Delia, Pro Color, Żelowa henna do brwi

Delia, Pro Color, Żelowa henna do brwi

Delia Henna do brwi żelowa to sposób na piękne i wyraziste brwi, które będą stanowić wspaniałą oprawę oczu. Jest to nowoczesny wymiar bezpiecznej koloryzacji brwi i wygodny sposób na koloryzację brwi w zaciszu domowym. Dzięki żelowej formule jest łatwa w stosowaniu i profesjonalna. Ponadto posiada nowoczesną formułę aktywatora. Henna w żelu jest to idealnie gładki oraz intensywnie koloryzujący preparat. Metoda idealna dla Pań w każdym wieku. Zastępuje codzienne używanie konturówki do brwi. Nadaje brwiom wymarzony kształt i podkreśla oprawę oczu. Kolor cyarnz henny polecany dla kobiet o czarnych i ciemno brązowych włosach. Jest bezpieczna w stosowaniu, przebadana dermatologicznie.Daje efekt już po 5 min od nałożenia. Posiada wydajność do 15 aplikacji oraz trwałość do 2 tygodni.
Dostępna w 2 odcieniach:
1.0 Czarny
3.0 Ciemny brąz

Skład:
/Żel/: Aqua, Glycerin, P-Phenylenediamine, Trideceth-2 Carboxamide MEA, Oleth-5 Phosphate, Dioleyl Phosphate, Hydroxyethylcellulose, Acrylates/Ethytexyl Acrylatecopolymer, CI77266 (Nano), Laureth-21, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Acrylates/Sodium Acrylolydimethyl Taurate Copolymer,Aminomethyl Propanol, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglicerin, M-Aminophenol, Panthenol, Resorcinol, Disodium EDTA, Sodium Erythorbate, Carbomer, 2,4-Diaminophenoxyethanol Hcl, Sodium Sulfate, 2-Amino-4-Hydroxyethylaminoanisole Sulfate.
/Aktywator/: Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Phosparic Acid, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Pyrophospate, Oxyquinoline Sulfate, Sodium Stannate.

henny
odświeżenie koloru
żel

Kiepsko z trwałością

Ogólnie nie jest zła, dobrze się ją nakłada nie barwi bardzo skóry jest wydajna i nie droga jednak szybko się zmywa u mnie po kilku dniach już jej nie widać na brwi ach bardzo słaba jakość, nie kupię więcej.

Nie sprawdza się

Niestety brak efektu.
Nawet nakładając 2x z rzędu na zdecydowanie dłużej niż 10min

Przy pierwszej próbie delikatny efekt,przy drugiej dosłownie NIC.

Kupię jednak w proszku.

dla mnie najlepsza

Henna jest bardzo wydajna, bo starcza na wiele użyć. Jest bardzo łatwa w użyciu i trudno zrobić sobie nią krzywdę. Ja mam kolor ciemny brąz, ale wiem, że są również inne kolory. Jeśli włoski będą za mocno przyciemnione to wystarczą około 2 mycia twarzy żeby kolor się trochę wypłukał. W opakowaniu znajdziemy krem aktywujący, farbkę, plastikową miseczkę do wymieszania składników i grzebyczek. Henna farbuje również skórę, a to wg mnie jest super, bo potrzebuję na początku brwi uzupełnienia, bo brakuje mi tam kilku włosków. Bardzo ją lubię i chętnie do niej wracam, bo dobrze się u mnie sprawdza. Przygotowanie jej jest mega szybkie, produkty do tego wystarczają na wiele użyć, a do tego farbowanie brwi trwa tylko kilka minut. Ze zmyciem produktu nie ma również żadnego problemu. Do tego zafarbowane włoski wytrzymują u mnie jakies 2 tygodnie.

Moja ulubiona

Zdecydowanie bardziej ją lubię niż klasyczną kremową hennę.
Lepiej się rozprowadza a opakowanie starcza na kilkanaście razy.
W środku wygodny pojemniczek do mieszania i szpatułka do zmieszania składników i tak nakładam ją szczoteczką po tuszu ale grzebyk na szpatułce czasem się przydaje.
Nie stosuję jej bardzo często, jak każda henna osłabia włoski, efekt utrzymuje się do 10 dni (skórę traktuje olejami, cerę mam mieszaną, więc cudów się nie spodziewam), zawsze mimo to jest w łazience na zaś.

Bardzo fajny produkt.

Mimo ciemnej karnacji i ciemnej oprawy oczu, lubię dodatkowo podkreślać swoje brwi henną, by nie musieć ich malować. Hennę z Delii kupiłam, jak zresztą większość kosmetyków, za namową mojej przyjaciółki i jest ze mną do dnia dzisiejszego.

ZALETY:
+opakowanie i zawartość: teksturowe pudełeczko ze wszystkimi niezbędnymi dla nas informacjami zawiera: tubę z henną, buteleczkę z aktywatorem, miseczkę oraz aplikator.
+wydajność: produkt starcza na kilkanaście razy
+cena- ok. 12 zł, co wychodzi bardzo korzystnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę wydajność
+trwałość produktu
+ładny kolor (kupiłam ciemny brąz)
+brak reakcji alergicznej

DZIAŁANIE i EFEKT:
Hennę w żelu mieszany z aktywatorem w proporcjach podanych na opakowaniu. Skórę zabezpieczamy wazeliną/tłustym kremem, brwi rozczesujemy, po czym nakładamy produkt na brwi - ja nie używam do tego dołączonego aplikatora, wolę specjalny pędzelek do aplikacji henny, jest bardziej precyzyjny.
Zalecany czas trzymania jej to 5-10 minut, ja zmywam ją zawsze po 10 min.
Schodzi bardzo łatwo, wacikiem namoczonym wodą lub tonikiem.
Barwi skórę, jeżeli komuś na tym zależy (mi tak, ponieważ mam w jednej brwi ubytek i muszę go maskować), przyciemnia nawet moje dość ciemne włoski, ładnie je nabłyszcza i nadaje im naturalny, estetyczny wygląd.
Nie muszę ich malować, wystarczy przeczesać i utrwalić bezbarwnym żelem.
Jej trwałość to około 10-12 dni, schodzi stopniowo blednąc.

Podsumowując: jest to bardzo fajny produkt, trwały, nadający piękny kolor i pomocny, zarówno w przyspieszeniu codziennego makijażu, jak i przed urlopem, gdy chcemy wyglądać pięknie i nie myśleć o malowaniu. Może nie jest tak trwała jak Receftocil i nie ma aż tylu kolorów do wyboru, ale henny żelowe generalnie cechują się niższą trwałością, niż te w kremie.

Polecam!

Najlepsza

Po rozrobieniu robi się żelowa konsystencja, która dość szybko zastyga kiedy ją się nałoży. Henna dość dobrze się zmywa i nie pozostaje brudnych śladów na twarzy. Nie uczula mnie ani nie podrażnia. Używam jej na brwi jak i na rzęsy, aby były ciemniejsze. Efekt, który po zastosowaniu henny otrzymuje jest dobry i utrzymuje się około 2 tygodnie.

Faworyt

Oceniam hennę w kolorze Ciemny Brąz. Jest to bardzo dobrej jakości henna, a właściwie henna plus cały zestaw potrzebny do jej użycia (patyczek ze szczoteczką i mini pojemnik) :-) Użycie produktu jest banalnie proste.
Efekt? Zadowalający. Henna świetnie barwi i utrzymuje się deklarowane 2 tygodnie. Cena ok. 14 zł jest uczciwa i atrakcyjna. Kupuję regularnie, nie znam lepszej.

