłam rzęsy a to zasługa tylko i wyłącznie tego tuszu. Polecam jak najbardziej!

Może być

Mamy tu silikonową szczoteczkę w kształcie elipsy, którą dobrze się maluje rzęsy. Według producenta ma nadać objętości i rozczesać nawet najmniejsze rzęsy. Pigmentacja jest w porządku. Tusz dobrze osadza się na rzęsach dając dzienny efekt. Na większe wyjścia jest zdecydowanie za słaby. Nie ma tu mowy o objętości, a jedynie o fajnym wyczesaniu rzęs. Jeśli macie krótkie rzęsy to lekko je wydłuża, a przy długich rzęsach efekt jest zdecydowanie lepszy. Nie skleja rzęs i nie robi grudek, ale ma tendencję do odbijania się pod okiem. Tak więc do zbyt trwałych nie należy. Wydajność w porządku. Na co dzień do lekkiego podkreślenia rzęs się sprawdzi. Może być.

Świetny i niedrogi

Jeden z moich ulubionych tuszy w tym przedziale cenowym.

Rimmel, Extra 3D Lash świetnie się rozprowadza na rzęsach, nie robi grudek, ma ładną czerń, pięknie pogrubia rzęsy. Bardzo lubię jego szczoteczkę, fajnie mi się z nią "pracuje", świetnie rozczesuje rzęsy, nie są posklejane a akurat bardzo nie lubię pozlepianych rzęs.
Nie osypuje się pod oczami, jest bardzo trwały i wydajny.
Czego chcieć więcej, zwłaszcza za taka cenę? :)

Już jedna warstwa wystarczy żeby zobaczyć efekt :)

Mam tusz u siebie 2 tygodnie i powiem, że polubiłam się z nim już po pierwszym użyciu, mimo ,że malutki minus :). Ale może zacznę od plusów:
* efekt- już widać go po pierwszej warstwie- co mu się chwali, rzęsy są pogrubione, wydłużone i dobrze rozczesane , druga warstwa tylko potęguje ten efekt
* konsystencja- jako świeży tusz nie jest za wodnisty ( nie lubię takich) , dobrze osadza się na rzesach
* szczoteczka- uwielbiam silikonowe szczoteczki i co jakiś czas sięgam po te niestandardowe, tu też taka jest -mam nadzieje że zdjęcia to pokazują- z jedenej strony płaska z drugiej wypukła, obie strony dobrze rozczesują rzęsy
* silikonowa szczoteczka- ma dobrej jakości silikon, nie jest za twardy -tak że kłuje w oczy, ani za miękki- tak że wygina się w każdą stronę i nie jesteśmy w stanie dobrze wyczesać rzęs
* trwałość- nic się nie dzieje bo wielu godzinach noszenia, prócz małego osypu ,ale to raczej u mnie normalne bo prędzej czy później i tak potrzę z jakiegoś powodu powiekę .

Tusz ma tylko jeden minusik ,minus albo to tylko takie moje małe czepialstwo :) :
* pigment- nie jest to głęboka czerń jakiej szukam, kolor tuszu co widać jak wyciągniemy szczoteczkę z opakowania ( też zdjęcie) ma jakby odcień grafitowy.

Ceny nie zaliczam do minusów czy plusów bo to zależy czy kupimy go w drogerii internetowej czy stacjonarnej, bywa też na promkach.

Czy go kupię jeszcze? Pewnie tak :)

Jakoś tak... nie

Zazwyczaj staram się nie oceniać tuszy od razu, bo trzeba dać im tak parę tygodni na odpowiednie wyschnięcie i dopiero wtedy osiągają swoją świetność.
Dlatego gdy na początku byłam średnio zadowolona z efektu, postanowiłam trochę odczekać. Jednak się nie polepszyło.

Tusz ma plastikową szczoteczkę o krótkich włoskach. Kolor po nałożeniu jest dość mocny, więc wystarczy jedna warstwa.
Jednak rzęsy potrafią być po nim tak sklejone, że nie da się tego potem uratować.
Często nakłada się też za dużo tuszu na szczoteczkę, że ciężko nad tym zapanować i powstają grudki.
Tak dużo razy zrobiłam sobie tym produktem makijazową krzywdę, że już nie dostanie u mnie drugiej szansy.

Ulubieniec :)

Mam rzadkie ale długie rzęsy. Lubię efekt idealnie rozdzielonych, czarnych rzęs - nieposklejanych :) Dlatego staram się wybierać silikonowe szczoteczki z dużą ilością, krótkich włosków. Ten sprawdził mi się już wielokrotnie, zawsze do niego wracam. Rozdziela, nie skleja, lekko pogrubia. Odrobinę kruszy się pod koniec dnia, ale nie robi pandy i nie osypuje się brzydko pod oko. Długo służy, nie wysusza się po miesiącu od otwarcia. Zwykle kupuje na promocjach za max 13 zł :)

Jest ok.

Maskarę kupiłam w zestawie z pudrem w Biedronce już jaaakiś czas temu, nie drożej jak 15zł, więc było warto. Miałam już wtedy tę drugą maskarę (Extra Lash), i choć generalnie częściej sięgam po klasyczne włoskowe szczoteczki, tak nie zrażam się do silikonowych, bo czasem jakaś mi całkiem podpasuje. W tym wypadku nawet bardziej pasuje mi wersja 3D niż standardowa (która jest stożkowa).
Tutaj mamy jakby z jednej strony nieco płaską, z drugiej mocniejszą opcję, ale całkiem fajnie się nią pracuje. Czerń - jak i w ogóle konsystencja jest niemal identyczna jak w tym "zwykłym" tuszu, nie jest 100% głęboka, widać leciutko szarawość. Mimo to "robi robotę", bardzo ładnie rozczesuje rzęsy, nie skleja ich i nie robi nóżek pająka. Może jednak ta "zwykła" nieco mocniej pogrubia, ale pewnie jest to kwestia samej szczoteczki a nie formuły tuszu.
Naprawdę dobrze się utrzymuje, nie odbija się na powiece ani pod okiem, ani nie wykrusza. Dodatkowo może stać całkiem długo otwarta i nie gęstnieje jakoś spektakularnie w opakowaniu, więc jest dość wydajna i trwała także w tej kwestii. Jaki bardzo podstawowy artykuł, chociaż nie jest to mój pierwszy wybór.