S-Lab, Zuma, Żel ze świetlikiem pod oczy i na powieki do skóry zmęczonej

Żel ze świetlikiem pod oczy i na powieki do skóry podrażnionej to preparat, który odpowiada za rozjaśnienie skóry w okolicach oczu, odświeżenie oraz ograniczenie podrażnień wywołanych zabiegami kosmetycznymi

w tubce
żel
10 – 50ml

Ulga dla oczu
Używam żelu od dłuższego czasu codziennie rano i wieczorem. Dla mnie żel jest naprawę super i przynosi ulgę dla oczu. Lubię go bo dobrze nawilża okolicę oka i powieki.Żel nadje się do codziennej pielęgnacji,Tym bardziej że dużo czasu spędzam przy komputerze.Wpływa kojąco na zmęczone oczy,odświeża skórę w okolicy oka i powieki.
Żel posiada lekką konsystencję, dzięki której szybko się wchłania i może być stosowany pod makijaż. Zgadam się z producentem ,że skład jaki zawiera żel tj.świetlik lekarski, rumianek, bławatek oczar wirginijski posiadają właściwości odświeżające i kojące.
Dzięki temu dzięki łagodzi podrażnienia podrażnienia (pieczenie, zaczerwienienie) oraz koją zmęczone i podrażnione okolice oczu.
Żel rozjaśnia skórę okolicy oczu. Polecam.

posmarujmy się żelem do usg - efekt będzie ten sam. Żel, który nic nie robi

Wcześniejsze opinie wydają odpowiednią ocenę temu produktowi.

Potrzebowałam czegoś do ukojenia zmęczonej skory wokół oczu. Żel kupiłam z polecenia pani w aptece (może mieli prowizję za wciskanie go) i bardzo żałuję, że nie wzięłam jak zwykle sprawdzonego już żelu ze świetlikiem Flos lek.

Więc: kosmetyk, który tyle samo zdziała nałożony na skórę, co leżąc na półce. Czyli NIC.
Zero nawilżenia, zero ukojenia, zero redukcji cieni czy opuchnięć, bo stosowałam go też w dzień, gdy chciałam podratować skórę po zbyt małej ilości snu. Nic! Niesamowite osiągnięcie, zrobić tak neutralny kosmetyk.

Wchłania się dość opornie, jest jakby zbyt śliski i trudno go wtłoczyć w skórę (żel, który się ciężko wchłania - producent naprawdę tworzy tu precedens). Po wchłonięciu - bez jakiegokolwiek rezultatu znika.

Nie widzę żadnych zalet, poza tym, że kiedyś się kończy (chyba że jego twórca i tutaj wymyślił coś nietypowego). Beznadzieja.

Przeciętniak jakich sporo

Żel przeciętny. Już więcej na pewno bym go nie kupiła. Może dla nastolatek jest ok, ale dla osób powyżej 25 roku życia to niestety strata pieniędzy. Żel nie podrażnia, jest łagodny, bardzo wydajny, szybko się wchłania. Jednak nie nadaje kompletnie żadnego efektu czy to nawilżenia, czy łagodzenia bądź odprężenia czy ukojenia. Po prostu nie pomaga ani nie szkodzi.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

pomaga na nadwrażliwość

Pomocny przy nadwrażliwości.
Mam bardzo wrażliwe oczy, które w kontakcie z wiatrem, zbyt mocnym słońcem, długim siedzeniem przed komputerem mocno łzawią. Stosowanie tego żelu pomaga się z tym uporać.
Żel lekko nawilża i idealnie nadaje się pod makijaż. Nie uczula.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

nie robi nic

Kupiłam też żel, bo dosyć sporo czasu spędzam przed komputerem, co często widać na skórze wokół oczu. Cena zresztą też mnie skusiła, bo kosztował nie całe 7zł.
I wg mnie tyle jest warty.
Żel ten nie robi praktycznie nic. Nie nawilża, nie wygładza. Jeśli dostanie się do oczu to bardzo szczypie. Jego wydajność jest średnia. Starczył mi na około 5 tygodni używania rano i wieczorem.
Żeby nie był już tak całkiem bezużyteczny czasem wkładałam go do lodówki. Wtedy przyjemnie chłodził i odprężał skórę.
W skrócie, jest to żel który ani na nie zaszkodzi, ani nie pomoże. Wg mnie lepiej dołożyć kilka złotych i kupić coś lepszego.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno 15ml