Euro Fashion, Balsam do manicure na ciepło 3 w 1 `Warm`

Euro Fashion, Balsam do manicure na ciepło 3 w 1 `Warm`

Idealny balsam, który wygładza skórki, odżywia paznokcie i nawilża skórę. Witamina E zawarta w balsamie przeciwdziała zmianom starczym i degeneracyjnym skóry oraz chroni ja przed działaniem niekorzystnych czynników środowiskowych. Ze względu na swoje wielostronne działanie, określana mianem witaminy młodości, wygładza, ujędrnia, natłuszcza i nawilża skórę. Może być użyty do codziennej pielęgnacji całego ciała lub na ciepło jako balsam do masażu. Aby w pełni wykorzystać jego właściwości należy go podgrzać w urządzeniu do ciepłego manicure. Pozwoli to na lepsze przenikanie składników wgłąb paznokci i skórek.

Mój typ w kategorii manicure i pedicure:):)

Fantastyczny i genialny. To dwa najlepsze określenia tego kosmetyku. Używam go od roku. Idealnie zmiękcza skórki i rąk i nóg. Można je potem bez problemu odsunąć patyczkiem i jeśli jest potrzeba to wyciąć. Nakładam zawsze na całe paznokcie i tak przygotowaną dłoń moczę przez ok 4 minuty w miseczce z ciepłą wodą. Skórki są miękkie i elastyczne. Balsam jest bardzo wydajny i ma dość duże opakowanie, także starczy na długi czas. Ma ładny, delikatny zapach. Polecam serdeczne:)

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania