Scholl, Fresh Step, Dezodorant do butów

Scholl, Fresh Step, Dezodorant do butów

Scholl Fresh Step Dezodorant do butów osusza je niezależnie od rodzaju obuwia, nie pozostawiając przy tym żadnych śladów. Formuła Dual - Active zawarta w dezodorancie natychmiast neutralizuje nieprzyjemny zapach i chroni obuwie przed jego powrotem. Dezodorant Scholl umożliwia swobodne zdjęcie obuwia bez obaw o nieprzyjemny zapach.
Właściwości:
- natychmiastowa neutralizacja przykrych zapachów,
- możliwy do zastosowania w każdym rodzaju obuwia,
- nie pozostawia śladów,
- zapewnia 24-godzinną ochronę butów przed nieprzyjemnym zapachem,
- odświeżający, przyjemny zapach do każdego rodzaju obuwia.

z pompką
100 – 250ml

OK

Dezodorant do butów Scholl jest skuteczny. Neutralizuje nieprzyjemny zapach i odświeża obuwie. Można go użyć do każdego obuwia, nie pozostawia po sobie żadnych śladów. Ponieważ ma formę sprayu łatwo go aplikować.
Jednak zapach samego dezodorantu jest dość intensywny, wręcz drażniący, a po aplikacji czuć go w całym domu i trzeba czekać, aż wywietrzeje... Ale w obuwiu pozostaje przyjemny świeży zapach. Odstrasza również wysoka cena przy małej wydajności. Myślę, że można kupić tańszy a równie skuteczny zamiennik.

Przydaje się

Ten produkt gości w moim domu od dawna i choć sięgam po niego sporadycznie i głównie do sportowych butów to przydaje się do męskich butów. Stosujemy go tak samo do sportowego męskiego obuwia, które wiadomo - wykorzystujemy na siłkę, rower czy do innych aktywności a wszystko to sprawia, że człowiek się poci. Kiedy się poci i dojdą do tego bakterie pojawia się nieprzyjemny zapach, którego to właśnie chcemy się pozbyć (bo przecież nie każde obuwie można wrzucić do pralki).

Dezodorant Scholl ma bardzo świeży zapach, jakbym wcześniej go nie znała to pomyślałabym, że to jakiś antyperspirant a nie dezodorant do butów :D Natychmiast niweluje nieprzyjemny zapach i nie zostawia śladów w obuwiu (jest całkowicie transparentny). Nie moczy obuwia, tylko pryska zdecydowaną mgiełką i przyspiesza jego wysychanie. Atomizer przy tym nie zakleja się i nie zapycha. Kupuję jedno opakowanie i wystarcza przynajmniej na kilka miesięcy. Można stosować do różnego rodzaju obuwia.

Wydaje mi się jednak, że jakbym dobrze poszukała to znalazłabym podobny produkt w cenie niżej o połowę. Scholl nie jest tanią marką i wiem, że między innymi płacimy właśnie za markę. Przyczepię się więc do ceny, bo jest jednak trochę za wysoka.

Za drogi jak na swoją wydajność

Coś tam nawet pomaga, zapach też nie jest jakiś straszny, ale cena jest bardzo wysoka, w stosunku do wydajności. Uważam, że Nivelazione jest dużo skuteczniejsze, przyjemniej pachnące, wydajniejsze, a do tego sporo tańsze.

Średni

Produkt jest dosyć średni. Według mnie zapach nie zachwyca, ale niweluje ten brzydki w bucie. Cena jest dosyć wysoka jak na fakt, że użyjecie go kilka razy. Osobiście nie polecam

+ niweluje brzydki zapach

- cena
- wydajność
- zapach mało przyjemny

Używam tego produktu od: używałam miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania