Delia, Pro Color, Żelowa henna do brwi

Delia, Pro Color, Żelowa henna do brwi

Delia Henna do brwi żelowa to sposób na piękne i wyraziste brwi, które będą stanowić wspaniałą oprawę oczu. Jest to nowoczesny wymiar bezpiecznej koloryzacji brwi i wygodny sposób na koloryzację brwi w zaciszu domowym. Dzięki żelowej formule jest łatwa w stosowaniu i profesjonalna. Ponadto posiada nowoczesną formułę aktywatora. Henna w żelu jest to idealnie gładki oraz intensywnie koloryzujący preparat. Metoda idealna dla Pań w każdym wieku. Zastępuje codzienne używanie konturówki do brwi. Nadaje brwiom wymarzony kształt i podkreśla oprawę oczu. Kolor cyarnz henny polecany dla kobiet o czarnych i ciemno brązowych włosach. Jest bezpieczna w stosowaniu, przebadana dermatologicznie.Daje efekt już po 5 min od nałożenia. Posiada wydajność do 15 aplikacji oraz trwałość do 2 tygodni.
Dostępna w 2 odcieniach:
1.0 Czarny
3.0 Ciemny brąz

Skład:
/Żel/: Aqua, Glycerin, P-Phenylenediamine, Trideceth-2 Carboxamide MEA, Oleth-5 Phosphate, Dioleyl Phosphate, Hydroxyethylcellulose, Acrylates/Ethytexyl Acrylatecopolymer, CI77266 (Nano), Laureth-21, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Acrylates/Sodium Acrylolydimethyl Taurate Copolymer,Aminomethyl Propanol, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglicerin, M-Aminophenol, Panthenol, Resorcinol, Disodium EDTA, Sodium Erythorbate, Carbomer, 2,4-Diaminophenoxyethanol Hcl, Sodium Sulfate, 2-Amino-4-Hydroxyethylaminoanisole Sulfate.
/Aktywator/: Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Phosparic Acid, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Pyrophospate, Oxyquinoline Sulfate, Sodium Stannate.

henny
odświeżenie koloru
żel

Lipa w żelu

Producenta obiecuje niesamowity TRWAŁY efekt, zaoszczędzenie czasu i oczywiście pieniędzy odnośnie podkreślenia naszych brwi. Do kupienia zachęciły mnie również pochlebne recenzje, lecz niestety się zawiodłam. Nic z przedstawionych superlatyw nie ma racji bytu.
Nie dość, że hennę muszę nakładać podwójnie (tak, najpierw jedno podejście, zmycie farby i podejście drugie), to dodatkowo efekt końcowy jest niezadowalający. Utrzymuje się max 2-3dni, a przecież miał trwać ponad tydzień, prawda? Nie wiem, może moja skóra nie jest przystosowana do tego typu eksperymentów, ale pomimo tego, że formułę sporządziłam według dołączonego „przepisu”, to henna nie spełniła moich oczekiwań, a szkoda.

Dla początkujących

Fajna mocno czarna henna o konsystencji żelu. Wydajna i nie droga. W zestawie pomocny aplikator, dzięki niemu można zrobić także rzęsy i nie zrobimy sobie krzywdy. Daje głęboką czerń. Używam od dłuższego czasu i polecam.

Bezpieczna i łatwa

Zawsze bardzo bałam się używać henny, do czasu aż na połkach ujrzałam to cudo. Przeczytałam inatrukcje obsługi- pomyślałam że jest to banalne i wypróbowałam. W opakowaniu jest szczoteczka do mieszania i nakładania, oraz tubka z kolorem i utleniaczem. Mieszamy i nakładamy- bardzo prosto. Po kilku minutach zmywamy. Ja wybrałam odcieñ ciemny brąz i jest dla mnie idealny. Używam jej także do barwienia rzęs- teraz bez obaw mogę wyjść bez użycia tuszu. Podczas zmywania z rzęs trzeba robić to zgodnie z instrukcją, bo gdy wejdzie do oka to oko szczypie. Jest to produkt bardzo wydajny, z tym że jeżeli jest dłużej otwarty lub jest cieplej na dworze to szybciej i mocniej łapie- ciemniejsze. Efekt świetny, u mnie utrzymuje się od 2 do 3 tygodni
Jest genialna.