Świetna, nawet dla początkujących

Oceniam hennę w kolorze brązowym. Nigdy wcześniej henny nie używałam, więc był to mój debiut. I jak na osobę niewprawioną, poszło mi całkiem sprawnie. Obyło się bez plam na skórze, smug i prześwitów . W zestawie jest żel, aktywator, szczoteczka i miseczka. Zarówno przygotowanie, jak i nakładanie jest proste, szybkie i nie ma z nim najmniejszych problemów.Jeśli chodzi o brwi- Dołączonym do zestawu grzebyczkiem rzęsy farbuje się bardzo wygodnie i dokładnie.Efekt dla mnie super, są ładnie przyciemnione, błyszczące, a efekt jest bardzo naturalny. Nie wyglądają na przerysowane.Kolor- ciemny brąz jak dla mnie trafiony w 10. Henna nie podrażniła okolic brwi.Rzęsy- tutaj dołączony grzebyczek zamieniłam na szczoteczkę po tuszu do rzęs. Mam rzadkie rzęsy a grzebyczek z zestawu ma dość rzadki rozstaw "ząbków", więc trudno mi było pokryć nim rzęsy precyzyjnie. Za to szczoteczka po tuszu spisała się tutaj świetnie. Myślę, że w przypadku rzęs lepiej jednak sprawdziłaby się henna w kolorze czarnym. Henną w korze ciemny brąz uzyskałam, bardzo delikatny efekt przyciemnienia, ledwo widoczny, ale może dlatego, że rzęsy mam dość ciemne. Jak w przypadku brwi rzęsy też są miękkie i błyszczące. Henna nie podrażniła okolic oczu, jedynie podczas zmywania odczuwałam lekkie pieczenie, ale szybko ustąpiło i nie spowodowało zaczerwienia.Trwałość koloru, tak jak deklaruje producent- do dwóch tygodni. Dodam jeszcze, że produkt jest wydajny, więc wystarczy na wiele użyć.

Jest ok

Oceniam kolor czarny
Hennę w tym kolorze stosuję jedynie na rzęsy. Nałożona na ok. 10-15 minut daje wyraźny, długotrwały efekt, który na moich jasnych rzęsach jest szczególne widoczny. Henna ta ma przyjemną konsystencję, nie spływa w trakcie aplikacji. Nie spowodowała reakcji alergicznej, jedynie kiedy podczas zmywania trochę wpłynęła do oczu wraz z wodą to szczypały, jednak dobre opłukanie wodą i wszystko było ok. Jestem z tego produktu bardzo zadowolona i polecam.

Świetna henna

Uwielbiam :) ładnie farbuje, nie barwi skóry, przystępna cena. Łatwa w użyciu. Mogłaby być bardziej trwała (u mnie widać efekty przez niecały tydzień)

sprawdziła się idealnie

Od bardzo dawna używam tej henny w odcieniu ciemnego brązu. Po nałożeniu jej trzymam dość długo ok. 10-15 min. Efekt jest bardzo naturalny, włoski są ładnie pokryte, skóra nie jest brudna. Brak jakiegokolwiek swędzenia, alergii itp. Efekt utrzymuje się u mnie naprawdę długo ok. 1,5-2 tyg. Plus, że w opakowaniu jest pojemniczek, gdzie możemy zrobić mieszankę oraz

Prosta w użyciu

Delia Cosmetics: ciemny brąz- formuła żelowa. Bardzo łatwa w aplikacji. Posiada wszystkie niezbędne akcesoria do wykonania zabiegu (pędzelek, miseczkę oraz grzebyczek/mieszadełko, tubkę z henną i aktywator). Cały zestaw można używać wielokrotnie. Produkt jest bardzo wydajny i warty swojej ceny. Efekt po koloryzacji jest bardzo naturalny, widać delikatne przyciemnienie (ogólnie mam dość ciemne brwi, ale i tak poprawia ich wygląd). U mnie kolor utrzymuje się ok. tygodnia. Naprawdę polecam ten produkt i myślę, że z powodzeniem każda z nas może używać go w domu, oczywiście jeśli nie ma żadnych do tego przeciwskazań jak uczulenia, alergie, dlatego warto najpierw zapoznać się z zaleceniami producenta.