Highlighting Foundation (podkład)

Highlighting Foundation (podkład)

Rozświetlający podkład włoskiej firmy Collistar, od niedawna dostępnej również w Polsce. Ma fantastyczną gamę kolorów, pięknie pachnie, śliczne bardzo eleganckie opakowanie z pompką. Cudowanie rozświetla cerę, dzięki patentowi Collistar Radiant Beauty Complex. Otacza twarz delikatną, niewidoczną mgiełką, która nie tylko upiększa, ale i pielęgnuje cerę. Zawiera witaminy A i E, filtry UVA i UVB, oraz kwas hialuronowy. Zapewnia świeży wygląd i komfort noszenia przez cały dzień, nawilża, jest odporny na warunki klimatyczne i pogodowe. Daje efekt subtelnego półmatu.

Cena: 27 euro / 30ml

Taki sobie

kolor jaki wybrałam 4 trochę ciemniejszy od mojego naturalnego koloru ale przy naczynkach i przebarwieniach jaśniejszy odcień nie sprawdzał się. Nie tłusty, nie zapycha,dość dobrze się rozprowadza - delikatnie jakby tępy, nie rozświetla a raczej matowi skórę w przypadku delikatnego wysuszenia naskórka (np. na skutek zabiegów kosmetycznych) bezlitośnie zwielokrotnia efekt przesuszenia, wydobywa z zaskakującą precyzją wszelkie mankamenty typu suche skórki. Zdecydowanie nie polecam osobom o cerze suchej, oraz oczekującym rozświetlenia. Lekki i wytrzymały to zdecydowane zalety, średnio kryje, nie rozświetla - raczej matowi, sprawia wrażenie przesuszenia twarzy nawet przy znikomej suchości cery.

Używam tego produktu od: 8 m-cy

Nie polecam

Wcześniej używałam podkładu Diora Icone z którego byłam bardzo zadowolona, jak dla mnie najlepszy podkład ale się skończył więc wpadłam na genialny pomysł - spróbuję czegoś nowego. No i spróbowałam Collistara, którego poleciła mi Pani z Douglasa.

Zalety:
cena.
wydajność.

Wady:
- za tłusty jak dla mnie
- zostawia maskę
- bardzo szybko nie ma po nim śladu
- nie matuje
- jeżeli ktoś ma cerę mieszaną to stanowczo odradzam ten podkład, jakoś dziwnie się świeci i wogóle jest okropny..

Zużyłam 1/5 opakowania, więc jeśli kt. z Pań lubi ten podkład to z chęcią go odsprzedam bo i tak stoi a ja używam Go jak już nie mam czego użyć..

Ilość zużytych opakowań:1/5

UWAGA: Nie rozswietla !!!

Podklad kupilam,a nastepnie oddalam mamie:-) Zaczne od tego,ze Collistar ma bardzo uboga game kolorystyczna.Mam odcien 03,ktory na skorze jest po prostu zolty,natomiast 02 byl juz za jasny i cera po nim mi szarzala..04 byl juz calkowicie zolto-brazowy! Podklad niby nie ma gestej konsystencji,a jednak jest tepy,trudno go rozprowadzic! Podkresla suche skorki,na "nie-wy-peeling-owanej" twarzy daje katasroficzny efekt!!! wysusza,zupelnie nie rozswietla,ni a nic!!! Natomiast matowi wspaniale na dluuuuuugie godziny,nazwalabym go podkladem typu stay on,ktory trwa w nienaruszonym stanie,bez poprawek caly dzien i noc i jeszcze dzien(za co dostaje ode mnie dodatkowa gwiazdke)

Używam tego produktu od:kilka razy przez miesiac
Ilość zużytych opakowań:nawet nie jedno

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Totalny zawód

Kupilam ten podklad juz bardzo dawno zachecona pozytywnymi recenzjami na wizazu, ale poniewaz zupelnie nie przypadl mi do gustu zuzylam ok 1/4 buteleczki i zapomnialam o nim... Mam kolor nr 1 - srednio-jasny bez ale jakby z odrobina rozu - byl to jedyny kolor, ktory mi pasowal jednak nie jestem zadowolona z efektu. Podklad jest dosc gesty, powiedzialabym tepy, podkresla pory i suche skorki, daje efekt maski nawet w malych ilosciach. Nie rozswietla i nie robi na mojej buzi absolutnie nic.Dla mnie jedyny aspekt pozytywny to ladny zapach i pompka. Zdecydowanie wiecej go nie kupie i zakup uwazam za wyrzucony pieniadz.

Używam tego produktu od: uzywalam 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Podkład wszech czasów!

Kupiłam ten podkład w ciemno,bez wypróbowywania (jak na tą cenę) i nie mogę oderwać oczu od lusterka:),naprawdę świetny podkład,mało kryjący,pokrywa skórę lekką powłoczką,"udoskonala" ją i delikatnie rozświetla-efek półmatu przez który przebija się "światło" i co najważniejsze-podkład jest niewidoczny,można by go było dojrzeć dopiero pod mikroskopem;),jestem bardzo zadowolona;u mnie sprawdza się doskonale, wytrzymuje cały dzień BEZ POPRAWEK i kolor trafiony w dziesiątkę,zapomniałam dodać+poręczna,estetyczna buteleczka z dozownikiem-ideał.Dla mnie to kosmetyk wszech czasów!Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

super!

Zupełnie nie po niego przyszłam do Douglasa, ale dzięki pani, która umiejętnie dopasowałą moje potrzeby do konkretnego produktu padło na Collistar i ten właśnie podkład. Lubię podkłady roświetlające, ale muszą one przy okazji nawilżać buzię, bo nienawidzę uczucia ściągnięcia na twarzy. Ten właśnie taki jest:) Jeśli chodzi o krycie to nie jest ono mocne, ale z założenia podkłady roświetlające nie są stosowane przez osoby mające problemy z cerą więc tutaj też nie można się do niegi przyczepić. Ma bardzo przyjemą konsystencję, idealny jak dla mnie odcień nr 2 (jasny).

Używam tego produktu od:niedawna

Niestety nie dla mnie:(

Używałam najjaśniejszy, dostępny odcień tego podkładu 1, który niestety okazał się dla mnie za żółty i za ciemny. Mam ostatnio cerę w doskonałym stanie (dzięki kosmetykom Decleor), dlatego nie wymagam od podkładu zdziałania "cudów", na mojej twarzy.Chciałam jedynie uzyskać, deklarowane przez producenta, rozświetlenie cery. Jednak ten podkład, od tej strony się nie sprawdził absolutnie:( Ładniejszy efekt uzyskuję, gdy podkład Lumene "Matt Touch", wymieszam z Lumene "Crystal Glow" (bazą/kremem rozświetlającym i wyrównującym koloryt skóry).
Podkład Collistar daje matowe, satynowe wykończenie, które przy mojej gładkiej ostatnio cerze,wygląda jak "tapeta"- co podkreślone jest dodatkowo, przez zbyt żółty i za ciemny odcień. Muszę dodać, że po kilku godzinach od aplikacji, kiedy podkład się odrobinę zetrze i stopi ze skórą- efekt jest bardziej naturalny.
Sprawdził się u mnie, "na wieczór", kiedy w świetle sztucznym ten "efekt tapety", nie był tak bardzo widoczny,a dodatkowo użyłam "Highlighting Corrective Powder" Collistar, dzięki któremu osiągnęłam, w końcu, rozświetlenie twarzy. Pomimo, że nie jest to podkład dla mnie, muszę obiektywnie stwierdzić, że dla osób, którym uda się idealnie dobrać odcień, będzie bardzo dobry :)
Ma ogromny plus, ponieważ nie zapycha porów, a z drugiej str. nie wysusza buzi. Używam tego produktu od:2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam pierwsze