Sunsilk, Volume+, Lekki krem zwiększający objętość włosów

Sunsilk, Volume+, Lekki krem zwiększający objętość włosów

Kosmetyk ten ma konsystencję gęstego kremu. Ja używałam go razem z szamponem z tej samej serii, nakładając na mokre włosy około 2 porcji kremu i susząc je tak aby miały jak największą puszystość. Po wysuszeniu włosów miałam wrażenie jakbym miała ich dwa razy więcej:) Włosy były miękke w dotyku ale ta puszystość mnie zaskoczyłą :) pozytywnie rzecz jasna ;) Muszę jednak zaznaczyć że nie mam włsów cienkich lecz normalne, którym przydało by się trochę wigoru :)
Uważam że jest to produkt godny polecenia, a cena tego kosmetyku jest wprost śmieszna do jakości :) Szczerze go polecam :)

Niestety, najgorszy z kosmetyków Sunsilk.

Krem miał zwiększać objętość włosów.
Niestety, nie działał.
Obciążał włosy (a moje są rzadkie, cienkie i przetłuszczające się u nasady) jak zresztą prawie wszystkie kosmetyki bez spłukiwania.
Na szczęście nie wysuszał ich, jak wiele tego typu specyfików.
Ładnie pachniał i kolor opakowania również był miły dla oka.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu

nie dla mnie

kupiłam z myślą o moich kręconych włosach, które choć z natury puszyste w zimę pod czapką przyklapują
krem? raczej rzadkie mleczko, które przecieka mi przez palce
włosy zamiast robić sie puszyste raczej właśnie tracą puszenie, to chyba nie ta funkcja
ładnie działa na moje loki, poprawia skręt, likwiduje sianowatość, wysychając utrwala loki
dopiero po rozczesaniu wieczorem widzę coś, czego nie określiłabym jako puszystość tylko jako sianowatość- włosy widać że są suche, łamią się, są szorstkie i trudno je rozczesać - chyba nie o taki efekt chodzi
ładny zapach i pompka, którą można zakręcić i nic sie nie naciśnie przez przypadek
wydajny, wprost nie mogę do zużyć,

Używam tego produktu od:2 lata

super

Stosuje go jakieś 3 lata, gdy kupiłam go po raz pierwszy i nałożyłam na włosy od razu myłam, włosy były tłuste przyklapnięte po prostu okropne, odstawiłam na klika miesięcy na półkę, aż pewnego dnia dałam mu jeszcze jedna szansę, ale tym razem dałam bardzooo malutką ilość naprawdę malutką :) i to było to:) wysuszyłam włosy i byłam zachwycona, lśniły, fajnie się układały i było ich więcej, jeśli będziecie już mieć ten kosmetyk to naprawdę ważna rzecz nakładajcie go bardzo mało, przy moich długich włosach dawało to świetny efekt :)Używam tego produktu od: 3 lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam :)

wycofali mi ten krem ;(( wszystkie sklepy w mieście zeszłam i w żadnych go nie było ;(

wrastające włoski

Co to ma być?

Kupiłam go jakieś pół roku temu,nie podziałał tak ja powinien. Parę dni temu zrobiłam kolejne podejście i ta sama historia.
1.klei włosy
2.jest to "ciężki" krem
3.włosy są po nim zwyczajnie tłuste(!)
4.po tym specyfiku nie mogłam ich ułożyć
5.chyba jedynym pozytywnym aspektem jest cena której i tak nie jest wart
6.ładnie pachnie
:( nie polecam

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:1/4

Super kremik:)

Bardzo fajny lekki krem. Wystarczy mała ilość, żeby włosy miały dużą objetość. Po zastowaniu łatwiej można je rozczesać . Nie zauważyłam, aby obciązał lub przetłuszczał. Podoba mi się i kupię go ponownie. Polecam:)

Edit: Pod koniec opakowania krem zaczyna śmierdzieć plastikiem. Gwiazdka mniej i nie wiem czy kupię go ponownie.

Używam tego produktu od:2 lat

może być

Ładnie pachnie. Jest bardzo wydajny, wystarczy dawać na włosy niewielką ilość. Stosowałam je na wilgotne włosy i niestety muszę przyznać, że odżywka obciążała je, lekko przetłuszczała. Odstawiłam ją po jakimś czasie i używałam samego szamponu.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Wydajjny:P

Bardzo fajny kremik :) Jak kiedyś jeszcze miałam szampon i odżywkę z tej serii to wogule push up na maxa! :D Ja najpierw nakładam na włosy (około 2 razy naciskam pompką) I susze suszarką trzymając głowę w dół i wtedy mam jakby więcej włosów na głowie! :) Jest barrdzo wydajny!

Używam tego produktu od: rok?

dobry produkt

jest to krem unoszacy wlosy od podstaw...faktycznie nie mozna dac go zbyt duzo bo wowczas wlosy staja sie oklapniete i jakby przetluszczone, ale gdy juz sie trafi na ta odpowiednia ilosc to swietny efekt zwiekszenia objetosci mozna otrzymac...

Używam tego produktu od:jakiegos czasu

Całkiem niezły

Całkiem niezły ten krem, ale trzeba stosować z umiarem, bo jeśli da się za dużo, to efekt jest odwrotny do zamierzonego. Używam go, gdy skończy mi się odżywka do spłukiwania sunsilk volume, ale jednak ta do spłukiwania jest lepsza.

Mieszane uczucia...

Hmm.. nie wiem co mam sadzisz o tym kremie. Kupilam go bo skusila mnie cena pomyslalam nie zaszkodi mi jak za 6 zl prawda wlosy zawsze mozna wymyc... Nalozylam ten krem wlosy sa po nim tak jakby sklejone. Moze nie jest jakas objetosc ale jest ich tak troszke wiecej ale po chwili mam przyklapniete wlosy bardziej niz normalnie... Jedynym plusem jest ladny zapach i to ze wlosy po nim sa gladkie i mile w dotyku. wcale nie zgadzam sie z tym ze krem jest lekki poniewaz szybciej przetluszczaja mi sie wlosy. Raczej go wiecej nie kupie szkoda kasy.Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1/3 opakowania

nawet, nawet :)

lubie po umyciu wlosow szamponem i uzyciu odzywki nalozyc na nie jeszcze cos bez splukiwania. dlatego kremy sunsilk czesto goszcze w mojej lazience. ten podobnie jak i jego bracia, jest srednim, nieskodliwym kosmetykiem. moze minimalnie zwieksza objetosc wlosow...a moze to tylko dzialanie na psychike...ogolnie lubie go i na pewno jeszcze kupie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kilka

Paskudztwo!

To "coś" fatalnie oblepiło moje dość cienkie włosy, były po użyciu przyklapnięte, wcale nie zyskały na objętości. Po prostu uzyskałam efekt tłustych włosów! Nigdy więcej!

Używam tego produktu od:1 raz