Hourglass, Ambient Lighting Palette (Paleta pudrów wykończeniowych)

Hourglass, Ambient Lighting Palette (Paleta pudrów wykończeniowych)

Paleta trzech jedwabistych i lekkich pudrów wykończeniowych. Kosmetyk dzięki formule fotoluminescencyjnej odfiltrowuje światło z otoczenia, optycznie wygładzając cerę. Nadaje skórze świeży, zdrowy, promienny wygląd. Nie zawiera parabenów.

Perfekcyjna, jeśli się opanuje właściwe używanie

Perfekcyjne trio w każdym calu, można powiedzieć. Paleta pudrów wykończeniowych składa się z trzech odcieni:

1. Dim Light- stosowany na całą twarz i szyję (dokładnie roztarty pędzlem) odbija światlo od niedoskonałości. optycznie je \'rozmywa", nadaje skórze piekny, dyskretny glow.

2. Radiant Light- krok 2. Dyskretny puder brązujący, tworzący naturalny efekt sun-kissed skin. Nakładamy na partie twarzy, na które z regłly pada od góry słońce (malujemy od czoła literę E i dokładnie rozcieramy granice)

3. Incandescent Light- krok 3, rozświetlacz. Nakładamy na wybrane partie twarzy, które zwykle rozjaśniamy pudrem rozświetlającym.

To, co uzyskamy jest wręcz niewiarygodne i nie boję się użyć tego słowa. Odbieramy skórze całe zmęczenie, optycznie cofamy ją o kilka lat. Twarz jest świeża, wręcz promienieje. A przy tym efekt naturalny, żadnych tafli, żadnego brokatu (jeśli chodzi o rozświetlacz) i generalnie nie widać, ze twarz przypudrowana. Skóra ma zdrowy, wypoczęty i naturalny glow.

Klucz do sukcesu tkwi w:
-opanowaniu modus operandi
- dokładnym roztarciu (nie stemplowaniu w 1 kroku a właśnie roztarciu)
-dokładnym roztarciu Radiant Light (krok 2)
- minimalizmie w używaniu produktu.
-używaniu osobnych pędzli do każdego z odcieni (optymalnie)

Wszystkie pudry są niewiarygodnie wręcz drobno zmielone, więc pylą niemiłosiernie. Wystarczy lekko dotknąć ich pędzlem by nabrać odpowiednią ilość produktu (ogromny umiar zalecam w stosowaniu Radiant Light, krok 2 bo można przedobrzyć). Z tego względu najlepszy efekt osiągniemy, jeśli użyjemy trzech oddzielnych pędzli. Są łatwe w użyciu i nie trzeba byc mistrzem makijażu (o konturowaniu mam takie samo pojęcie jak rolnik o astronomii) by osiągnąć nieskazitelną skórę. Pudry bezbłędnie naśladują naturę.

Paleta nadaje się szczególnie na wiosnę-lato-wczesną jesień, choć zimą zapewne także wygląda ładnie. Żałuję jednak, że nie wpadła mi w rude łapy wcześniej.

Co mi się nie podoba:
-cena (za oryginalny produkt trzeba w perfumerii zapłacić 375 zł a pojemność wcale nie rewelacyjna, choć biorąc pod uwagę wydajność nie jest aż tak źle)

- dostępność (trzeba czekać, bo produkt ściągany z USA na zamówienie, co trwa. Ale jak zawsze, qui pro quo: czeka się, ale jednocześnie jest gwarancja, że nabywamy produkt oryginalny. Zresztą kontakt z perfumerią bardzo dobry)

-opakowanie: owszem, efektowne, bardzo twardy plastik, lusterko. Niestety, na opakowaniu zostają ślady paluchów i trzeba paletę stale czyścić od zewnątrz.

