Wella, SP, Balance Scalp, Energy Serum (Serum wzmacniające przeciw wypadaniu włosów)

Energy Serum z serii Balance Scalp od Wella SP to serum wzmacniające. Zastosowana w nim formuła Energizing Complex zawierająca kofeinę, biotynę, kwas laurynowy i witaminy przedłuża cykl życiowy włosów. Włosy są odżywione i wzmocnione. Energy Serum Balance Scalp dostarcza włosom codzienną dawkę substancji odżywczych i zapobiega dziedzicznemu wypadaniu włosów. Serum wzmacniające z formułą przeciwko wypadaniu włosów. Wzmacnia cienkie włosy, redukuje ich wypadanie o 50%. (dotyczy dziedzicznego/genetycznie uwarunkowanego wypadania włosów). Codzienna dawka substancji odżywczych niezbędnych, aby włosy były mocniejsze i grubsze. Produkt profesjonalny.
Sposób użycia: Delikatnie wmasuj w skórę głowy. Nie spłukuj.
W przypadku silnego wypadania włosów stosuj codziennie, zapobiegawczo trzy razy w tygodniu.

serum
w butelce, z pipetką

Nie pomogl mi

Serum kupilam jakos latem 2015, gdy moje wlosy zaczely mocno wypadac z powodu samodzielnego rozjasniania wlosow w domu (juz sie tego oduczylam i rozjasniam wylacznie pod okiem specjalisty!).
Serum nie jest czym co by sobie czlowiek wyobrazal slyszac slowo „serum“. Jest to raczej plyn o konsystencji wody, ktory dzieki calkiem wygodnej pipecie mozna nalozyc na skore glowy.

NAKLDANIE
Nakladanie nie nalezy do przyjemnych, poniewaz uzywajac tylko jedna pipetke plyn splywal mi albo po czole (probujac nakladac na czubku glowy), albo gdy odchylalam glowe do tylu splywal po karku. Wprawdzie staralam sie z predkoscia blyskawicy wetrzec te wode w skore glowy, ale nie zawsze udawalo mi sie to zrobic na tyle szybko, aby nie poczuc jego mokrej konsystencji.

DZIALANIE
Nie jest to produkt robiacy cuda. Bede szczera: efekty po nim sa marne. Uzywalam go codziennie badz co drugi dzien jedna pipetka, tak jak jest to podane na opakowaniu az do skonczenia buteleczki (okolo 6 tygodni). Wlosy nie byly po nim ani mocniejsze, ani nie przestaly mniej wypadac.
Serum ma dodatkowo jeden duzy minus: nie mam zbytnio wrazliwej skory, a mimo tego szczypal mnie przez okolo 2 minuty po nalozeniu. Nie jestem przekonana, czy tak to powinno wygladac.

Podsumowujac:
Ponownie na pewno nie kupie. W przypadku problemow z wypadajacymi wlosami lepiej polecic sie lekarza niz dac sie namowic fryzjerce, ze ten specyfik odnowi nasza czupryne.

ZADOWOLENIE

Szukałam,czegoś na zaprzestanie wypadania włosów. Znalazłam to serum, jednak nigdzie w polskich stronach internetowych nie znalazłam opinii na temat tego produktu. M.in. na Amazonie znalazłam komentarze i skusiłam się na kupno tegoż serum. Używam go od ok. miesiąca. I już widać ze 100ml starczy na 1,5m-ca. Włosy wypadały mi garsciami, do tego stopnia ze z tygodniowego mycia można było uzbierac włosy na peruke :/ . Czytałam też o tym dużo i chyba moje włosy straciły swoją żywotność, po ok.8 latach hodowania i dbania. Zaobserwowałam ze włosy ,które mi wypadają od momentu farbowania (odrosty 3cm) nie urosły wiecej niż 2mm. Po miesiącu stosowania tego preparatu zauważyłam znaczną różnice, gdyż wypada mi o połowę mniej włosów niż miało to miejsce wcześniej. Mam nadzieję ze po 3 miesiącach będzie widać znaczą róznicę. Dodam jeszcze , że serum ma przyjemny świeży zapach :) i jest wygodny w aplikacji, ponieważ ma szklaną pipetę:) Buteleczka jest również szklana, wiec trzeba uważać by jej nie stłuc (ja poprostu zaraz po uzyciu wkladam butelkę spowrotem do plastikowego opakowania i odstawiam gdzieś na wysoką półkę). Dodatkową zaletą tego preparatu jest to ,że nie tłuści włosów! :) Po masażu ma się wrażenie mrowienia. Ciepła od masażu głowa + serum = czuć że to działa. Ważną informacją będzie to ,że używam tego preparatu razem z Szamponem LOREAL DENSITI ADVANCED , oraz z Tabletkami VITAPIL. Gdy uspokoi mi się to nieprzyjemne wypadanie włosów, zamierzam używać tego preparatu wraz z serum z apteki RADICAL przeciwko wypadaniu włosów, po którym (wg. opinii innych dziewczyn) występuje BABY BOOM HAIR :) Napewno jeszcze napiszę w późniejszym czasie jak przebiega kuracja tym kosmetykiem. Grunt to pozytywne nastawienie :D a wszystko może zdziałać cuda :D

Ilość zużytych opakowań: duże