Top Choice, Exclusive, Szczotka do włosów modelująca z naturalnego włosia

Top Choice, Exclusive, Szczotka do włosów modelująca z naturalnego włosia

Pojemność 1 szt

Plastikowa szczotka do stylizacji włosów Top Choice. Szczotka modelująca, rozmiar "M". Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrno-burgundowa lub czarno-złota.
100% naturalne włosie, średnica 30mm, z włosiem 60 mm.
Korpus plastikowy wentylowany.
Antypoślizgowy uchwyt zapewnia wysoki komfort stylizacji.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo dobra i solidna szczotka za niewielkie pieniadze

Szczotkę posiadam od UWAGA siedmiu lub ośmiu lat, ponieważ pamiętam, że kupiłam ją w pierwszej lub drugiej klasie liceum!

Wykonanie:
Mogę śmiało powiedzieć, że jest pancerna, ponieważ w przeciągu tych lat spadła mi setki razy, a dopiero parę miesięcy temu odpadł jej malutki kawałek plastiku z rączki (ten z napisem). Co do nawierzchni, która pokrywa rączkę: trochę się wytarła, ale nie przeszkadza mi to znacząco.
Uchwyt jest bardzo wygodny, dopasowany do dłoni, szczotka ogólnie dobrze leży, jest odpowiednio wyważona. Nie sprawia problemów przy pociągłych ruchach na długich włosach.
Włosie jest solidnie umieszczone, nie wypada, nie łamie się. W mojej szczotce część włosków delikatnie odkształciła się na boki, ale to pewnie kwestia jej wieku.
Jest świetna jeśli chodzi o czyszczenie, łatwo się myje i szybko schnie.

Działanie:
Moje włosy ogólnie się nie plączą, z natury są śliskie. Jeśli już mam problem z rozczesaniem to przy końcówkach. Nigdy nie czeszę ich na mokro.
Szczotka gładko przechodzi przez włosy, jednak nie zawsze mam pewność czy \'dojeżdżam\' do dolnych warstw włosów, więc na początku zawsze dziele je na pasma, dopiero później czeszę jako całość. Możliwe, że nie miałabym takiego problemu przy wersji szczotki w rozmiarze L, ale to ciężko stwierdzić.
Szczotka nie łamie włosów i ich nie szarpie, ale to też oczywiście kwestia delikatności i czy nasze włosy bardzo się plączą.
Lubie nią przeczesywać skórę głowy, bo tak przyjemnie kuje, ale możliwe że dla nie których będzie to już nieprzyjemne.
Niestety, czasami moje włosy się po niej elektryzują, bardzo rzadko - puszą, za co odejmuję to pół gwiazdki.

Uwielbiam tę szczotkę, głównie ze względu na to, jak radzi sobie z włosami, ale też dlatego, że jest bardzo solidna i mam ją od wielu lat. jeśli kiedyś dokona żywota, z pewnością kupię sobie taką samą albo rozmiar L :)

Używam tego produktu od: siedmiu lub ośmiu lat
Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka