Rimmel, Extra 3D Lash (Tusz do rzęs)

Rimmel, Extra 3D Lash (Tusz do rzęs)

Maskara Extra 3D Lash posiada specjalistyczną szczoteczkę w kształcie elipsy. Jej płaska część pozwala uzyskać pożądaną objętość, natomiast zaokrąglone boki docierają do nawet najkrótszych rzęs i dokładnie je rozczesują. W rezultacie spojrzenie zachwyca perfekcyjnym wyrazem.

Szczoteczka
silikonowa

Ulubieniec od lat

Nie wyobrażam sobie swojego makijażu bez tego tuszu, pomimo prób z wieloma innymi produktami on zawsze wygrywa! Idealnie rozdziela, wydłuża moje gęste rzęsy, dzięki czemu nie wyglądają na sklejone.

Uczucia ambiwalentne.

Tusz się kruszy, ale ładnie pogrubia rzęsy. Szczoteczka jest boska, mimo, że na co dzień takich nie używam. Dobrze się nakłada, świetnie można rozczesać nim rzęsy.

Porażka, nie dla mnie.

Tusz jest tani i łatwo dostępny w internetowych drogeriach. Ja swój kupiłam na allegro. Za tą cenę nie spodziewałam się cudów, ale nie wiedziałam również, że Rimmel może stworzyć aż taki bubel!

Mój nr 1 !

Muszę przyznać, że kupując ten produkt nie spodziewałam się rewelacji za taką cenę. Najbardziej zależało mi na efekcie wydłużenia rzęs i okazało się, że tusz ten spełnia moje oczekiwania. Wystarczy jedna warstwa dla zadowalające efektu. Nie lubię, gdy tusz skleja rzęsy i osiada na nich w dużych ilościach tworząc grudki - przy odpowiednim użyciu tutaj nie ma takiego efektu. Wśród tańszych produktów ten tusz jest zdecydowanie moim ulubionym.

Fajny tusz

Tusz nadaje głęboką czerń rzęsą. Nie skleja ani nie zostawia grudek dzięki sylikonowej szczoteczce, która dobrze je rozczesuje. Jest warta uwagi jeśli nie chcemy dużo wydawać na tusz.

ok

Tusz jest w miarę dobry, są jednak na rynku lepsze i tańsze od niego.
Na zdjęciu dwie warstwy tuszu, na jednym zdjęciu oko prawe bez żadnego tuszu.
Ładnie podkreśla naturalny profil rzęs, czy sprawdził by się przy krótkich i prostych, tego nie mogę ocenić.

Przeciętny

Tusz jak tusz, nic specjalnego. Ładna czerń, dobrze wydłuża rzęsy, ale nie zauważyłam spektakularnego efektu 3D. Twarda szczoteczka. Dość wydajny, choć z drugiej strony dość szybka zaczął się osypywać. Za tę cenę może być.

Zdecydowane NIE

Mam mieszane uczucia, ponieważ pierwszy raz kupiłam ten tusz będąc na wakacjach w Czarnogórze i wtedy się sprawdził. Zachęciło mnie to do kupienia go ponownie w kraju i co? Rozczarowanie! Teraz ocenię ten polski zakup.

Idealny tusz wydłużający

Tusz bardzo dobrze wydłuża rzęsy nie sklejając ich. Prosta, silikonowa szczoteczka ułatwia malowanie. Eleganckie opakowanie, cienkie takie jakie lubię w tuszach do rzęs bo zajmują mało miejsca. Nie kruszy się, nie obsypuje, nie odbija w ciągu dnia. Mimo formuły niewodoodpornej jest bardzo trwały.

Okropny

Tragedia, skleja rzęsy niemiłosiernie. Przy pierwszym nalozeniu wydaje sie ze ledwue pomalowal rzesy. Przy poprawieniu zaczyna je sklejac i tworzy grudki. To jakieś nieporozumienie.

Extra 3D Lash

Jeden z moich ulubionych tuszy. Przy zastyganiu nie wygina rzęs w różne strony, co u mnie często się zdarza jak tusz jest zbyt ciężki. Intensywna czerń, nawet wydajny (nie nakładam go dużo). Ładnie rozczesuje rzęsy i delikatnie wydłuża. Polecam!

Niezły

Ten tusz to żadna rewolucja, nie ma efektu wow, aczkolwiek ze spokojnym sumieniem mogę go polecić. Nie tworzy efektu sztucznych, posklejanych rzęs, jest wydajny i ma fajną szczoteczkę. I przede wszystkim nie uczula. Nie jest zbyt trwały, ale za tą cenę można mu to wybaczyć.