Avon, Marbleised, Powder Blush (Mozaikowy róż do twarzy)

Avon, Marbleised, Powder Blush (Mozaikowy róż do twarzy)

Pojemność 4,6 g

Mozaikowy róż do policzków stanowi połączenie kilku odcieni, co dodaje cerze promiennego wyglądu.
-podkreśla kontury twarzy
-nadaje zdrowy blask skórze
-lekka formuła
Jak działa: Wielokolorowa formuła daje efekt rozpromienionej i świeżej cery. Łatwy w aplikacji.

Piękny rozświetlacz

Piękny rozświetlacz, który ma w sobie przede wszsytkich złoty pigment. Można nakładać go pędzlem, mieszając kolory, wtedy mamy piękną lekką poświatę, taflę na kościach policzkowych. Można nakładać palcem poszczególne kolory, są tam kolory: pudrowy jasny róż, jasny rozświetlony róż, fiolet i złoty pigment. Jako róż się nie nadaje, ale jako rozświetlacz jest super. Kolor piękny i nadaje się do każdej cery, jestem ciepłą blondynką i jestem zadowolona z efektu. Nie jest to tandetna perła tylko tafla. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: ww trakcie pierwszego

RÓŻnie bywa

Specjalnie zagrałam słowami w podsumowaniu recenzji... O co chodzi - róż jest strasznie krótkotrwały. Kupiłam go kiedyś, gdy był w promocji. Daje efekt subtelny, krótko się utrzymuje, na plus efekt rozświetlenia, aczkolwiek nie można przesadzic z aplikacją produktu bo efekt bd tandetny. Myślę, że ten róż nie nadaje się do wszystkich karnacji... On jest bardzo ciemno-bordowy (?) i przy ciemnych karnacjach wygląda ok, natomiast blondynkom, a tym bardziej rudym stanowczo odradzam... ma dużo złotych drobinek i efekt rozświetlenia jest w kierunku złota. Pięknie wygląda na bardzo opalonej skórze lub typu śnieżki aaaale koniecznie ciemnej brunetki. Cóż, nie dla każdej ten róż.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie, mam też inne róże ;)