RESUME:

nie żałuję ani grosza, który wydałam na tę paletę. Nie wiem, czy dokupię jeszcze jedną całą, czy tylko Dim Light ale wiem jedno: wszystkie pudry wykończeniowe, których do tej pory używałam (nawet te z najwyższych półek) nie wytrzymują porównania z Hourglass. Jeśli macie trochę grosza na zbyciu i szukacie pudru idealnego- zamawiajcie śmiało. Paletka sprawdza się na mnie (jasna karnacja) oraz na mojej koleżane (karnacja o kilka tonów ciemniejsza, zdecydowanie cieplejsza). Uważam, że to jest niesprawiedliwe, że nie możemy dostać produktów tej marki w Polsce (i większości krajów europejskich).

Wraz z paletką przysłano też zamówiony róż tej marki. Ale o nim już w innej recenzji ;)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej paletki

CUDO w każdym calu!

Ten produkt zachwyca mnie za każdym razem gdy po niego sięgam, a odkąd go mam nie potrafię sobie wyobrazić jak mogłam tak długo bez niego żyć ;-)
Fenomenalna!
Używam tej palety na krem BB lub CC i daje niesamowity efekt. Twarz jest rozświetlona, wygładzona, promienna. Daje efekt przepięknej zdrowej cery i kompletnie jest niewidoczny. Mam cere mieszaną i sprawdza się idealnie. Naprawdę działa cuda. Jestem tak zachwycona tym produktem, że postanowiłam kupić jeszcze jeden pełnowymiarowy w odcieniu Diffused Light.
Używałam niezliczoną ilość pudrów typu Kanebo, Dior, La Prairie, Chanel czy Guerlain, ale pudry Hourglass skradły moje serce!

Najmilszy zakup kosmetyczny ostatnich lat

Cudo, mały skarb.
Chciałam poznać produkty firmy Hourglass i ta paletka to coś wspaniałego. Ciężko wybrać coś z oferty pudrów, a dzięki takiej paletce można poznać aż 3 rodzaje pudrów.
*Opakowanie
Na fotach lepiej mi się podoba, w rzeczywistości jest bardziej plastikowe i mniej luksusowe, ciężko je utrzymać w czystości ale co tam...
*Zawartość
3 cudowne pudry-do wykańcza;do delikatnego rozświetlania; subtelny bronzer z połyskiem.

Puder jest świetny, pięknie i naturalnie wygląda.
W ogóle na wstępie powinnam napisać, ze są to pudry XXI wieku. Jest to zupełnie coś innego niż wszystkie inne pudry z jakimi się spotkałam.Ewidentnie to jest wyjątkowa, nowoczesna technologia odnośnie światła.
Mam cerę mieszaną, lubiącą się świecić, i mam chęć na spróbowanie innego pudru marki, bardziej matującego, bo ten zaczyna się po kilku godzinach świecić ale myślę, że dla cer suchych może być graalem. Niemniej wygląda pięknie, naturalnie i zdecydowanie można stwierdzić, że photoshopuje twarz.

Rozświetlacz jest nieziemski, Nie jestem w ogóle fanką LouManizer, dla mnie wmawianie że daje on subtelny efekt tafli to jakaś bajka, dla mnie jest zbyt oczywisty i widoczny. Moim hitem jest Kevyn Aucoin, a puder Hourglass jest jeszcze bardziej subtelny i w związku z tym, wiele osób może uznać, ze jest beznadziejny i niewidoczny ale dla mnie to rozświetleniowe KWC. Absolutnie nie ma tafli, nie ma drobin, nic poza zadziwiająco świeżą, piękną, zdrową cerą.

Bronzer jest ciepły, nieco pomarańczowy. Wspaniale, subtelnie ociepla cerę. Nie zawsze mam na niego ochotę ale absolutnie jest genialny.

Ta paletka (obok paletki róży Hourglass) jest moim najmilszym zakupem makijażowym od lat. Na pewno zakupię inny puder i mam ochotę na więcej kosmetyków Hourglass.
Jedyną wadą jaką znajduje to to, że pudry się bardzo ale to bardzo pylą, Takiego pylenia nie widziałam.
Do rozświetlacza nie mogę używać Maca 130 bo leci tona pudru, musi być jakiś delikatny wachlarzyk.

Ilość zużytych opakowań: Jedno