Verona Laboratories, Natural Line Spa, Silk & Wild Rose, Hand Cream (Krem do rąk `Jedwab i dzika róża`)

Krem do rąk zawierający ekstrakt z jedwabiu i dzikiej róży. Doskonale wyselekcjonowane składniki aktywne działają łagodząco i kojąco na zmęczoną skórę. Krem zdecydowanie poprawia kondycję i wygląd skóry dłoni.

Średni

Zapach dość intensywny i nie każdemu może się spodobać. Dla mnie może być.
Nawilżenie dłoni średnie, szybko wracają do swojego poprzedniego stanu. Ogólnie trochę sprawia tylko wrażenie nawilżenia, a faktycznie tego nawilżenia nie ma.
Mam trochę mieszane uczucia co do tego kremu.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

nie warto

Niestety, krem z jedwabiem i dziką różą nie sprawdził się - obietnice producenta o "poprawie kondycji i wyglądu skóry rąk" to tylko czcze słowa. Po użyciu tego kremu moje dłonie wydają się być jeszcze gorzej przesuszone, aniżeli przed zastosowaniem, do tego takie szorstkie w dotyku. Zapach przypomina mi tanie podgrzewacze o zapachu owocowym, nawet nie pomyślałabym o dzikiej róży wąchając ten krem. Szkoda kasy na takie pseudo-kosmetyki, za 4,50 zł to można już kupić naprawdę fajny krem do rąk. Jedyne co w tym kremie mi się podoba to opakowanie - estetyczne i wygodne.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opak. - pojemność75ml