dodaje uroku i jest wybawieniem w wielu sytuacjach

Na początku wyobrażałam sobie tę hennę inaczej, bo w postaci jednorodnego żelu, a tu zaskoczenie, jednak musimy mieszać dwa składniki. Wygodą jest brak proszku, zastąpiono go właśnie żelem. Później wprowadzono hennę jednoskładnikową, ale dla mnie optymalnym rozwiązaniem pozostaje ciągle henna w żelu.

Posiada wygodne opakowanie, dwie tubki, zawierające barwnik i żel aktywujący, mieszamy te dwa składniki, nakładamy na 5-10 minut i ... gotowe. Mój kolor to ciemny brąz, wygląda naturalnie i przyzwoicie, brwi nie odcinają się zbyt ciemną barwą i przeciwnie- nie są to brewki w ciepłym, dziwnym jasnym kolorze, lecz w takim niepodpadającym, a jednocześnie efektownym, właśnie takiego efektu oczekiwałam.

Z trwałością trochę trudno będzie, nie jest ona zbyt długa, brwi zafarbowane tą mieszanką zachowują ten piękny kolor tylko przez tydzień. Dla mnie stanowczo za krótko, jest to jedyna wada produktu.

henna w żelu to wymarzona opcja na lato, kiedy ciepłe temperatury nie pozwalają na dłuższą egzystencję starannie wystylizowanych brwi, nie mówiąc już o rozmazywaniu się niektórych produktów, choć większość na rynku to kosmetyki dobrej jakości i brwi można pięknie "wyprowadzić" samodzielnie na co dzień, ale mówię tu również o urlopowym braku czasu- dokładnie zaplanowana każda minuta, więc gotowe brwi wybawiają nas już z jednego kłopotu, dodając uroku bez codziennych działań stylizacyjnych przynajmniej w tej części twarzy. To samo dotyczy dni w pracy, wychodząc z domu rano w biegu chyba żadna z nas nie myśli o upiększaniu brwi, nie da się tego wykonać jednym gestem, więc taka henna to coś bardzo przydatnego również w takich sytuacjach.

Cenne wskazówki producenta, ostrzeżenia, troskliwość wyrażana komunikatami na opakowaniu produktu bardzo do mnie przemawiają na plus.
Mimo niezbyt długiej trwałości produkt jest na pewno propozycją pozytywną.

Świetna henna

Nigdy wcześniej nie stosowałam henny, kupiłam tą kierując się dobrymi opiniami i nie zawiodłam się, jako początkująca udało mi się za pierwszym razem, stosowanie jest dziecinnie proste, a henna jest trwała i daje bardzi naturalny efekt

Fajna sprawa

Kolor mi odpowiada ,nawet przy jasnej karnacji i jasnych włosach. Po prostu nie trzymam jej długo . Aplikacja łatwa ,efekt końcowy trzyma się długo, nie barwi skóry,ma dobrą i wygodną konsystencje ,która ułatwia aplikacje.

Kiepsko z trwałością

Ogólnie nie jest zła, dobrze się ją nakłada nie barwi bardzo skóry jest wydajna i nie droga jednak szybko się zmywa u mnie po kilku dniach już jej nie widać na brwi ach bardzo słaba jakość, nie kupię więcej.

Nie sprawdza się

Niestety brak efektu.
Nawet nakładając 2x z rzędu na zdecydowanie dłużej niż 10min

Przy pierwszej próbie delikatny efekt,przy drugiej dosłownie NIC.

Kupię jednak w proszku.

dla mnie najlepsza

Henna jest bardzo wydajna, bo starcza na wiele użyć. Jest bardzo łatwa w użyciu i trudno zrobić sobie nią krzywdę. Ja mam kolor ciemny brąz, ale wiem, że są również inne kolory. Jeśli włoski będą za mocno przyciemnione to wystarczą około 2 mycia twarzy żeby kolor się trochę wypłukał. W opakowaniu znajdziemy krem aktywujący, farbkę, plastikową miseczkę do wymieszania składników i grzebyczek. Henna farbuje również skórę, a to wg mnie jest super, bo potrzebuję na początku brwi uzupełnienia, bo brakuje mi tam kilku włosków. Bardzo ją lubię i chętnie do niej wracam, bo dobrze się u mnie sprawdza. Przygotowanie jej jest mega szybkie, produkty do tego wystarczają na wiele użyć, a do tego farbowanie brwi trwa tylko kilka minut. Ze zmyciem produktu nie ma również żadnego problemu. Do tego zafarbowane włoski wytrzymują u mnie jakies 2 tygodnie.

Moja ulubiona

Zdecydowanie bardziej ją lubię niż klasyczną kremową hennę.
Lepiej się rozprowadza a opakowanie starcza na kilkanaście razy.
W środku wygodny pojemniczek do mieszania i szpatułka do zmieszania składników i tak nakładam ją szczoteczką po tuszu ale grzebyk na szpatułce czasem się przydaje.
Nie stosuję jej bardzo często, jak każda henna osłabia włoski, efekt utrzymuje się do 10 dni (skórę traktuje olejami, cerę mam mieszaną, więc cudów się nie spodziewam), zawsze mimo to jest w łazience na zaś.

Bardzo fajny produkt.

Mimo ciemnej karnacji i ciemnej oprawy oczu, lubię dodatkowo podkreślać swoje brwi henną, by nie musieć ich malować. Hennę z Delii kupiłam, jak zresztą większość kosmetyków, za namową mojej przyjaciółki i jest ze mną do dnia dzisiejszego.

ZALETY:
+opakowanie i zawartość: teksturowe pudełeczko ze wszystkimi niezbędnymi dla nas informacjami zawiera: tubę z henną, buteleczkę z aktywatorem, miseczkę oraz aplikator.
+wydajność: produkt starcza na kilkanaście razy
+cena- ok. 12 zł, co wychodzi bardzo korzystnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę wydajność
+trwałość produktu
+ładny kolor (kupiłam ciemny brąz)
+brak reakcji alergicznej

DZIAŁANIE i EFEKT:
Hennę w żelu mieszany z aktywatorem w proporcjach podanych na opakowaniu. Skórę zabezpieczamy wazeliną/tłustym kremem, brwi rozczesujemy, po czym nakładamy produkt na brwi - ja nie używam do tego dołączonego aplikatora, wolę specjalny pędzelek do aplikacji henny, jest bardziej precyzyjny.
Zalecany czas trzymania jej to 5-10 minut, ja zmywam ją zawsze po 10 min.
Schodzi bardzo łatwo, wacikiem namoczonym wodą lub tonikiem.
Barwi skórę, jeżeli komuś na tym zależy (mi tak, ponieważ mam w jednej brwi ubytek i muszę go maskować), przyciemnia nawet moje dość ciemne włoski, ładnie je nabłyszcza i nadaje im naturalny, estetyczny wygląd.
Nie muszę ich malować, wystarczy przeczesać i utrwalić bezbarwnym żelem.
Jej trwałość to około 10-12 dni, schodzi stopniowo blednąc.

Podsumowując: jest to bardzo fajny produkt, trwały, nadający piękny kolor i pomocny, zarówno w przyspieszeniu codziennego makijażu, jak i przed urlopem, gdy chcemy wyglądać pięknie i nie myśleć o malowaniu. Może nie jest tak trwała jak Receftocil i nie ma aż tylu kolorów do wyboru, ale henny żelowe generalnie cechują się niższą trwałością, niż te w kremie.

Polecam!

Najlepsza

Po rozrobieniu robi się żelowa konsystencja, która dość szybko zastyga kiedy ją się nałoży. Henna dość dobrze się zmywa i nie pozostaje brudnych śladów na twarzy. Nie uczula mnie ani nie podrażnia. Używam jej na brwi jak i na rzęsy, aby były ciemniejsze. Efekt, który po zastosowaniu henny otrzymuje jest dobry i utrzymuje się około 2 tygodnie.