Sephora, Nail Designer (Lakier powierzchniowy)

Sephora, Nail Designer (Lakier powierzchniowy)

Sephora prezentuje lakier powierzchniowy który zdobi paznokcie złotymi, błyszczącymi, sexy cekinami, aby Twoje paznokcie były godne gwiazdy wieczoru. Odkryj ergonomiczne opakowanie, które można trzymać w dwóch palcach dla jeszcze łatwiejszej aplikacji. Podpowiedź: nałóż grubą warstwę lakieru, aby uzyskać bardziej intensywny efekt.

Jest moc.

Fajerwerki urzekły mnie nazwą i kolorem. Masa brokatowych drobin, mniejszych lub większych w kształcie sześcianu. Wydaje się, że lakier jest granatowy z drobinami granatu, fioletu, błękitu, różu,białego złota, tymczasem jest przezroczysty, a drobin jest tak wiele, że dają mylny efekt.
Lakier ma postać gęstego żelu Nie da się za pomocą niego uzyskać takiego efektu jak w buteleczce. Musiałybyśmy chyba z połowę opakowania wylać na jeden paznokieć. Świetnie wygląda nałożony na ciemne lakiery. Tworzy efekt zrozgwieżdżonego nieba. Dobrze wygląda też w połączeniu z jasnym różem.
Schnie szybko. Troszkę ciężko poszczególne drobiny wyciągnąć z buteleczki, ale wystarczy zamieszać pędzelkiem i rozkładają się równomiernie.
Przyjemny i fajny do zdobień. Średnio wydajny. Dobrze się go zmywa. Nie tak dobrze jak zwykłe kremowe lakiery, ale lepiej niż brokatowe. Trwały i nie odpryskuje. Drobinki nie odpadają.

Ach lakiery z Sephory...

To był szał, kiedy byłam w LO. Lakiery we wszystkich kolorach tęczy, za chyba 5 zł. W ogóle kosmetyki marki Sephora były kiedyś naprawdę tanie i naprawdę dobre. Właściwie wciąż są dobre ale Sephora zaczęła się cenić.

Ja swój egzemplarz kupiłam ze 3,90zł kiedy grzebałam w koszykach z przecenionymi kosmetykami.
Mam kolor Silver Fever czyli nic innego jak przezroczysta baza z zatopionym srebrnym brokatem - małymi drobinami i dużymi heksagonalnymi kawałkami.

Plus - drobin jest sporo, nie trzeba się specjalnie męczyć, żeby je równomiernie nałożyć na paznokieć. Po prostu wystarczy ze 2 razy przejechać i jest spoko. Nie ma tak, że na 1 palcu jest naćkane a na drugim nic. Co się zdarza brokatom.

Plus - szybko schnie, brokat jest "gładki", po wyschnięciu nie ma tendencji do haczenia o ciuchy.

Plus - ładnie się zmywa, zaskakująco dobrze. Nie trzeba robić specjalnych zabiegów, owijać folią etc. Wystarczy przejechać wacikiem i już. (używam zielonego zmywcza isany)

Jest trwały, wytrzymuje spokojnie 3-4 dni, przedłużając trwałość lakieru.

Fajny top, warto na niego polować w promocji.

Używam tego produktu od: trochę ponad 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte