Lumene, Arctic Aqua, Deep Moisture Night Cream (Głęboko nawilżający krem na noc))

Arctic Aqua Deep Moisture Night Cream to głęboko nawilżający krem do stosowania na noc. Jego głównym zadaniem jest utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry. Poprawia naturalny mechanizm ochronny skóry, odżywia ją i wzmacnia jej strukturę. Dodatkowo kosmetyk chroni przed powstawaniem podrażnień, a także przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Regularne stosowanie kremu sprawia, że skórą wygląda świeżo i młodo. Zawiera witaminę E i Alantoinę.

na noc
50 – 100ml
Wiek
20+

Nie jest zły

Krem kupiłam na promocji w związku z wycofaniem marki z Superpharm. Dość długo koło niego chodziłam i się czaiłam z jego kupnem, ale w końcu nadszedł ten dzień. Ach te obietnice producenta i połowa ceny regularnej...

Świetne dopełnienie kremu na dzień

Zamówiłam w ciemno przez internet, nie żałuję :) Obecnie mój najlepszy dotychczasowy krem na noc
Zalety
-lekki, dyskretny zapach
-konsystencja
-odpowiednio nawilża, ponadto rano nie ma śladów sebum
-cena
-bardzo wydajny

Wady
-brak

średni

Krem zakupilam na promocji w SuperPharm. Jest jednym z tańszych kremów tej marki, ale nie tanim.
Zacznijmy od plusów:
- krem dobrze się wchłania
- jest wydajny
- ma lekką formułę i przyjemną konsystencję
- nie uczulił mnie
- nie zapchał mojej cery
- daje lekkie nawilżenie, ale nie jest one dogłębne i trwałe

Teraz powoli zmierzamy do minusów:
- nawilżenie jest krótkotrwałe
- zapach choć przyjemny jest zbyt mocny, wolę delikatniejesze zapachy
- nie zauważyłam działania przeciwzmarszczkowego

Generalnie krem nie jest zły, ale nie jest też świetny, jest jednym z tych kremów, które kupujemy w poszukiwaniach tego ideału i o którym po ostatnim użyciu szybko zapominamy. Być może nada się do skóry normalnej, ale nie bardzo przesuszonej.
Być może

Przybył mi kolejny krem do rąk!

Miał być tańszą alternatywą dla Lierac Exclusive Serum,ale nią nie pozostał:(
Pierwsze 3 aplikacje super-miękkość skóry o poranku była zachwycająca...buzia nawilżona,jakaś jeśniejsza...niebieski słoiczek kusił śmietankową zawartością,ładnie pachnącą i puszystą...ale po 4 przbudzeniu wstałam jakaś tłusta,oblepiona.Nie zraziło mnie to choć przeszło mi przez myśl,że może mi nie służyć.Kolejne dni to podskórne gule ,wychodziły jedna po drugiej...Koszmar!!!!!
Zużyłam go do rąk.
U mnie się nie sprawdził.
1 gwiazdka za ładne opakowanie

Warty sprawdzenia!

Używałam wcześniej LRP Hydraphase Riche na noc. Ze względu na oszczędności postanowiłam poszukać czegoś tańszego a również dobrego. Szukałam długo aż wpadł mi w oko krem z firmy Lumene.

Jako że moja skóra lubi się zapychać musiałam długo szukać kremu z dobrym składem. Zaryzykowałam. Kupiłam ten krem w sierpniu i uznałam że na noc będzie idealny.

* Przede wszystkim jak dla mnie wygodne opakowanie. Dlatego, że mogę wyciągnąc cały krem z pudełeczka a nie jak w Hydraphase - dużo kremu zostaje w opakowaniu.

* Super konsystencja. Trochę taki spieniony krem. Bardzo delikatny zapach ale przyjemny.

* Przyjemny chłodek przy nakładaniu na skórę

* Mocne nawilżenie. Pierwszy raz po przebudzeniu moja skóra wyglądała na promienną, nie zaczerwienioną. Mocno nawilżoną. Pomyślałam "WOW" ale fajny efekt.

* Nie zrobił zadnej niespodzianki zapychając pory.

* Po przebudzeniu skóra nie jest tłusta

* Używałam go na dzień podczas zimy i sprawdził się rewelacyjnie

* Jak dla mnie porównywalna jakość do Hybdraphase

* Używam na dzień z tej samej serii (biały pojemniczek) i jestem bardzo zadowolona

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 50ml