Crystal Clear Skincare, Wipe Away The Years, Anti - Ageing Cleansing Lotion (Mleczko do demakijażu twarzy)

Idealnie usuwa zanieczyszczenia i makijaż, a aktywny kompleks peptydów działa, aby regenerować skórę. Pomaga zredukować zmarszczki, poprawić elastyczność i pozostawia uczucie pięknie odświeżonej i ożywionej cery.
CECHY:
- głęboko oczyszcza
- ma działanie anti-ageing
- skutecznie usuwa zanieczyszczenia
- peptydy regenerują i koją skórę
- pomaga zredukować zmarszczki i poprawia elastyczność skóry.

Must have!

Postanowiłam zgłosić ten produkt, gdyż bardzo mnie zaskoczył. Jest to mlaczko do mycia twarzy, które jednocześnie wspaniale usuwa makijaż, więc nazwałabym to kosmetykiem 2 w 1. Skóra po nim jest świetnie nawilżona, odżywiona i gładka. Bardzo mi się podoba to, że posiada właściwości silnie odmładzające skórę. Lotion nie jest tani, jednak biorąc pod uwagę, że jest to produkt do mycia twarzy, a jednocześnie zmywający makijaż, ponadto ma dużą pojemność (200ml), a dodatkowo jest bardzo wydajny wychodzi zdecydowanie na plus! Używałam już różne produkty zarówno z niższej jak i wysokiej półki i to jest zdecydowanie mój faworyt! Skóra bardzo poprawiła się, nie mam już problemu z suchością i wydaje się być gładsza, a używam dopiero od miesiąca więc czekam na dalsze efekty:D

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie