Rimmel, Extra 3D Lash (Tusz do rzęs)

Rimmel, Extra 3D Lash (Tusz do rzęs)

Maskara Extra 3D Lash posiada specjalistyczną szczoteczkę w kształcie elipsy. Jej płaska część pozwala uzyskać pożądaną objętość, natomiast zaokrąglone boki docierają do nawet najkrótszych rzęs i dokładnie je rozczesują. W rezultacie spojrzenie zachwyca perfekcyjnym wyrazem.

Szczoteczka
silikonowa

Fajny tusz

Tusz nadaje głęboką czerń rzęsą. Nie skleja ani nie zostawia grudek dzięki sylikonowej szczoteczce, która dobrze je rozczesuje. Jest warta uwagi jeśli nie chcemy dużo wydawać na tusz.

ok

Tusz jest w miarę dobry, są jednak na rynku lepsze i tańsze od niego.
Na zdjęciu dwie warstwy tuszu, na jednym zdjęciu oko prawe bez żadnego tuszu.
Ładnie podkreśla naturalny profil rzęs, czy sprawdził by się przy krótkich i prostych, tego nie mogę ocenić.

Przeciętny

Tusz jak tusz, nic specjalnego. Ładna czerń, dobrze wydłuża rzęsy, ale nie zauważyłam spektakularnego efektu 3D. Twarda szczoteczka. Dość wydajny, choć z drugiej strony dość szybka zaczął się osypywać. Za tę cenę może być.

Zdecydowane NIE

Mam mieszane uczucia, ponieważ pierwszy raz kupiłam ten tusz będąc na wakacjach w Czarnogórze i wtedy się sprawdził. Zachęciło mnie to do kupienia go ponownie w kraju i co? Rozczarowanie! Teraz ocenię ten polski zakup.

Idealny tusz wydłużający

Tusz bardzo dobrze wydłuża rzęsy nie sklejając ich. Prosta, silikonowa szczoteczka ułatwia malowanie. Eleganckie opakowanie, cienkie takie jakie lubię w tuszach do rzęs bo zajmują mało miejsca. Nie kruszy się, nie obsypuje, nie odbija w ciągu dnia. Mimo formuły niewodoodpornej jest bardzo trwały.

Okropny

Tragedia, skleja rzęsy niemiłosiernie. Przy pierwszym nalozeniu wydaje sie ze ledwue pomalowal rzesy. Przy poprawieniu zaczyna je sklejac i tworzy grudki. To jakieś nieporozumienie.

Extra 3D Lash

Jeden z moich ulubionych tuszy. Przy zastyganiu nie wygina rzęs w różne strony, co u mnie często się zdarza jak tusz jest zbyt ciężki. Intensywna czerń, nawet wydajny (nie nakładam go dużo). Ładnie rozczesuje rzęsy i delikatnie wydłuża. Polecam!

Niezły

Ten tusz to żadna rewolucja, nie ma efektu wow, aczkolwiek ze spokojnym sumieniem mogę go polecić. Nie tworzy efektu sztucznych, posklejanych rzęs, jest wydajny i ma fajną szczoteczkę. I przede wszystkim nie uczula. Nie jest zbyt trwały, ale za tą cenę można mu to wybaczyć.

Najlepszy, jaki miałam!

Do tuszów z tej firmy podchodziłam sceptycznie, bo już raz przejechałam się na ich produkcie, ale zachęcona promocją postanowiłam dać Rimmelowi drugą szansę. Ten tusz okazał się strzałem w dziesiątkę! Wygląda niepozornie, natomiast już po pierwszym "przejechaniu" szczoteczką po rzęsach moje oko się "otworzyło" a rzęsy niemal dotykają brwi! Są pięknie wydłużone i podkręcone, a efekt bardzo trwały. Szczoteczka jest bardzo poręczna, po raz pierwszy nie się nie ubabrałam na powiekach :) Baaardzo polecam!

jest świetny

Pierwszy raz kupiłam go bo akurat był na promocji, jednak od razu bardzo go polubiłam. Daje efekt naturalnych rzęs, wydłuża je i nie skleja co jest dużym plusem.
Dodatkowo jest on tani i dostępny w Rossmannie, bardzo polecam:)

Tusz co prawda spełnia swoją funkcję, wydłuża, dobrze rozczesuje rzęsy i co na plus jest bardzo wydajny. Jednak nie wiem czy tylko w moim przypadku tak jest, ale po kilku godzinach kruszy mi się z rzęs co nieestetycznie wygląda..

Mój wybór

Każdy wymaga od tuszu czegoś innego. Ja preferuję takie które przede wszystkim wydłużają i podkręcają rzęsy. Nie przepadam za efektem ciężkich pogrubionych rzęs ponieważ wegług mnie wygląda to bardzo nienaturalnie. Jako że tuszu używam właściwie codziennie zależy mi również na jego cenie. Ten tusz spełnia w pełni moje oczekiwania, delikatnie podkreśla rzęsy wydłuża je, efekt jest naturalny, cena przystępna, właśnie czegos takiego szukałam. Tusz nie zasycha za szybko, używałam go przez kilka miesięcy i spisywał się dobrze. Dodatkowo precyzyjna silikonowa szczoteczka pomaga dotrzeć do każdej rzęsy i bardzo dobrze je rozdziela. Nie zgadzam się jedynie z opisem producenta jakoby tusz miał nadawać rzęsom. Nie jest to produkt do zadań specjalnych ale do codziennego użytku dla osób których rzęsy wymagają jedynie delikatnego podkreślenia powinien sie sprawdzić.